Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Arkadaslar, @s-sinemcaglar 'i New York bulusmalarindan ya da Youtube kanalimizdaki 'evde fotograf cekimi' videolarindan tanirsiniz... Kendisinin facebook grubundaki duyurusunu buraya tasiyorum:

Bu zorlu gunlerde ihtiyaci olan arkadaslari Sinem'e ulasmaya davet ediyorum...

Ücretsiz Online Psikoterapi duyurusu!

Merhabalar,
    Manhattan Psychology Group’taki Klinik Psikoloji stajyerliğim bünyesinde, bu zorlu dönemi biraz daha kolaylaştırabilmek niyetiyle, ücretsiz online İngilizce psikoterapi hizmeti sunmaktayım. Çoğunluk, “Parenting” ve “Child Psychology” üzerine hizmet vermekteyiz. NY eyaletinde ikamet edip ilgilenenleriniz varsa, bana ulaşabilirsiniz!

Email: [email protected]

Not: Ofisin ve okulumun bağlı olduğu yasalar gereği, danışan ve terapist’in aynı eyalette olma zorunluluğu bulunmaktadır. Malesef, hizmetimiz o nedenle NY state ile sınırlandırılmıştır.

Benzer Başlıklar

• 1
  • 1
  • 1
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |