Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar,

Ben USCIS'e basvuru yaptim. USCIS'ten hala cevap gelmedi. Bu sure zarfinda da evlilikten dolayi soyismimi degistirdim. Bana olumlu cevap geldiginde USCIS'ten bu soyisim degisikligi bir sorun teskil eder mi? USCIS'e haber vermem gerekiyor mu? Yoksa onay alinca da pasaportlarimi ve evlilik cuzdanimi gostersem yeterli olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kirik Pasaport soyisim degisikligi içinde söyledi:

Merhabalar,

Ben USCIS'e basvuru yaptim. USCIS'ten hala cevap gelmedi. Bu sure zarfinda da evlilikten dolayi soyismimi degistirdim. Bana olumlu cevap geldiginde USCIS'ten bu soyisim degisikligi bir sorun teskil eder mi? USCIS'e haber vermem gerekiyor mu? Yoksa onay alinca da pasaportlarimi ve evlilik cuzdanimi gostersem yeterli olur mu?

Ne basvurusu yapmistiniz hatirlatir misiniz?

Bu tur ayrintilari tekrarlamamak icin, vize basvuru surecleriyle ilgili bilgileri imzaniza tasimanizi tavsiye ederim, bu sekilde her soruda bu bilgileri tekrarlamaniz gerekmez.

• Merhaba, B2'den F1 ogrenci statusune gecis icin basvuru yapmistim. Onlardan red cevabi geldi. Su anda itiraz talebinde bulundum. Fakat bu surec icerisinde de pasaportumu degistirdim. Soyadimi guncelledim.

Tesekkur ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kirik USCIS basvurusu devam ederken gerceklesen pasaport soyisim degisikligi içinde söyledi:

Merhaba, B2'den F1 ogrenci statusune gecis icin basvuru yapmistim. Onlardan red cevabi geldi. Su anda itiraz talebinde bulundum. Fakat bu surec icerisinde de pasaportumu degistirdim. Soyadimi guncelledim.

Tesekkur ederim

tamamdir, bu durumda problem degil...

eger olumlu cevap gelirse resmi islemler icin bundan sonra eski isminizle hazirlanan dokumanlari, evlilik belgesi ve yeni pasaportunuzla beraber kullanabilirsiniz. Ayni kisi oldugunuz resmi olarak gosterilebildiginden bir sorun yasayacaginizi sanmam.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@veamerikahayati

Kanalinizi sadece su bolumde tanitmaniz uygundur sayin @VeAmerikaHayati :

https://yesilkartforum.com/forum/topic/1648/forum-müdavimi-olup-gc-amerika-da-yaşam-konulu-youtube-kanalı-olanlar

Bunun disinda ozel olarak konulara katki yapacak videolariniz varsa, sadece ilgili video'yu ilgili baslikta paylasmaniz uygundur. Forumumuzdaki genel gorus video'larin "bilgi veya kelime aramaya" acik ortamlar olmadigi icin, bilgi aktarmak icin cok da verimli olmayan bir metot oldugudur; nitekim bir konu hakkinda fikir sahibi olmak istiyorsaniz video'yu -gereksiz bir sekilde- bastan sona kadar izlemeniz gerekecek. Bu nedenle hickimsenin vaktini calmadigimiza emin olmak icin, bu video'larin halihazirda forumda yer almayan eksik konulara gercekten katki yapacak ve konuda yer almayan bilgileri iceren videolar olduguna emin olun lutfen. Aksi takdirde forumda sempati degil antipati kazanirsiniz. Zaten bu post eksilenmis, 3-4 kez ayni mesaji paylastiginiz icin bana ayrica sikayet mesajlari da ulasti.

Eger video'nuzda konuda zaten halihazirda yazilan bilgileri paylasiyorsaniz, bu video'yu paylasmak yerine sadece kanalinizin tanitimini ilgili konuda yapmaniz uygundur. Zaten dileyen kisiler sizi oradan bularak takip edebilirler.

Lutfen diger forum kullanicilarina saygi gostererek forumu kullandigimiza emin olalim.
    Tesekkurler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |