Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @vecihi mülakat için mail bekliyorum.Haziran'da olucak mülakat.

• @crywolf34 umarım beklediğinizden iyi geçer , bizede çıksa da keşke bekleme kısmına geçsek 🙂 valla bende çok umutluyum fakat 'has not been selected' yazısı çıkıcak gibime geliyor, çok çok düşük ihtimal çıkması , bir yandan da çıkana nasıl çıkıyor diye avutuyorum kendimi..

• Ihtimal %1 olsa evli ya da sevgilisi, nişanlısı olanlar için şansı %2 gibi düşünebiliriz bu haliyle bile gerçekten çok çok düşük bir ihtimal ancak başvurularda yanlış fotoğraf ya da mükerrer başvurudan vs çok elenen oluyorsa ihtimal görünenden bir tık fazladır.

• Bu dediğimi knight online oynayanlar bilir 🙂 +10 raptor basmak kadar zor bir ihtimal +9'a da razıyım. O da case number 25k falan oluyor 😃

• @hsndmn 9 aydır işsizim iş bulamıyorum , 28 yşaındayım ve bunalımdayım, eğer bu loto çıkarsa kaderimin değiştiği gün olur, umarım Allah yardımcımız olur 🙂 Knight 2004 yılında oynamıştım evet çok zor bir ihtimal ama yapan yapıyor 🙂

• @vecihi Aynen öyle yapan yapıyor 😉 Ben kendi işimi yaptığım için işsiz değilim de bunalım konusunda seninle aynı durumdayım. Duvarlar üzerime geliyor. Hele birde Ankara'da yaşıyorsan o zaman bunalımın bile hakkını veriyor derim. Yaşadığımı bile sanmıyorum ben uzun zamandır.

• Arkadaşlar kimsenin umudunu kırmak istemem inş. Hepinize çıkar fakat bazı gerçekler var ki daha önceki 3 denememde bna çıkmadı bu yıl ki 4 olacak eğer istiyorsanız asla vazgeçmeyin günlük hayattan kopmayın

• bu hayatta hiç bir zaman şansım yaver gitmedi , bu snede zaman yaklaştıkça dahada umutsuzluk kaplıyor gibi ama hayırlısı

• Bu ileti silindi!

• @ekpr dediğin gibi çok düşük işte %1 %2 şans olduğu için kendimi kötü hissediyorum aklıma geldikçe

• yani bilmiyorum adamlara bakıyorum mesela youtuber var bir tane adam work and travel yaptı geçen sene onada çıkmış :S abi millet gerçekten şanslı .

• tamamen random bir seçim olduğunu düşünmüyorum bence kriterler var.Çekilişle oynuyorlar gibime geliyor

• @ekpr eşim çıkar diyor ama benim içimde bir ümitsizlik var. Keşke çıksa😢🙏🏻

• @hsndmn Hocam naptın yaaa zaten depresyonda dipleri oynuyoruz 😅 Üstüne sagoyla deştin bizi

• @vecihi Model olanı diyorsunuz değil mi? Hatta gidip gitmemekte kararsız gibiydi ilk başta. Şans mıdır yoksa belli kriterlere göre çıkma ihtimali değişiyor mu bunu bilmemize maalesef imkan yok.

• Kimse yanlış anlamasın türkiye deyince adamların aklına ırak iran ermenistan gibi yerler geliyor hatta harita da türkiyenin nerde oldugunu bilmeyen amerikalılar abd çok seye bakıyor aslında sordugu 7 soruda analiz ediyor evli oluşu kaç çocuk oldugu hangi ülkede doğdugu hangi ülkede yasadıgı eğitim durumu kaç yasında oldugu bunun haricinde yurt dışına daha önceleri çıkanların daha şanslı oldugunu düşünüyorum

• @wwinter Çok garip bir his sürece hiçbir şekilde olumlu olumsuz müdahale edemiyoruz o ufak ihtimal için beklemekten başka elimizden bir sey gelmiyor bu da elimizi ayağımızı bağlıyor. Muhtemelen çekiliş sonuçları bellidir ama beklemek zorundayız. Ben de her gün "Acaba çıkacak mı?" diye hem kendimi hem de sevdiklerimi bunaltıp duruyorum. 🙁

• Bence arkadaşlar ihtimal 1 2 falan değil. Foto çift başvuru gibi hatalı başvuranları eledikten sonra ikinci bir eleme daha yapılıyor. Yukarıda arkadaşın bahsettiği gibi evli oluşunuzdan kaç çocuğunuz olduğu vs eleme yapıldıktan sonra kalanlar arasında çekiliş yapılıyor . Hatta çekilişte daha uygun gördükleri adaylara düşük cn veriyorlar. Böyle düşünmemin sebebi çevremde bir kere çıkıp abd ye gitmeyip bir sonraki sene yine gc çıkmış olması bu kadar düşük ihtimalli bi çekilişte bu kadar şanslı değildir herhalde ve çekilişin bu kadar uzun sürmesi .

• @ali-hiex başvuru formunda, daha önce yurtdışına çıkıp çıkmadığımızın sorulduğunu hatırlamıyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |