Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @jinglebells Merak ettim okuyayım gidip. Ama bildiğimiz gibi mülakat gelmediği için hak aranması yapılıyor anlaşılan. Zor bir süreç bence ama.

• Son 55 dakika hatta last 55 minutes yazayım 😃

• @zazozu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Hayri-Sozen @jinglebells Ben de duymadım mülakat gelmemesi dışında hocam. Aydınlat bizi 🙂

2020 ve 2021 kazananları olarak maalesef bir sürü sıkıntılar yaşadık nedeni ise Covid denildi. Davalar açıldı katılanların bazıları gitti ve beklemede olanlar var.

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen pandemiye denk geldiği için konsolosluk mülakat vermedi çoğu kişiye

• Yüzümüzü güldür Rabbim

• @jinglebells hocam bildigim kadariyla onlar verilmis bir hak gozuyle bakmiyorlar. cekilis mantigi ile bakiyorlar.

malesef her turlu sey icin karari onlar veriyor ve hicbir konuda itiraz etme hakkiniz yok.

• @miralam hocam o davaların sonucu ne olur, mahkeme tamam dese davacılar greencard alacak mı?

• @Hayri-Sozen Bana da öyle geliyor sonuçta bu bir loto mantığı olduğu için davaların kazanılması çok zor gibi

• @Özgür-Can Mahkeme olumlu sonuçladı diyelim ki mülakat verdiler. Mülakatta elerler istedikten sonra 🙂 İşin içinde insan olduğu zaman maalesef.

• @Özgür-Can, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@miralam hocam o davaların sonucu ne olur, mahkeme tamam dese davacılar greencard alacak mı?

Green Card almaları daha sonraki süreç, ilk olarak rezerve edilen vizeler var onların kime ve nasıl verileceği belirlenmesi gerekiyor.

• Evet arkadaşlar valizler hazır mı ? 😆

• Son 50 dakika ve umarım geleceğim için güzel bir haber çıkar

• ⭐⭐⭐

Valla bayılıcam ben yıl geçti saat geçmedi 😂

• @Spacesong Hay ağzın bal yesin hocam. Anlatmaya çalıştığımız bu. Böyle söylemişsiniz ama ben katılmıyorum veya yanlış düşünmüşsünüz bakın açıklaması bu demek zor olmamalı ya.

• Davalarla vize alanlar oldu arkadaşlar.Konsolos kararını dava etmek pek mümkün değil fakat ortada konsolos tarafından vize mülakatı yapılıp bu adama vize vermiyorum ben dediği bir durum yok.Sonuçta başvuru hakkım var @Hayri-Sozen .Umarım sizede çıkar.

• @ibrahimasar Hocam hoş bulduk. İyi dilekleriniz için teşekkürler. Arkadaşların verdiği cevaplardan anladığım kadarıyla çok eski tarihlerden beri başvuruyorsunuz. İyi şanslar diliyorum.

• Komik bir soru sorayım mı size? 2023 check ekranına baktım da soyadı kısmında noktalama işareti dahil ibaresi TR karakterleri mi bahsediyor? Meraktan sordum iki türlüsünü de deneyerek öğreneceğiz nasılsa da.

• ABD'de akrabam yok. DS-260 formunu gönderirken adres kısmını boş bırakıp, sonra mülakat tarihi belirlendiği zaman formu açtırıp doldurabiliyoruz, öyle değil mi? Çünkü adres bulmakla ilgili formu doldurmakta zaman kaybetmek istemiyorum. Eğer form açtırılırsa sıra sona geliyor deniliyor ama mülakat tarihi belirlenince bir sorun olmuyor sanırım. Bunun hakkında net bir bilgi verecek var mıdır?

Veya hiç formu açtırmayıp mülakatta adresi tebliğ etmek mi daha mantıklıdır?

• forumda online kişi 559 olmuş.zaman yaklaştıumarım hepimize çıkar

• Başaramadık abi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |