DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Konuyla ilgili ancak bana yanıt verme hakkı geldi çünkü birden uzaklaştırıldığımdan kaynaklı. Ben kimse için ırkçı bir söylemde bulunmak istemedim keşke uzaklaştırılmadan önce bir uyarı ile mesaj kaldırılsaydı. Neyse herkese teşekkür ederim verdiği bilgilerden dolayı herhangi birini kırdıysam kusura bakmasın. 🙂

Bir arkadaşımda DV2025 Talihlisi ama dosya numarası 5k cıvarlarında olurda mülakata girebilirsem New Jersey olarak düşündük iki aile giderek bu zorlu başlangıcı daha iyi atlatabilir ve altından kalkarız diye. Sizce iş başvurularına ne zaman başlamalıyım? Linkedin ve diğer platformlarda genelde oturma ve çalışma izni var mı şeklinde dönütler aldım.

• @ugursway siz kendileri icin calisabilirsiniz sikinti yok 😉

Sonra buraya gelip aglamayin ama 😉

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.0k

| | | |