Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Arkadaşlar Selam,

9-10 senedir çalıştığım şirket içerisinde yeni bir personel alımı olacak. Pozisyon Malzeme planlama ve satın alma üzerine. Özellikle yeni gelen arkadaşlarımıza katkım olması amacı ile bu bilgiyi paylaşmak istedim, ilgilenenlerle iletişimde olalım.

Fakat çalışma izni, deneyim ve iyi derecede İngilizce olmazsa olmazlardan. Benim işe alım ile alakalı hiçbir yetkim yok, onu belirtmiş olayım.

Genel olarak aranan özellikler;

* Otomotiv sektöründe iyi deneyim
    * Malzeme veya Üretim Planlamada uzmanlık
    * SAP’ye hakim
    * İyi derecede İngilizce

Bu özelliklere sahip olanlar benimle iletişime geçebilir. Mavi yaka personel alimlarida her hafta yapiliyor, o konuda ilgileniyorsaniz yine iletisime gecebilirsiniz.

Yer NC eyaleti Charlotte civarı. Firma aylık satışı $50 milyon civarı olan bir şirket.

Personel alımı tamamlanmıştır.

• Merhaba hocam
    2020 talihlisi bir makine mühendisiyim.Planlama ile ilgili bir tecrübem yok fakat yapısal,cfd yada termal analiz konuları ile ilgili bir ilân açılırsa bilgi verir misiniz?
    Teşekkürler

Benzer Başlıklar

• 5
  • 1
  • 4
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |