DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ⭐⭐

• @mcvk, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Üniversiteden 3 arkadaşıma dürüm cola ısmarladım. 4 dürüm 4 colaya 1000 lira verdim. Tansiyonum düştü. 😀 Uzun zamandır dışarıdan birşey yemiyordum. Kazıklandım mı. Yoksa normal fiyatlar mı? Bende fiyat algısı çöktü artık.

Bu enflasyonlu ortamda normal. Sürekli para basıldıgı için kuru baskıladiklari için $ değeri yüksek gibi görünüyor ama değil aslinda...

• ...........

• @mcvk, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Ben artık söyleyecek birşey bulamıyorum Hocam. Aslında çok şey söyleyesim var da Silivri soğuk diyorlar.

Valla hocam $ kazanicaksiniz bunun başka yolu yok. Artik nasil kazanilir bu size kalmiş. Ama $ kazanmadan yapabilecek hiçbirşey yok. Benim herşeyim $ da ihtiyacim olani bozuyorum harciyorum hiç tl ye geçmiyorum. 33.9 dan bozdugum dolar bugün 33.33 den bozdum hergün bir oynak yani

• @Darko bana las vegas niyeyse böle sadece zenginlerin yaşayabileceği bir eyalet givi geliyor çoluklu çocuklu ailelere göre değil gibi

• @gtx295 .

• @Riethian bir tanesinden ismi lazım değil maliyet hakkında fikir edinmek için danıştım sordum karşılama vs danışmanlık için istedikleri rakam çok ciddi boyutlara ulaşıyor ilk etapta sıfırdan başlarken bu kadar parayı vermek benim için çok büyük geldi ama bilemeyiz çoluklu çocuklu gidince mecburen en azından kalacak yere transfer vs birilerine ihtiyaç duyacağız çünkü akrabam vs. yok

• ⭐⭐

@mcvk hocam ben o fiyatlarla dışarıdan bir şey yemeyi doğru bulmuyorum o fiyata 2-2,5 kg kıyma alır mangalda köfte yapardınız hem daha keyifli olurdu hem karnınız etle doyardı 😁

dürümlerde 100 bilemedin 150gr tavuk oluyor gerisi patates, lavaş felan hatta 1 dürüm menüsü fiyatıyla artık 1 adet bütün tavuk alınıyor 1 bütün tavuk 1.7kg oluyor siz hesap edin

Ama ben tutumlu birisiyim onun da etkisi var tabi 😁

• @siraysessiz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Darko bana las vegas niyeyse böle sadece zenginlerin yaşayabileceği bir eyalet givi geliyor çoluklu çocuklu ailelere göre değil gibi

Kişiden kişiye göre değişir bence bu. Fakat benim kesinlikle yaşamiyacağim bir yer diyebilirim. Ben sakin adamim ne işim var vegas ta. Kumar loto gece eglenceleri bana çok saçma geliyor. Ben mi çok eski kafaliyim anlamadim... Sakin bir akşam sakininde kahveni açip yildizlari seyretmek gibisi yok yada arka fon da plak çalip düşüncelere dalmak. sesli ortamlari sevmiyorum...

• @korki şu kış eyaletleri gözüme acayip batıyor ya resmen tabiat harikası

• @hasnotben sorma valla adamı dağ adamı yapar hepinizden nefret ediyorum hayatına teşvik resmen

• ⭐⭐

@mcvk Hocam kahvecilerde Türk kahvesi 100-150 tl artık adamın dükkan kirasını soruyorsun 300 400 bin tl diyor 😁

Yine iyi talep var

• ⭐⭐⭐

@mcvk, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Üniversiteden 3 arkadaşıma dürüm cola ısmarladım. 4 dürüm 4 colaya 1000 lira verdim. Tansiyonum düştü. 😀 Uzun zamandır dışarıdan birşey yemiyordum. Kazıklandım mı. Yoksa normal fiyatlar mı? Bende fiyat algısı çöktü artık.

😂😂😂 Güldüm valla.

• ⭐⭐⭐

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mcvk hocam ben o fiyatlarla dışarıdan bir şey yemeyi doğru bulmuyorum o fiyata 2-2,5 kg kıyma alır mangalda köfte yapardınız hem daha keyifli olurdu hem karnınız etle doyardı 😁

dürümlerde 100 bilemedin 150gr tavuk oluyor gerisi patates, lavaş felan hatta 1 dürüm menüsü fiyatıyla artık 1 adet bütün tavuk alınıyor 1 bütün tavuk 1.7kg oluyor siz hesap edin

Ama ben tutumlu birisiyim onun da etkisi var tabi 😁

Amerikada ev arkadaşı olalım seninle. Valla min bütçe ile acayip yer içeriz 😂😂

• ⭐⭐⭐

@colakbasri alman konsolosluğunda değil amerika konsolosluğunda sizin işiniz onun için alman bürokrasisini bilemem. Frankfurt konsolosluğunun verilerini inceleyebilirsiniz bunu görmek için

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa ben şahsen doğru bulmuyorum nedeninide söyleyeyim. geçen seneki çekiliş için bir video yayınlamışlardı ücretsiz ds260 formu doldurma ve buraya geldiğinizde destek vereceğiz diye. Video zaten clickbait izleyince videonun sonunda yorumlardan seçeceğimiz 10kişiye gibi bir şey diyordu ama çekilişide sonuçlar açıklandıktan sonra yapacaklar öbür türlü denk getirmek çok zor çünkü. Çekiliş sonuçları açıklanacak, bunlar en az bir kaç gün yorum toplanmasını beklicek sonra çekiliş yapılcak birde kesin bunu açıklamaya bir video falan derken talihlilere ulaşma, görüşme süresi en az 1 haftayı buldu. DV23 dönemi için erken submitin ne kadar önemli olduğunu bilirken herkes Dv24 için en hızlı şekilde doldurmaktan yanaydı mesela ama bu arkadaşlar kendi işleride görülmesi için bu süreyi geciktirmiş oluyorlardı. Kötü niyetli olduklarını düşünmüyorum ama böyle bir durumdan haberleri bile yok bence konudan o kadar uzaklar. Konudan uzak olduğunuz bir işi kendiniz para kazanmaya çevirmeye kalkmanızda bence doğru değil. Ama sadece bu kişi için geçerli değil bu dediğim günümüz sosyal medyasında hepsi aynı işin içinde. Önüne gelen danışmanlık firması kurup para koparma derdinde

• Ben şahsen serbest piyasa ekonomisini ve her türlü bireysel girişimi destekliyorum. Eğer talep olmasaydı insanlar böyle girişimlerde bulunmazdı. Haşlanmış yumurtanın, yıkanmış ıspanağın hazır satıldığı bir dünyada insanlar her ne kadar basit olursa olsun istediği türde hizmet sunmakta özgür olmalı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.2k

| | | |