Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Lossantosdy hayır sıkıntı olmaz c. number onaylandı demektir onu ekranda görene dek yani başvurun alınana dek.

• ⭐⭐

@Cycraft olmaz olur mu ya, hatta kazanirsa koltugu da goturur bagaj hakki sorun olmaz

• @Bulliv, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Cycraft

5. dakika 20. saniye. lütfen izleyiniz.

Galiba anlatamadım,ustlerde dedim eğer merak ediyorsanız eski mülakatlara bakın 12. Sınıf başvurup kazanıp giden var

• ⭐⭐

@Cycraft başvurun hocam eğer zaten öyle bir algoritma varsa “istenen şartların karşılanmaması” gibi nasıl olsa eleneceksiniz bişey fark etmez.

• ⭐⭐⭐

Son 15 dakika 😂 bi akşam yemeği yiyip
    kalkıyoruz veeee başvurular açık 😂

• ⭐⭐

@waterman bu seferde ben başvurmuyorum. Hadi bakalım beklesin dursunlar sytahmt neden başvurmadı hala diye biraz da onlar stres olsun 😂

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Cycraft başvurun hocam eğer zaten öyle bir algoritma varsa “istenen şartların karşılanmaması” gibi nasıl olsa eleneceksiniz bişey fark etmez.

Yani öyle olur,en kötü zaten adamlar oraya lise mezun değil seçeneği koymazlar

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@sytahmt Amerika şok

• ⭐⭐

@waterman Biden, Oval ofiste acil durum toplantısı yapıyo şu an 😂

@sytahmt Derdim o değil olurda çekiliş talihlisi olsa da mülakatta elenip vize alamayıp gidemeyecek, algortimada sonraki senelerindeki başvurunda da tüm şartları sağlasa da kafadan elenecek.
    bu yazdığım çekilişi kazanıp mülakat verilmeyenler için geçerli değil. ama mülakat verilip görüşmeye gidilmese de sistem/algoritma bu kişilerin başvurusunu dikkate almıyor, her sene eliyor
    Klavuz üzerinden değil de ben size olanlar ile anlatıyorum,bu futboldski kalecinin topu elde tutma kuralı gibi klabuzda yazıyor ama uygulanmıyor,bu da öyle mülakat tarihi elinizde diploma varsa sorun olmuyor

• ⭐⭐

ya pasaport şartı yok ama pasaport bilgileri diye bir başlık olacakmış yinede orayı da dolduracamda pasaporttaki ismimin aynısını mı yazayım yoksa yine türkçe karakter kullanmadan mı yazaym ,, maalesef ki adımda ü var

• @Cycraft Peki üstteki algoritma hakkındaki yorumumu siliyorum. Herkesin geleceği çok önemli.

• ⭐⭐⭐

@sytahmt abi sen Houston’u boşver bostona gel ya napıcan sıcak havayı 😂

@Cycraft Peki üstteki algoritma hakkındaki yorumumu siliyorum. Herkesin geleceği çok önemli.

O size kalmış,ben bu konuyu geçen sene forumda tartıştım rütbesi en yüksek olanlar 12. Sınıfta başvur sorun olmaz dediler direk geçmişte emsal olayların olduğunu vs de bahsettiler

• ⭐⭐

@waterman 2. Seçenek orası zaten hanımın dayısı falan Boston’da ama artık Houston’ın sokaklarını bile ezberledim google street view’dan kendi köyüm gibi 😂

• ⭐⭐

Herkes siteyi yeniliyo galiba buralar dutluk kaldı 😂

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman 2. Seçenek orası zaten hanımın dayısı falan Boston’da ama artık Houston’ın sokaklarını bile ezberledim google street view’dan kendi köyüm gibi 😂
    İlk başvuruda kazanacagim travmasidir Google mapsteb gideceğin yeri ezberlemek,New yorkun her tarafı aklımda kuzenim oraya taşında eğitim için görüntülü aradı ben gezdirdjm

• Son 2 dakika

• ⭐⭐

@Cycraft aynen 3 senedir ezberledik artık herhangi bi sokağa bıraksınlar navigasyonsuz bulurum yolumu 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |