DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@hope34 kendilerinin acilen bir avukattan destek almalarını tavsiye edebilirim. Çünkü ileride sorun yaşayabilirler.

• @denizci10 merhaba. hala böyle bir grup var mı acaba? varsa katılmak isterim

• ⭐⭐⭐⭐

@feuerx maalesef yok kusura bakmayın eskiden kalmış. Ben E2 defterini kapatalı çok ama çok oldu.

• @denizci10 est. ne kusuru. görünce teyit etmek istedim. Sizin şuan SSN' iniz var mı? varsa hangi statüden merak ettim sakıncası yoksa. Teşekkür ederim şimdiden.

• ⭐⭐⭐⭐

@feuerx hayır henüz yok yakın zamanda F1 için başvuru yapacağız.

• @xxset selamlar, neredeyse 2024 olacak merakımdan soruyorum. Amerika da statü degiislikligi ile E2 alıp turkiyeye donup vize görüşmesine girdiniz mi? Ayrıca hala aktif olarak ticaret yapıyor musunuz? Size ulaşma şansım varsa sevinirim çünkü yakin zaman da F1 dan E2 geçişi yapmayı planlıyorum

• Merhaba, escrow ile E2 süreci başlatan veya bu konuyu deneyimleyen var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

videoda ki kişi e2 vizesi ile geldi amerikaya. Videolar çekiyor belki bu videolardan birisi sizlerin işinize yarar.

• @Mert-Gökdemir Mert bey selamlar bende aynı sorunun cevabını arıyorum edindiğiniz bir bilgi varmı bu konuda teşekkürler

• @denizci10 hocam selamlar.
    forumda ve avukatlarla baya bir takip ve bilgi araştırması yaptım bu konuyla ilgili.
    sizin bu şekilde bir tecrübeniz var mı ya da bu şekilde çalışan avukat ? .yani statü değişikliği sonrası Türkiye'den E2 vize basımı yaptıran ? Bununla ilgili bir çok bilgi dolaşıyor. landlock olan da çok. dönüşlerinizi rica ederim.

• ⭐⭐⭐⭐

@cem7110 merhaba. avukatlar genelde bu konuyla ilgili dosyaya göre karar veriyor. yatırım türü, miktarı, business plan gibi unsurlar önemli olan. Bence Avukat Muhammed Üzüm Bey in ofisine email ile ulaşın onlar size detaylı bilgi vereceklerdir.

Benzer Başlıklar

• 1
  • 2
  • 5
  • 13
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.7k

| | | |