Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• İ-824 forma bas vurduk uscis den haber geldi basladilar diye case nomarasi aldik bu surec ne kadar suruyor bilgi verirseniz sevinirim .Tesekkur ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nazli I-824 formuyla ilgili sorular içinde söyledi:

İ-824 forma bas vurduk uscis den haber geldi basladilar diye case nomarasi aldik bu surec ne kadar suruyor bilgi verirseniz sevinirim .Tesekkur ederim

Hangi amacla basvurdunuz?

Islemlerin sonuclanmasi 1 yila kadar surebilir, bilginize. Suradan basvurdugunuz processing center'a gore bekleme suresini ogrenebilirsiniz:

• Esimin abisi abd vatandasiydi yillar once basvurduk esim grenkartini aldi benim ve oglumunda ismi vardi basvurdugu zamn onaylanmis simdi bizim case miz acildi avukatimizin demesi de 1 yil surebilirmis

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Esimin abisi abd vatandasiydi yillar once basvurduk esim grenkartini aldi benim ve oglumunda ismi vardi basvurdugu zamn onaylanmis simdi bizim case miz acildi avukatimizin demesi de 1 yil surebilirmis

Bol sabirli beklemeler.

• Merhaba crazycells yine sizi rahatsiz ediyorum 😞 Uscis processing times 8 ve 12 ayi gosteriyor bu surec case in bitmesimidir kafamiz karisti bilgi verebilirmisiniz .Hersey icin gercekden cok teskekkur ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Merhaba crazycells yine sizi rahatsiz ediyorum 😞 Uscis processing times 8 ve 12 ayi gosteriyor bu surec case in bitmesimidir kafamiz karisti bilgi verebilirmisiniz .Hersey icin gercekden cok teskekkur ederim

Basvuruyu aldiktan sonra bir nihai karar verilene kadar gecen sureyi belirtiyor.

• Bu sure icerinde nvc sureside bulunuyormu nvc sureci ayri bir surecmi sayin crazycells

• Surecimizde isleme baslanmis ama onaylanmamis case imiz bizi ne kadarlik bir surec bekliyor sayin crazycells avkimiz 1 yil demisti ama surec biz arastirinca uzun gozukuyor 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Surecimizde isleme baslanmis ama onaylanmamis case imiz bizi ne kadarlik bir surec bekliyor sayin crazycells avkimiz 1 yil demisti ama surec biz arastirinca uzun gozukuyor 😞

Evet, 12 aya kadar surebilir sonuclanmasi, maalesef sadece beklemeniz gerekiyor. Ben sizin basvurunuza cok hakim degilim, dolayisiyla asama asama dosyanin nerede oldugunu bilmiyorum ama bu surecler USCIS'in kendi zamanini bildiriyor, NVC asamasi da varsa ve USCIS bittikten sonra basliyorsa, onu bu surecten sonra beklemeniz gerekecek. Bilginize.

• Sayin crazycalls bizim dosyayi avukatimiz takip ettigi icin benim de fazla bilgim yok fakat esim abisinden dolayi yillar once basvurmustu benim ve oglumunda ismi vardi esim abd de kartini alali 2 ay oldu ben ve oglum tr deyiz .bizde abd de olsaydik esimle kartimizi alabilirmissz avukatimiz oyle soyledi malesef ben ve oglum tr deyiz avukatimz 1 ay once basvuru yapti case no geldi bundan sonraki surec icin 1 yil demisti fakat sizin dediginiz gibi arastirdik uzun sureck gozukuyor oglum subat 9 da 20 yasina girdi basvuru yapildikdan sonra 21 girerse hakkini kayip ediyormu bizi endiselendiren o durum dolasiyla avukatimiz sorun olmaz demisti ..kafamiz karsiti bizimde nasil bir surec bizi bekliyor bilmiyorz 😞 verdiginiz bilgiler cok degerli cok tesekkur ederim sabirla cevap verdiginuz icin saygilar sayin crazycalls

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Sayin crazycalls bizim dosyayi avukatimiz takip ettigi icin benim de fazla bilgim yok fakat esim abisinden dolayi yillar once basvurmustu benim ve oglumunda ismi vardi esim abd de kartini alali 2 ay oldu ben ve oglum tr deyiz .bizde abd de olsaydik esimle kartimizi alabilirmissz avukatimiz oyle soyledi malesef ben ve oglum tr deyiz avukatimz 1 ay once basvuru yapti case no geldi bundan sonraki surec icin 1 yil demisti fakat sizin dediginiz gibi arastirdik uzun sureck gozukuyor oglum subat 9 da 20 yasina girdi basvuru yapildikdan sonra 21 girerse hakkini kayip ediyormu bizi endiselendiren o durum dolasiyla avukatimiz sorun olmaz demisti ..kafamiz karsiti bizimde nasil bir surec bizi bekliyor bilmiyorz 😞 verdiginiz bilgiler cok degerli cok tesekkur ederim sabirla cevap verdiginuz icin saygilar sayin crazycalls

Sorun olmayacak, CSPA'dan dolayi 21 yas alti kabul edilecektir.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/666/gocmen-vize-ve-21-yas-siniri-problemi

• Cok tesekkur ederiz degerli bilgileriniz icin 👍

• Sayin cells avktimiz dosyayi yogunlukdan dolayi birakti ama nvc ye bizim evraklar gitmeden ankaradan ocak 7 de mulakatimiz olduguna dair email aldik zamnimiz cok az biz nasil bir yol izliyecegimizi bilmiyorz .esim baska avktla gorustu dosyanin icerigini bilmediginden yardimci olamiyorlar lutfen bize bir yol gosterin .nvc den evrak verilip verilmedigini ogrenme sansimiz yok mu? Lutfen yardimci olun ..Her ihtimle karsi Ankaraya gidelim mi bize yol gosterin 🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nazli, içinde söyledi: I-824 formuyla ilgili sorular

Sayin cells avktimiz dosyayi yogunlukdan dolayi birakti ama nvc ye bizim evraklar gitmeden ankaradan ocak 7 de mulakatimiz olduguna dair email aldik zamnimiz cok az biz nasil bir yol izliyecegimizi bilmiyorz .esim baska avktla gorustu dosyanin icerigini bilmediginden yardimci olamiyorlar lutfen bize bir yol gosterin .nvc den evrak verilip verilmedigini ogrenme sansimiz yok mu? Lutfen yardimci olun ..Her ihtimle karsi Ankaraya gidelim mi bize yol gosterin 🙏

Forumda kendi basvuru kategorinizin konusunu bulun, orada ayrintili sekilde asamalari gorebilirsiniz.

O asamalari takip edip, hangi noktada takildiginizi belirleyebilirsiniz. Ben de sizin surecinizi bilmiyorum maalesef, bunu sizin disinizda hickimse bilmiyor, o nedenle benim yonlendirmem dogru olmaz, hangi asamada oldugunuzu siz belirleyebilirsiniz.

Mulakat tarihinizi hangi email adresinden ogrendiniz? Eger mulakat tarihi gercekse islemlerinizi -eksik olsa dahi- konsoloslukta tamamlayabilirsiniz.

• Ankara-public-IV den aldik emaili sayin crazzycells dogru mu bu adress ? Saat ve tarih verilmis ve goturecegimiz evraklar belirtilmis

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Ankara-public-IV den aldik emaili sayin crazzycells dogru mu bu adress ? Saat ve tarih verilmis ve goturecegimiz evraklar belirtilmis

@ isaretinden sonra yazili olan isim nedir acaba?

• [email protected] sayin crazzycellas

• ⭐⭐⭐⭐⭐

[email protected] sayin crazzycellas

Evet, resmi bir adresten gonderilmis. Size verilen emaildeki bilgileri takip edin ve belgeleri konsolosluga goturun. Ne basvurusu yaptiginizi net olarak bilemiyorum, cunku israrla sorularinizi baska basliklarda soruyorsunuz 🙂 Ama genelde konsoloslukta gerkcelestirilen gocmen vize basvurularinda belgelerin eksik olmasi bir sorun yaratmiyor. Eksik olanlari sonradan gonderebilirsiniz.

• Cok tesekkur ederim sayin crazzycelss.kusurabakmayin hersekilde yardimci oldunuz iyiki varsiniz 🙏🙏

• Sayin crazycells bugun gocmenlik visasinde red aldik oglum ve ben 😞 benim uzerimde bar oldugundan dolayi malesef oglumda etkilende dosyamiz bir acildigi icin eger oglumun dosyasi ayri acilsaymis o etkilenmiyeckmis cok uzgunuz bu durumda oglum icin wiavera badvursak sansi olurmu ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |