Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hamsisever Zamanında berber, tesisatçı, ya da mesleğini kullandıracak bir şeyim olsaydı eğer Ankara sözleşmesiyle giderdim 😞 Şimdi daha zor.. Bir yolunu bulursanız bildirin lütfen..

• @Uçan-hollandalı açıkçası garsonluk vb. işleri bile yapabilecek kafadayım 🙂 yani büyük bir beklentim yok o tarafta.. Alıştıktan sonra kendi işimle ilgili ki ben memurum hani orada hangi kolda ne iş yapabilirim bilmiyorum.. Meslek edinmek çok önemliymiş. Yani şöyle ki Mühendis, Aşçı, Elektrikçi, berber, kuaför vb. gibi meslek gruplarından.. Uluslararası ilişkiler için çok bir meslek ibraz edeceğin bir şey değil 😞

• @Burcu-Boz Belirtmiş olduğunuz bölümden mezun olan bir tanıdığım şuan lojistik işi ile meşgul, ithalat ihracat departmanında. İngilizceniz iyi durumdaysa o bölüme yakın olarak bu işi de seçebilirsiniz

• berber olsaydım keşke 🙂 yatırımcı vize ile giderdik, benim berberden iş mi öğrensemki

• @hamsisever İngiltere hepten zorlar, United Kingdom çok milliyetçidir çaktırmasalarda, United States gibi her millete her düşünceye hoş görü göstermez ama onun haricinde Londra benim ölmeden önce kesin gitmek istediğim biyer kesinlikle

• benimde halka ilişkiler ve reklamcılık diplomam var, evde duruyor bir yerde 🙂

• @hamsisever kullananı görmedim 😛 ehehe

• @Burcu-Boz En mantıklı olan yol oraya gidip bir dil kursuna başlamanız. Daha sonrasında belki ufak bir eğitim (bu bir college veya yüksek lisans) ile devam ettirmeniz mantıklı bir yol olur. Evli iseniz eşiniz de eğitim sürecinde fulltime iş ile aileyi destekler... Bu yolun en ufak bir riski yok. Risk gördüğünüz noktada basar geri dönersiniz kaybınız da olmaz...

• @simurg9492 Evli değilim bekarım, bu yüzden daha zor aslında 2 kişi olmak daha iyi maalesef... Türkiyedeki tek kaybım işim olur, 34 yaşından sonra iş bulmak ve ayrıca memuriyeti yakmak biraz zor olabilir. Dediğim gibi özel şirketlerde çalışıyor olsaydım eğer kesinlikle 1 dakika düşünmezdim.. Ya da evli olsaydım eğer.. Ama düşündüğüm şey var 6 aylık ücretsiz izne ayrılıp dil kursu yapıp, çevre edinmek iş kovalamak düşündüğüm plan bu..

• Selamlar. Maalesef ben de buradayım 🙂
    Sıkıntı yok. Kazanacağım zaten illa ki. Bol şans

• @Burcu-Boz evlilik konusunda yanlış düşünüyorsunuz. Evli olunca işler daha zor oluyor malesef. Ben bekar olsam şuan havalimanına taksi çağırıyor olurdum. Dünyanın en ağır işi eşin sorumluluğu oluyor...

• Forum da psikolojik destek bölümümü açsak? Bir arkadaşımın ihtiyacı varmış 🤧

• ⭐⭐

@simurg9492 Kesinlikle haklısınız , Şuan bekar olsaydım , Mümkün değil bu ülkeden yazıyor olmazdım bunları

• Şu Biden 80bine e çıkarcaz falan diyordu ne oldu acaba, vallaha 80bine e çıksa, gene aynı ülkeler çekilişe katılamasa 24 gibi, pasaport şartı gelse, istanbul konsolosluğuda bunun için randevu verse miss olur miss

• ⭐⭐

@Burcu-Boz Bekar olmanız sizin avantajınıza , sizin evet dediğiniz herşeye ömür boyu eşinizde evet demiyor maalesef fikir ayrılıkları ( ne kadar tanış olsanız , sosyal geçmiş) olsada farketmez , 2015’de Çoçukluk arkadaşım (kız) tek başına turistik vizesi ile gitti , birisiyle tanıştı ve süreci olması gerektiği gibi yönetip Sonunda Başardılar , 2020’den beri bir fiil orada yaşıyor

• @Burcu-Boz @hdemircanusa
    Eşim sorumluluğu bambaşka, hele bir de çocuğun varsa o apayrı... Çocuğum oldugundan bu yana herhalde bütün birikimlerimi harcadım halaa harcıyorum. O zamandan bu yana herhalde rahat 400k usd harcamışımdır... 24 dv si çıksaydı o zaman kara kara düşünürdüm herhalde bu yüzden.

Tek olmak iyidir....

• @simurg9492 Normalde de evlenmeyi düşünmüyordum zaten yaşım genç, birkaç ay sonra 25 olacağım ama bu yazılanları gördükten sonra hepten vazgeçtim teşekkürler hocam 😃

• @Uçan-hollandalı Ben 25inde olsam varya yakardım 2 sene nedir ki? 3 sene 4 sene... Şimdi dünyanın en korkak adamıyım...

• @Uçan-hollandalı düzelmeyiz
    Urfa'da şuan çok güzel bir yağmur yağıyor bende nasibimi aldım bu yağmurdan🙂 islanmayan yerim kalmadı şuan sırılsıklamim
    Otobüs durağının altında bekliyordum ve ne göreyim güzel bir 250cc motor süren bir adam hiçbir güvenlik önlemi yok ve daha kötüsü arkasında 5-6 yaşlarında bir çocuk normalde bile olmaması gereken bir durum zorlu yağmur şartlarında oluyor

İnsanımız iflah olmaz ne Yaprsan yeridir

• @STK-TRCN Telefonuma indirdim ben bitane widget olarak duruyo orda 364 gün kaldı diyor şuan mesela 😆

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

50

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |