DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @badman ben iptalden 15 gün sonra başvurdum hiç mail gelmedi mail adresini yanlış yazmadıysam

• Bu ileti silindi!

• Selam iptal sonrası siteye tekrar bakılması ile ilgili bir mail geldi arkadaşlar.

• Dear Diversity Visa Program entrant:

Please check www.dvlottery.state.gov for an important announcement regarding your Diversity Visa Program entry.

Remember, only internet sites that end with the ".gov" domain suffix are official U.S. government websites. Many other websites (e.g., with the suffixes ".com," ".org," or ".net") provide immigration and visa-related information and services. The Department of State does not endorse, recommend, or sponsor any information or material on these other websites. The Department of State, KCC, or any other U.S. government entity will never ask you to send money via email or request that you reply with personal information. The only fee associated with the DV program will be paid at the time of your interview.

U.S. Department of State
    @badman 20/10/2017 de gelmiş

• Bu ileti silindi!

• Hele bi kazanalımda mail adresimi yanlış girdiysem düzeltirim

• @badman burada da sitedeki sorundan dolayı sayfayı tekrar kontrol et diyor eşime 2 kere başvuru yaptık bu sene başvurular iptal diye başka mail gelmedi

• Bu ileti silindi!

• @badman forumda hangi tarihler arasında başvuru yapılacağı yazıyordu bir yerde ama siz hangi tarihte yaptığınızı hatırlamıyorsanız zaten bir işinize yaramayacaktır.

• Bu ileti silindi!

• @badman 🙂 başvuruların açıldığı ilk gün yaptı eşim diğerini de iptalden sonra yaptı

• Bu ileti silindi!

• @ekpr Ben bayan olduğunu bilmeyerek söylemiştim afedersin. Boy konusu hele ki 2 cm ise sorun olmuyor bildiğim kadarı ile. Denemediysen denemeye değer.

• @badman umarım sizin içinde sorun yoktur

• @hsndmn Polislikte boy konusu çok katı askerlikte esneklerse denemeye değer teşekkür ederim tekrardan.

• Bu ileti silindi!

• @badman bence bilgisayar sistemlerinde bir açık bulup sistemlerine girmeyi başarırsan seni direkt alırlar ABD ye 🙂

• Bu ileti silindi!

• Geçmiyor günler geçmiyor😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

38

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |