Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, ben j-1 statusundeyim. İki gün önce işimden istifa ettim ve şuan miamiye uçakla seyahat edeceğim. Amerika ehliyetim var ancak uçakla seyahatimde göçmenlik polisine yakalanır mıyım ? henüz iki gün önce istifa ettim ve bir bilgim yok. Teşekkür ederim

• Öğrenim Vizeleri (F/M ve J) bölümünden taşındı  admin admin 
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@herecomesvettel, içinde söyledi: Program terki sonrası J-1 statüsü ne zaman iptal olacak?

Merhabalar, ben j-1 statusundeyim. İki gün önce işimden istifa ettim ve şuan miamiye uçakla seyahat edeceğim. Amerika ehliyetim var ancak uçakla seyahatimde göçmenlik polisine yakalanır mıyım ? henüz iki gün önce istifa ettim ve bir bilgim yok. Teşekkür ederim

Program sona ermis oldugundan bu tarihten sonraki tum gunler "out-of-status" olarak ABD'de kalmis sayilacaksiniz. O nedenle en yakin zamanda ABD disina cikmanizi tavsiye ederim. Eger bu out-of-status gunlerin sayisi 180'i gecerse, ABD disina ciktiginiz anda 3 yillik ban, 365'i gecerse 10 yillik ban alacaksiniz.

Havalimanlarinda gocmenlik birimleri var ama herkesin statusu otomatik olarak kontrol edilmiyor, yani birine denk gelip tespit edilme ihtimaliniz kanimca oldukca dusuk.

Hatta sponsorunuz bilgileri hemen guncellememis olacagi icin, sistemde de program disi gorunmeme ihtimaliniz daha yuksek diye dusunuyorum...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |