Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Riethian Bir Amerikalı olsaydım Trump'a oy verebilirdim ancak şuan göçmen adayı olduğumdan ötürü Biden dedeyi daha sıcak buluyorum 😀

• ⭐⭐

Seçim ne zaman??

• @Lossantosdy 5 Kasım 2024 günü Amerikalılar için heyecanlı bir bekleyiş olacak, Türkler içinse 31 Mart 2024 günü

• ⭐⭐

günaydın arkadaşlar. Yeni bir haftaya daha başlıyoruz. Herşey gönlünüzce olsun. Çalışmaya devam.

• İlk başvuruda çıkacak sanmıştım. Yıkıldık be. Belki de böylesi daha iyi oldu, her şeyin bir zamanı vardır. 🙂

• ⭐⭐

Bu odaya hiç yazmamışım ilk iletimi yazayım. Herkese selamlar

• Bayadır giremiyordum foruma elim gitmiyor kotu oluyordum ama geri donme zamanı geldi selamlar herkese

• @sytahmt Hoşgeldin, Selam...

• @HitMachine Onun da en kralını yaşadık, ben de dv24 çekilişine ilk defa katılanlardandım fakat olmadı yapacak bir şey yok. Bu saatten sonra dv25 ile yola devam. Böyle güzel güzel anlattığıma bakma hocam, o akşam sonuçlar açıklandığı zaman fena dumura uğradım 😀 işte bana o ders oldu

• @HitMachine 20 yıldır aynı şeyi diyorum. Yaşın gençse başka yolları kovalamanı öneririm. Özellikle evlilik. Tabi ondan da önce İngilizce. :))

• Herkese selamlar. Durmak yok, hayal etmeye ve mücadeleye kaldığımız yerden devam.

• @dilmel, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Şunu bir hatırlatalım. İlk yazdığımda 147 gün varmış. Şimdi 83. Zaman çabuk geçiyor 😃

• Evet arkadaşlar Ekim ayı yaklaşıyor adım adım. Bu sene tarihi bir rekor başvuru bekliyorum. Siyasete girmek istemiyorum. Son seçimlerde umudumuz tamemen kaybettik. Sizi bilmiyorum benim fikrim böyle. Gençlerimiz, çoçuklu aileler,geleceklerini başka ülkelere arayışa girdiler bu aralar bana çevremden green kart nasıl başvuryor soranlar var . Anladımki ciddi bir başvuru sayısı olucak. Herkese bol şanslar diliyorum benim 9 kez olucak başvurum bir arkadaşım daha vardı burda onunda 9 kez başvurusu olucak o arkadaşada şans diliyorum

• Bu ileti silindi!

• @kugutex Bundan iyi tespit olamazdı, sözde muhafazakar kardeşler kendi ülkesini muhafaza edemediklerinden dolayı elleriyle yapmış oldukları bu b*k çukurundan kaçmaya çalışıyorlar😀 öyle kolay mı çıkmak? Yengeç sepeti misali, biz çıkmak isterken bunlar engel oldu.. Sorun kendi ceplerine veya gündelik yaşamına vurduğu için işler tersine döndü, hayat böyle enteresan bir şey işte. Gram acımıyorum, son 5 yılın en kötü yönetimi olmasına rağmen %52 ile geldi tekrar ve gelir gelmez zammına koydu herkesin. Benim de asıl kızdığım nokta tam olarak şu;" Elim kırılsaydı da vermeseydim" valla hocam keşke kırılsaydı be, en azından şu günleri tekrar yaşamak zorunda olmazdık. Acıma duygularım köreldi, bu tipleri her gördüğümde sırıtıp geçiyorum. Ha günün sonunda umarım beter olurlar, kendi ektikleri tarlayı kendileri hasat edecek.

Bu kafaya bakınca anlıyoruz olayı

• @kugutex Şeriatla yönetilen ülkelerden Avrupa'ya kaçıp orada şeriat yürüyüşleri yapan kafadan pek farkı yok. O kafa nereye giderse gitsin mutlu olamaz ve mutlu edemez.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |