Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba Austin de iş arıyorum, Türkiye deki ailem depremzede ve zor durumdalar. Yardımcı olabilecek biri var mı? Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Meursault günaydın iş arıyorsun da sen kimsin necisin hangi iş kolunda arıyorsun. Hangi işlerden anlarsın. Bunu da açıklarsan ozaman sana yardımcı oluruz. Fakat bu şekilde ne iş olsa yaparım kafasında amerika da iş bulamazsın. Ayrıca sen türk toplulukları var sosyal medya da onlara üye oldun mu önce sen hangi adımları attın ona göre sana yol gösteririz. Ancak damdan düşer gibi ben iş arıyorum dersen kusura bakma kimse dönüp bakmaz. Elinde hangi evrakların var ssn yok mu - çalışma vizen yada oturum iznin. Forumu 3 yıldır kullanıyorsun. Hiç mi bu forumdan insanlarla irtibat kurmadın. Anlatmak istediğim sen adımlar atmadığın sürece senin önüne kimse hazır bir şey koymaz. Türkiye de amca - dayı ilişkileri ile hayat sürdüysen yada ailen herşeyi önüne koyduysa ozaman geçmiş olsun amerika da bunlar işlemez.

Benzer Başlıklar

• 1
  • 8
  • 2
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |