Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Burcu-Boz 4 aydır araştırıyorum inan öyle heyecan var ki şuan 🙂

• @sytahmt hoşbuldum

• ⭐⭐

@iyilikyapveiyilikbul Henüz bedavayken gülüp geçelim biz hocam 😃

• ⭐⭐⭐

Ben artık ABD’de yaşayan tercihen vatandaş ama olmasa da green card sahibi bir bağğyan ile evlenmek istiyorum. Bakıyoruz green carddan hayır yok artık evlilik programları kullanarak mürsel abimiz gibi ABD’ye gidicez 😂

• ⭐⭐

@waterman Benim arkadaşım da çevresinde çok yakın arkadaşı olan 6 kız arkadaşını ikna etti. Herhangi birine çıkarsa evlenip gideriz diye 😃

• bende bu serüvene dahil oldum şansımız bol olsun.

• ⭐⭐⭐

Ben en yakın arkadaşımı çıkarsa alıcam benimle 🤣 bu arada 2023 talihlisi olan bekar kızçelerde bu arayışa dahildir duyurulurr 😂😂😂 @sytahmt

• @waterman diğer versiyonuna da ben talibim lütfen 😛

• ⭐⭐⭐

@Burcu-Boz 2023 talihlileri toplasın yeşilkartforum evlilik servisimiz acılmıstır 😅

• @sytahmt Çevremde bir kişi de eşi ile anlaşmalı boşandı. İsviçre den yaşı büyük bir hanımefendi ile evlenerek gitti. Sonra mı ayrılıp eşi ile tekrar nikah yaparak götürdü 🙂 Eşine güvenen deneyebilir 😎

• ⭐⭐

@waterman @Burcu-Boz o zaman paravan açılsın 😃

• @sytahmt ahahahah 🤭 👸🏻

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz Valla çok mantıklı hareket hem beklemiyo da çıkacak mı diye 😃 Hazır çıkmışa gidiyo direkt 😃

• @sytahmt Garanti sonuç 🙂

• ⭐⭐

@samet61 Hoş geldin Samet, umarım şans seninle olur 🙂

• ⭐⭐⭐

Maşallah güven meselesi tabi bu ama gene de riskli bi durum 😅 18 yaşındayken internetten böyle saçma sapan ilanlara bakardım insanlar 10 bin Euro’ya bu tarz evlilikler yapıyormuş. Oturum izinlerini aldıkları sürede beraber yaşıyorlarmış falan bununla alakalı bi belgesel vardı bulursam atarım @Rüştü-Gürbüz

• @sytahmt hoşbuldum umarım 🙂

• @waterman Evet ama artık bunu zorlaştırdılar diye biliyorum. Birde bu durumdan sonra birbirlerini seven ve evli kalmaya devam eden çok insan var. 🙂 İlginç bir durum zaten 2 ya da 5 yıl bir arada yaşayınca insan ister istemez neden olmasın diyor 🙂

• greencard başvurusu yapmak konsoloslukta normal vize mülakatına girerken sorun olur mu sizce örnek turist olarak gitmek istiyorsun ama greencard başvurusu neden yaptın der mi ?

• ⭐⭐⭐

Bu durumda olup vize alan yüzlerce kişi var. Sorun olmuyor @ikercass

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |