Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar peki günlük ortalama mil ve saat ücreti ne kadara denk geliyor ve günlük kazanç ne kadar oluyor acaba amazon flex te genelde 150 250 dolar arası değişiyor

• @thementor Bugun icin ornek veriyorum. Saat 10:30 da punch in yapip paketleri arabaya yukledim. Pazartesi gunleri cok sakin gecen bir gun oldugu icin sadece 35 stop vardi. Paketlerin teslimatini yapmak 2.30 saatimi aldi. Teslimati yaptim ve gun bitti. Yani toplamda 3 saat ya calistim ya calismadim. Bu paketleri 5 saatte cok yavas bir sekilde dagitip yine parami yapabilirdim ama sonra adamlar sorucak neden bu kadar yavassin diye ve ileride baska bir is secenegi dogdugu zaman beni otomatik eleyecekler. Yani ucret saatlik odeniyor, stop sayisiyla bir alakasi yok. Yogun bir gunde size verilen paketlerin tamamini bitirmis olsaniz bile termilane donup diger paketlerden yukleyip tekrar ise devam edebiliyorsunuz. Overtime hakkinda bilgilendirilmedik. Ben dahil kimse sormadi acikcasi. $24 saatlik dendi hepsi bu.

@goblis Evet soyledikleriniz bildigim kadariyla dogru. Isin tek kotu yani sezonluk olmasi zaten.

@mardin47-47 Sanirim bu calistiginiz bolgeye gore degisir. Ben yogun bir gunde ortalama 100 mile yol yapiyorum. Paket sayisi ne kadar cok olursa mile o kadar cok oluyor tabi. Saatlik $24 + $0.58 per mile.

• @ssergenk size tavsiyem aynı bu şekilde devam edin. İleri de dediğiniz gibi kadro açılma hakkı, sizin gibi çalışkan kişilere sunulabilir. Bilgilendirme için çok teşekkürler. Bol kazançlar..

• @ssergenk Hocam merhabalar, son konuşmamızdan uzunca bir süre geçmiş. Mevcut işte devam ediyor musunuz, görüşleriniz değişti mi, yeni fırsatlar var mı? bunlarla ilgili bilgi almak için tekrar yazıyorum size. Biliyorsunuzdur belki yasaklar kalktı ve yakında görüşmelerin başlayacağını düşünüyoruz ve buna göre plan yaparak sizlerin de deneyimlerinden faydalanmak istiyoruz.

• @ssergenk Çok Teşekkürler bilgilendirmeler için gelince düşünülücek güzel bir iş.

• Is ocak sonunda bitti, sezonluk bir isti zaten. Emeginizin karsiligini aldiginiz bir is. Oldukca comertler payment konusunda. Is herkese gore olmayabilir, benimle beraber baslayip isi birakip giden cok fazla insan oldu cunku yerine gore agir bir is. Ama genel hatlariyla para kazandiran, calisma saatlerinin flexible oldugu, kendi basiniza kendi arabanizla calistiginiz guzel bir is. Oneririm.

@thementor, içinde söyledi: UPS - Sahsi Arac ile Paket Teslimati (Amazon Flex Alternatifi)

@ssergenk Hocam merhabalar, son konuşmamızdan uzunca bir süre geçmiş. Mevcut işte devam ediyor musunuz, görüşleriniz değişti mi, yeni fırsatlar var mı? bunlarla ilgili bilgi almak için tekrar yazıyorum size. Biliyorsunuzdur belki yasaklar kalktı ve yakında görüşmelerin başlayacağını düşünüyoruz ve buna göre plan yaparak sizlerin de deneyimlerinden faydalanmak istiyoruz.

• @ssergenk Eyvallah hocam teşekkür ederim, peki şu esnada buna benzer bir iş mi yapıyorsunuz yoksa farklı bir işe mi yöneldiniz? Ben de açıkçası bir yol haritası çıkarmak için plan yapıyorum.

• @ssergenk bayan arkadaşlar için önerir misiniz? gittikleri bölge, paketlerin ağırlığı vs mutlaka etkiler ama genel olarak bir beden gücü olması gerekiyor değil mi?

• @hope34 30kg kutular olabiliyor eger saglıklı ve güçlüyseniz yapabilirsiniz. Fiziksel olarak yorucu. Size Whole Foods da shopper olmayı öneririm daha hafif iş

Benzer Başlıklar

• 5
  • 69
  • 805
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |