Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Gün içerisinde Ağustos 2022 tarihleri açıktı. 11-19 arası. İhtiyacı olan bakabilir ara ara. Bugün Mayıs 2023 randevumu 17 Ağustos 2022'ye çektim

• @Ghost sabah 08:00 gibi baktım, az evvel 11:15 gibi baktım. ben bakmıyorken açıyorlar galiba. Nefret ettirdiler resmen. başlayacam sahte koronalarına.

• @burcuş Merhaba tekrar profilim şu ; Babamın kendi lojistik şirketi var ve birlikte çalışıyoruz . Adıma evim ve arabam var . Eşim de 2017 den bu yana aynı şirkette çalışıyor. Bir de oğlumuz var 2.5 yaşında fakat yol uzun olduğu için ona vize başvurusumda bulunmadık kendisi çılgın bir bebek 😊. Ailemle aynı sitede oturuyoruz . Eğer ki onay alirsak oğluma ailem bakacak biz seyahatteyken. Tecrübeli arkadaşlar bu şekilde onay alabilir miyiz ?

• @yasbek-ceren çok kez cevapladık bu soruyu
    abd banka hesabına bakmaz.

• @Kef14 Ben 5 haziranda ilk kez başvurdum en erken nisan 2023 e çektim. Her gün kesintisiz bakıyorum ama hiç boşluk bulamadım. Neye göre karar verip açıyorlar acaba?

• aynı işyerinde kaç yıldır çalıştığımız ds160 formunda soruluyor mu yoksa sözlü mü soruluyor vize mülakatında?

• @mustafamermut ds160 soruluyor. Önceki iş yeride soruluyor.

• Bana da açıldı 23 Ağustos'a çektim randevumu.

• Merhaba Eylül 2022de vize görüşmem var. Vize alıp almiyacagimi bilemediğim için pasaport teslimi için adres güncellemesi yapmadim. Eğer olursa vizem onaylandığı söylenirse vize görüşmesi sonrası hemen kayıt sayfasına girerek ek ücret ödeyerek kargo yerini adresim olarak degistirebilirmiyim. Bilgili arkadaşlar cevaplarsa çok makbul olur.

• 2022 Ağustos ve Eylül aylarını ara ara kontrol ediniz arkadaşlar. Açmaya başladılar tek tek. 15 Ağustosa çektim bende bu sayede.

• B2 vize mülakat görüşmeleri hangi başlıkta bilen var mı ? Daha önce okumuştum fakat simdi bulamiyorum. Karşılıklı görüşmeleri .

• @Abraham-Trust görüşme tarihinden 48 saat öncesine kadar güncellenebiliyor kargo adresi değiştirme muhabbeti.
    hatırladığım şekli o idi. ama görüşmeden sonra hiçbir şekilde değiştirilemiyor onu biliyorum.

• @charon evet son 48 saat premium kargo seçeneği kapanıyor, yazmışlar. Bu arada, o hizmeti satın aldık diyelim, sonra da ret aldık. almadığımız hizmeti iade ediyorlardır umarım? yoksa onun da iadesi koronayla mücadele kapsamında mı?

• Merhaba arkadaşlar bizim de eşim ile görüşmemiz 16 eylul de az kaldı. Daha önce shengen aldık ama o pasaport elimizde yok suresi geçtiği için yenilerken kesti memur bizde parçalayıp attik 3 sene önce
    Şuan ki yeni sayfalar boş ay sonu yunanistan'a gidicem bisikletim ile vize gorunmesi icin pasaportta ama esim gelemeyecek bu sorun olur mu acaba

• @materialist iade oldugunu hiç zannetmem

• Bugün 6 haziran 2023 den 26 agustos 2022 ye aldım randuvu tarihini . Şaka gibi 3 hafta sonra. Hala görünüyor 26.27 agustos bilginize

• Merhabalar,

Eşim ve bende turist mevcut fakat çocuk da yok şimdi çocuk 14 yaş altı olduğu için pasaport çıkartıp direk pasaportu gönderip vize basıp geri gönderiyorlar fakat aklıma takılan konu; çocuk için randevu almak gerekiyor mu? Yoksa çocuk muaf mi oluyor ?

• Arkadaşlar , bir sorum olacaktı ds 160 formunda annem için doldururken ufak bir yanlışlık yapmışım. Güncel çalışma durumu nedir diye sorduğunda Emekli olarak seçtim buraya kadar doğru daha sonrasında daha önce çalıştı mı seçeneğine yes yerine no yaptım. Sizce yeniden ds-160 formu doldurmam gereklimdir ? tecrübeli olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

• @ob16222 doldururdanız hiç bir problem yok. Randevu onay sayfasında ki ds160 ile aynı olmayacak numara endişe etmeyin.

• @lfcali hocam yorumunuz için teşekkür ederim ama bu durumda yeniden doldurmak gereklimidir. Olumsuz izlenim bırakmaz umarım. Çünkü annem düğünümüz için gelecek. Red alırsa bütün planlarımızı değiştirmek zorunda kalacağız.

Benzer Başlıklar

• 3
  • 5
  • 10
  • 28
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |