Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @bezdarniy tebrikler. Sans sizsen yana olsun. Ikinize de cikmis. Cok sanslisin. Turkiye se misiniz?...👏

• Bu siteye ulaşılamıyor www.dvlottery.state.gov ana makinesinin sunucu IP adresi bulunamadı.
    DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN Neden girmiyor hala? belirsizlik insanı cildirtiyor🤨

• Kazanan arkadaşları çook tebrik ediyorum. Forumdaki çıkanları gördükçe, kendimize çıkmış gibi heyecanlandık. Mutluluk sizinle beraber gider kişinin içindeyse. Biz küçük çekirdek ailemiz ile böyle yaşıyor, böyle hissederek huzur buluyoruz. Ama işte... Küçük alanımızla büyütemiyoruz bu duyguları, hayallerimizi, çevremizdeki toplulukla aynı frekans da olmak gerekiyor bir yerde. Biz hala bakamadık yani hala çıkma olasılığı var. Sonuç öğrenen arkadaşlardan yeni bakanlar varmı acaba.

• Çıktı desem banada arkadaşlar

• @riderman ciddi misin? cok sevindim arkadasim. Dusuk numaradir insallah 👏

• Eşimle başvurmuştuk. İkimizede çıkmadı. Seneye artık.

• Malesef 40bin lerde. Ama olsun içeriye ilk adımı attık fakat diğer ayağı içeri alabilirmiyiz bilmiyorum.eşim ile birlikte başvurduk. 2.katılımımız. artık bundan sonrası şans işi benim için.

• @meraklıkedi ilk defa ise zamaniniz var. Tekrar deneyin. Bol sans.

• Babam ve ben ikimiz adına başvurmuştum. İlk seferinde kazananlar kervanına katılacağım konusunda umutluydum. Üzdü. Kazanan forumdaşlarıma tek tek tebrikler. Umarım hepinizi amerikada iyi şartlar altında görürüz. Sevgilerimle 🙂

• @uysalkedi size çıktımı case no kaç acaba

• @settar13 umarım her şey yolunda gider ve giriş yaparsın amerika ya.Aynı bölümü okumamız çok güzel 🙂

• @mearth DS260 formu 1-2 hafta sonra doldurulmaya açılıyor, sen yanlış birşeyler yapıyorsun.

• @denizbilmez Umarım herkesin işleri yolunda gider ve giriş yapabilirler 🙂 Hangi okuldasın ?

• @majezik https://ceac.state.gov/ceac/ buradan doldurdum, herhangi bir hata vermedi.

• @settar13 aynen öyle umarım herkes dilediği hayaline kavuşur ve gerçekleştirebilir seni listede görünce ve bölüm aynı olunca dikkatimi çektin.Bahçeşehir Üniversitesi senin?

• çıktı bana case number 28.000 ne diyorsunuz sıra gelir mi?

• merhabalar lottery sayfası gün boy bilg. açılmadı, sizde açılıyor mu bilgisi olan varsa sevinirim.Durumumu henüz öğrenemedim.
    İyi akşamlar dilerim.

• @yılmaz daha giremedim. bakıyorum simdi. umarım cıkar arkadasım a 4.yılımız. imza da görünen totemim.

• Merhaba herkese 5. başvurumda bana da çıktı ancak numaram 42xxx'lerde. Umarım sıra gelir 🙂

• @sinancelik Hayırlı olsun, tebrikler. Ne zaman giriş yapabildiniz siteye?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

36

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |