Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@tolgasatir valla görmezden geliyorum ben artık 😅😅

• Herkese iyi geceler.Bir başvuru sezonu daha bitti.Mayısa kadar beklemedeyiz.Başvuran bütün kardeşlerime bol şanslar.Hayırlısıysa bu yıl o yıl olsunTürkiye den Başvuruların 1 milyonu geçtiği söyleniyor.Bu yıl şans yüzdemiz dahada düşük gibi.siz ne dersiniz?

• ⭐⭐⭐

@clourpoint gene %2 olmuş olucak büyük ihtimalle başvuruların yarısı çift başvuru, fotoğraftan eleme gibi sebeplerden elenicek gene kalıcaz baş başa 😅

• @waterman Şans ve nasip diyelim.Allah herkesin gönlüne göre versin.

• ⭐⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir valla görmezden geliyorum ben artık 😅😅

Ben çok ciddiye alıyorum sanırım, okumadan bir sayfa önceyi aynı soruyu soruyolar ben bile ikilemde kalıyorum aynı yerleri tekrar tekrar mı okuyorum yanlış sayfadamıyım diye 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emreee90, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@crazycells merhaba içimi yiyen bir konu hakkında bir şey sormak istiyorum formu doldurup fotoyu yükledikten sonra submite tıkladım ve sistem uyarı verdi. Doğum tarihimi 02/26 şeklinde yazacağıma tr formatina göre yanlışlıkla 26/02 yazmışım. Her neyse düzeltip kodumu aldım. Ama uyarı öncesi fotografim önizleme şeklinde gözükürken uyarı sonrası yeşil renkle başarıyla yüklendi falan yazıyordu. Son aşamada da photo received yazdığı için sayfayı yenileyip formu tekrar doldurmadım. Bir sorun çıkar mı?

zaten normalde de bu sekilde oluyor, o nedenle telas edilecek bir durum yok 👍

• Başvuran herkese bol şans diliyorum. Uzun bir bekleyişin ardından Mayıs'ta şans bizlere de güler ve seçilenlerden oluruz. 🙂

• ⭐⭐

@tolgasatir @ayvalik10 sabır taşı 😃

• ''Artık takmıyorum yeaa'' , ''beklentiye girmemek lazım haceli'' diye diye az daha başvuruyu kaçırıyordum iyi mi? İlk günden başvuru yapıp sonuçlar açıklanana kadar her gün foruma giren birinden evrildiğim noktaya bak. Herkese bol şans, büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim 💋

• ⭐⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Başvurular da bittiğine göre forum, forumun gerçek sahiplerine kalabilir artık 😃 Sonuçlara kadar arada sohbeti unutmayalım sayın müdavimler. Bu sayfada çok göremediğim sanırım benim gibi artık şevki kaçan arkadaşlar: @Ping-PONG @SUAT-GUNAY @OrlandoGücü @ahsenaydgdu

Arada bu sayfaya da yazmayı unutmayın. Çoğu kişi benim gibi bu başlığı takip ediyor genelde sadece 🙂

Hepinize de selamlar bu arada

@Ping-PONG şu an sakalını tarıyor, @SUAT-GUNAY Orlando için ilk 11 ayarlıyor, @OrlandoGücü şu an New York'da bu sene kış fena geçecek diye düşünüyor, @ahsenaydgdu şu anda Los Angeles'da organik portakal suyunu içerken bunları okuyup, "ah canlarım, hadi inşallah bu sene" diyor. 😁

• iyi geceler forum umarım şimdi gözümü kapatır 6 ay sonra you have been randomly selected yazısını görürüm

• daha 2022'nin 7 mayıs'ını dün gibi hatırlarken bu basvuru dönemi de sona erdi. neye inanırsanız inanın; gönlünüzden, aklınızdan, fikrinizden ne geciyorsa o olsun. umarım gerçekten green card hayalleri kuran kişilere çıksın. şu kısacık ömrü hayatımızda hayallerinin peşinden gitme cesareti gösteren herkese selam olsun.

• ⭐⭐ Yasaklı

Ögrenci harçlıgıyla yapabildiklerini.şimdi Maaşıyla yapamayan sinirden uyuyamıyan idealistlere selam olsun

• ⭐⭐⭐

@abrakadabra @OrlandoGücü ve @ahsenaydgdu artık ‘ABD’de göçmen olmayanların deneyimleri’ başlığında yazıyorlar daha çok😁 Bu başlıkta da daha oralara gidemeyen bizler takılıyoruz, diğer başlığı da merakla okuyoruz 😅 darısı bizlere de diyerek 🙏🏻🙏🏻🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

Seneye bugunlerde tunalıda bahçelide yayan gezerken son ses isabel çalan çöpçü arabın el arabasına çarpmamak için makas atıp üzerine süren barzo passatçı nargileci 3 serilerindeki kıllı hırbolarla kesişecegine , venice beachde V8 iyle smooth rap takılan latino single manitayla yaya yolunda sana yol verirkene kesiştigini düşünsene XD XDXD

• Dün eşim fotografciya gitti greencard için millet epey Bi yığılmış sıra beklemiş. Busene biraz zor olacak gibi. Hem ülke koşulları hemde pasaport şartının kalkması yigilmaya sebep oldu.
    Gidişat hiç iyi değil umarım ileride Afganistan gibi uçak tekerine girmeye calismayiz. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kugutex tam tersi çünkü fotoğrafçılar resimleri biometrik olarak düzenliyor. 600x600 yapıp gönderiyor. Çoğu insan bu yüzden elenecek.

• @ayvalik10 biometrik 600x600 olmuyor ki

• Amerika için visa da kullanılan fotoğraflar 5x5 boyut 600x600 pixel olması gerekiyor hem boyutsal hemde çözünürlük anlamında ksıtlama var bu nedenle evet bir kişielenebilir. Ancak fotğrafçıların hazırladıkları fotoğraflarda genelde hata gibi görünen bir mesaj alıyorlar photo tool üzerinde aslında bu fotoğrafta herhangi bir şlem yapmaya gerek yok anlamına gelen bir hata bu yüzden 2-3 sefer farklı fotoğrafçıklarda fotoğraf çektirenler bile oldu.

• @ayvalik10 Büyük ihtimal kız arkadaşımın ve benim fotoğrafım da başta böyleydi sen düzenleyip bize yolladıktan sonra içim çok rahatladı. Tekrar Allah razı olsun abi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

49

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |