DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Burdaki son pazarım umarım mulakat bolumune geçerim oda olmassa dv2020 de görüşürüz artık. 😉

• Günaydınlar Arkadaşlar. Tüm bayanlarımızın Anneler Gününü Kutluyorum.
    Bugün nasılsınız?

• Arkadaşlar benim doğum yerim Avusturya. Fakat şu an Türkiye'de yaşamaktayım. Büyük ihtimal çekilişe Avusturya üzerinden gireceğim. Bu benim için avantaj mı dezavantaj mı acaba.

• @muratceylan Zaten avusturya kontenjanindan girmekten başka şansiniz yok diye biliyorum. Belki daha az kisi basvurur bilemiyorum onu, fakat bu sene Turkiyeden xok fazla basvuru oldugunu dusunuyorum ben nedense.

• merhaba kıymetli forum üyeleri. ilk mesajım forumda. evliyim ve 4 çocuğum var. 20,18,10,4 yaşlarında olmak üzere. en merak ettiğim hesabımda kaç para olması. yani 4 .çocuk eşim ve ben 6 kişiyiz. pasaportlarımız yok. sanırım green kart sürecinde gitmeden bile herhalde 15 bin tl gider. ayrıca uçak biletleri ve hesapta para. çıksa bile karara kara düşündüren ayrıntılar benim gibi para biriktirmemiş biri için. bir diğer konu da ziraat mühendisiyim. yüksek lisansım var. green card çıkarsa mesleğimi yapabilecekmiyim yoksa denklik gibi bazı sınavlaramı girmem gerekiyor. umarım herkes hayallerine kavuşur. gitmemin en büyük nedeni maddiyattan ziyade çocuklarımın bir geleceğinin artık ülkemde olmadığıdır. malum eğitim, sağlık, v.b. birçok şey geriye gitti. yeni bir hayat kurmak istiyorum. herkese bol şanslar.

• Forumdaki annelerin ve forumdaki arkadaslarımın annelerinin Anneler Günü kutlu olsun ❤❤

• 15.000+(5.000x5)= $40.000

@mardinli DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

merhaba kıymetli forum üyeleri. ilk mesajım forumda. evliyim ve 4 çocuğum var. 20,18,10,4 yaşlarında olmak üzere. en merak ettiğim hesabımda kaç para olması. yani 4 .çocuk eşim ve ben 6 kişiyiz. pasaportlarımız yok. sanırım green kart sürecinde gitmeden bile herhalde 15 bin tl gider. ayrıca uçak biletleri ve hesapta para. çıksa bile karara kara düşündüren ayrıntılar benim gibi para biriktirmemiş biri için. bir diğer konu da ziraat mühendisiyim. yüksek lisansım var. green card çıkarsa mesleğimi yapabilecekmiyim yoksa denklik gibi bazı sınavlaramı girmem gerekiyor. umarım herkes hayallerine kavuşur. gitmemin en büyük nedeni maddiyattan ziyade çocuklarımın bir geleceğinin artık ülkemde olmadığıdır. malum eğitim, sağlık, v.b. birçok şey geriye gitti. yeni bir hayat kurmak istiyorum. herkese bol şanslar.

• @mardinli DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

merhaba kıymetli forum üyeleri. ilk mesajım forumda. evliyim ve 4 çocuğum var. 20,18,10,4 yaşlarında olmak üzere. en merak ettiğim hesabımda kaç para olması. yani 4 .çocuk eşim ve ben 6 kişiyiz. pasaportlarımız yok. sanırım green kart sürecinde gitmeden bile herhalde 15 bin tl gider. ayrıca uçak biletleri ve hesapta para. çıksa bile karara kara düşündüren ayrıntılar benim gibi para biriktirmemiş biri için. bir diğer konu da ziraat mühendisiyim. yüksek lisansım var. green card çıkarsa mesleğimi yapabilecekmiyim yoksa denklik gibi bazı sınavlaramı girmem gerekiyor. umarım herkes hayallerine kavuşur. gitmemin en büyük nedeni maddiyattan ziyade çocuklarımın bir geleceğinin artık ülkemde olmadığıdır. malum eğitim, sağlık, v.b. birçok şey geriye gitti. yeni bir hayat kurmak istiyorum. herkese bol şanslar.

moralinizi bozmak istemem ama 6* 330$ mülakat parası , ortalama 6* 330 da doktor olsa , 6* 220 $ green card basım parası sırf gitmeden önceki masraflarınız minumum bu kadar olucak , yani ortalama 22bin tl sadece evrak masrafları...uçak masrafları ortalama istanbuldan boston olarak düşündüğümüzde 3 yetişkin 3 çocuk hesapladım bu fiyat illaki düşebilir ve ya artabilir
    3 Yetişkin
    8.378,97 TL
    3 Çocuk
    6.902,97 TL
    6 x Kabin BagajıÜCRETSİZ
    6 x Gidiş Bagajı 46 kg ÜCRETSİZ
    Toplam Fiyat
    15.281,94 TL çıkıyor. (uçak biletleri aralık 2018 referans alınmıştır 7 ay sonrası)
    ve bankada göstermeniz gereken parayı da hesaba katmıyorum.Bu bilgiler çıkarsa size referans olması için paylaştım, Umarım herşey yolunda gider ve dilediğiniz hayata kavuşursunuz.

• Yav çıksın çıksında çözülür para pul işleri

• @bahadır-kaplan DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Yav çıksın çıksında çözülür para pul işleri

Aynen dediğine katılıyorum fakat bilgi olarak verelim biz, neyle karşılaşcağını bilsin ve ona göre önlemler alsın.

• teşekkürler vecihi. detaylı bilgi vermişsin gerçekten. sadece 40 bin tl evrak masrafları ve uçak masrafları.. buna git gel , masraflar dahil edildiğinde 50 bin tl yi buluyor. ve bankada bulunması gereken masraflar dahil değil. bankada gösterilmesi gerekenle yaklaşık. Allah bir şekilde bir yol gösterir diye düşünüyorum. 210-220 bin tlyi buluyor benim için minimum masraf. bu önemli bilgiler çünkü çıkarsa nasıl bir yol izleyeceğim konusunda bana lazım olan bilgiler -ki sanırım herkes gibi bende çıkacağını düşünüyorum. çıkarsa bile 5 bintl bile birikmiş parası olmayan benim için düşündürücü bir rakam bu masraflar...bahadırın dediği gibi çıksın da umarım çözülür para pul işleri...

• Bu ileti silindi!

• @mardinli bankada gösterilcek parayı eş dost akrabadan alıp gösterip geri verebilirsiniz, fakat orda illaki bir paraya ihtiyacınız olucak , bunları iyi düşünmeniz lazım. Üniversite yaşında çocuklarınız var ,orda üniversite eğitimleride ücretli diye biliyorum.Bunlar çıktıktan sonraki süreçler, en önemli şey çıkıcak kadar şanslı olmanız , gerisi hallledilebilir şeyler.

• Bu ileti silindi!

• Koskoca 6 ay'ı yedik bitirdik ha. İnşallah gerçekten isteyen herkese çıkar da nice 6 aylarla uğraşmayız..

• Bu ileti silindi!

• @ocolletta-toros hangi konuda mühendis elektrik mi inşaat mi otomotiv mi

• @ocolletta-toros bu arada 90 bin dolarla amerikaya giderse orda ihya olur amerikayı satın alır . burdan 10 bin dolarla giden arkadaslar 1 2 sene de çok iyi ev araba aliyor . yaşı problem etmesin

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.9k

| | | |