DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Yaşanılacak hayaller var ve pes etmek yok, şöyle yerimizi alalım, burada yeni sevinçler paylaşılacak.

• @failunmefailun türkiyede kendi işimizi yapmak da apayrı bir dert vergi oranları çok yüksek. karadağ taşımak mantıklı bir yaklaşım

• DV-2026'ya biz de geldik. Ama sanırım son denemem olacak yine de kesin konuşmayayım.

• Valla yoruldum he 😂

• @zencipsikiyatr benim de son 🙂 çok düşük ihtimal var başka alternatiflere yönelmek en doğrusu

• @salihcak0 Var başka ihtimaller. Kovalıyorum zaten. İllaki biri olur diye düşünüyorum.

• ⭐⭐

Bana da çıkmadı …

• Biz şimdiden yerimizi alalım. Eğer Türkiye DV programından çıkarılmaz ise şansımızı tekrar deneyeceğiz. Şimdiden herkese bol şans arkadaşlar.

• ⭐⭐

hello there

• Yerimi alayım

• Cümleten hayırlı akşamlar.
    DV 2026 için umutlarımızı kaybetmeyelim.

• Umut iyidir umut güzeldir. Dostlarla yine beraberiz... Bu sene çekilişe katılmasam da bu forumu seviyorum... Yerimizi alalım...

• Vay be biz 1 kere kazanamadık, 2. Sefer kazananlar bile varmış. Gerçekten şans faktörü aşırı etkiliyor ya

• Tanrının bize bahşettiği cennet belki de olduğumuz yerdir... Depresyona girmek yok. Her gün hayatımızı daha da güzelleştirmeliyiz. Güzel bir aile huzur dolu yaşam belki orada değil buradadır.

• @Kesinİzmirli
    kazanmış ve süreci devam eden biri neden başvurur.

• Geçen sene bu zamanlar da DV2025 grubuna ilk mesaj yazanlardandım. Şimdi de şuraya bir mesaj bırakayım... Nasılsa bir şey değişmeyecek...

• @seroler büyük ihtimalle mülakat sırası gelmeme ihtimalinde dolayı başvurmuşlardır.

• ben halen bakmadım ilerleyen saatlerde bakarım.

• Artık ben bu yeni sohbet odalarına Amerika'dan yardımcı olmak için girmek istiyorum, bozgun almış olarak değil 😕

• Ben de hala bakmadım, birkaç güne bakarım muhtemelen. Şimdiden yerimizi alalım burada 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.4k

| | | |