DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @merve26 M77- NON-RESIDENT TRANSFER-konu başlığına bunu mu yazmıştınız acaba

• @melikemim yanlış yönlendirmek istemiyorum ama ben böyle bir şey yaptığımı hatırlamıyorum çok uzun zaman geçtiği için belki benim aklımdan çıkmıştır

• @paslanmazmühendis, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@paslanmazmühendis, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

image.png

Bugün Ankaranın yavaş gittiğini mülakat maili gelmeyeceği için endişe duyduğumu dile getiren mail yazdım attıkları cevap: Formlarınız alındı ve şu anda işleniyor. İşleme için birkaç hafta bekleyin. Görüşmeler, işlemeyi tamamlayan vaka numaralarına göre sayısal olarak planlanır.

hocam mail adresini verir misin acaba biz de yazı yazmak istiyoruz da

• @akaynak-3546 her sene 14k kadar mülakat veriyordu Ankara bu sene neden böyle oldu

• @merve26 keşke forumda küfür etmek serbest olsaydı cidden akıl alır gibi değil inanılmaz kötü ve hiçbir şekilde ümit vermiyor artık 8k üstü için

• @Biks kcc

• ⭐⭐⭐

@paslanmazmühendis KCC baska turlu cevaplar yazmaz ve zaten bu tip durumlarla da ilgilenmez maalesef ki.
    Konsolsoluklara yazin, her yere, gecen senelerde OK diyen yerler ve ek baska yerlere.

• ⭐⭐⭐

@melikemim Buraya yazmalisiniz evet...

• @mrts00 bu ay için o kadar ümitliydim ki ne yazık ki Ankara yine hayal kırıklığı yaşattı. Tekrar dağıtmasını ümit etmek istiyorum🤲🏻

• @lumos inanin her yere yaziyorum her gun o olumsuz cevaplari okumaktan yorulmaya basladim. Cevap vermeyen, mail adresimizin ban yemis olma ihtimali olan postlara farkli email adresiyle mail atmak bir problem olusturur mu sizce ?

• @akaynak-3546, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@mrts00 bu ay için o kadar ümitliydim ki ne yazık ki Ankara yine hayal kırıklığı yaşattı. Tekrar dağıtmasını ümit etmek istiyorum🤲🏻

herkes ümit ediyor ama cidden ümitsizlik başladı ayrıca vizesiz + oturumsuz kabul eden bir ülke bile yok şuanlık

• @melikemim Ben dün bu kod ve konu başlıklı kendi durumumu anlatan bir taşıma maili gönderdim, herhangi bir cevap alamadım henüz. Ama dosyasını viyanaya daha öncesinde taşıyan bir kişi M99-OTHER QUESTION başlığını kullanmış.

• Konsolosluk tarafından mülakat için istenen belgeler içindeki ''doğum belgesi',' e-devletten alacağımız nüfus kayıt örneğimidir?ayrıyetten formül a belgesi de almalımıyız?

• Herkese merhaba, Belgrad’a taşıyan arkadaşlar oturumla mı taşıdılar yoksa Belgrad da dosya transferi kabul etmeye mi başladı?

• ⭐⭐⭐

@Biks Cevap yoksa 5/10 gun sonra tekrar deneyin. Surekli atmayin tabii. Mail adresi degistirseniz de icerik ayni olacagi icin sonuc cok degismez spam algilanmasi konusunda.

• @SdasCtz Merhaba. Maili hangi başlıkta hangi adrese attınız?

• @lumos 13-15 gune bir mail atiyorum aslinda cok darlamamak icin..

• @heydancen Merhaba.Asıl talihli eşimin Yasal oturum ve çalışma izni ile taşıdık.

• Mülakat mail'i alan arkadaşlar, dostlar, kardeşler, roma'lılar 🙂 hepinizi tebrik ederim. 🙂
    zamanımızın daraldığı son düzlüklerde tekrar bir şok yaşamamak için ( umarım hiç kimse bu sürece takılmaz) sağlık muayene randevunuzu mülakat tarihinden 1 ay öncesine alınız !!! hiç hesapta olmayan ciğer röntgeni filminde görülebilecek bir saçma leke'den dolayı yaklaşık 8-9 hafta sonucu beklemek gerekiyor.
    5 temmuz sağlık muayenesine girseniz, 7 temmuz mülakat olsa, bu demektir ki ; 5-12 eylül sağlık raporunuzun çıkması demektir ! Eylül ayı dert ayı biliyorsunuz !
    7 haziran gibi sağlık muayene randevusu alırsanız ; en kötü ihtimali düşünerek ; 7 -12 ağustos raporunuz elinize geçer.
    AP'ye bile kalsanız süre kazanırsınız diye düşünüyorum.
    naçizane bir tavsiye olarak algılarsanız çok sevinirim, kimsenin moralini bozmak istemem.
    10 ocak 2024 tarihinde mülakat'a girmiş, rapordan dolayı 2 ay beklemiş ve hala AP'de beklemekte olan bir abiniz,kardeşiniz,dostunuz olarak bu uyarıyı yapmak istedim.
    inşallah hiçbiriniz bu saatten sonra bunları yaşamadan sıkıntısız bir şekilde vizelerinize, ve AP'de bekleyen bizler de vizelerimize kavuşuruz diye ümit ediyorum.
    hoşçakalın.

• @serkanylmz
    Bu detay dikkate alınması gereken önemli bir detaydır. Bu bir resmi prosedürdür. İsterse sizde herhangi bir sorun olmasın hiç önemli değil, yasa gereği eğer ciğerlerinizde bir leke görünürse ilgili sağlık kuruluşları yasayı uygulamak zorundadır.
    Bu test süreci minimum 2 ay sürmektedir.
    DV22 sürecinin son aylarında mülakata giren birçok kişi bu sebeple sürecini sonlandırmak zorunda kaldılar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |