Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Aas20, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba bir soru daha sormak istiyorum bu sene kızım oldu ismi Nisan ada first name olarak Nisan ada mı yazmalıyım yoksa first name Nisan middle name ada mı yazmalıyım

İki isim yerine geçiyor bu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@avar @crazycells sesini duyar akşam gelince muhakkak bununla ilgili bir proje üretir.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

günaydın herkese bir resim ayarlama dersine hoşgeldiniz başvuru yapanlara hayırlı olsun diyelim şimdiden 2 tane toplamda program var birincisi idphoto4you ikincisi photo tool idphoto4you zaten herkes su gibi ezberledi. Gelelim photo tool nasıl en kolay şekilde 600x600 uyarısını yada 20:1 uyarını almadan yapmaya geldi.

Her iki program da ne diyoruz. Eğer fotoğrafçıda çektirdiyseniz sizi makine çekip bilgisaya aktardığı ham halini yani oynamamış halini kendinize mail attırıyorsunuz. Yani vesikalık halini kendiniz çektiyseniz zaten vesikalık gibi oynanmamış gibi oluyor. Daha sonra aşağıdaki programı indiriyorsunuz
    photoscape programını ben indirme yapamayanlar için link koyuyorum
    https://www.gezginler.net/indir/photoscape.html

Yükleme yaptıktan sonra programı açıyorsunuz tam ortada duran üstte DÜZENLEYİCİ açıyorsunuz

11.jpg

Daha sonra resmi seçiyorsunuz OK işaretli yere tıklıyorsunuz

22.jpg

Şimdi buraya dikkat din. Yükseklik 601 üstünde olacak şekilde seçerken genişlikte 601 üstünde olacak şekilde SADECE yükseklik sayısı ile oynayın genişlik ona göre DEĞİŞECEK

33.jpg

Daha sonra sağda ki OK oradan kayıt ediyorsunuz resmi

44.jpg

Gelelim resmi sitede olan programı açmaya sitesi aşağıdaki gibidir;

Resmi bu ekrana koyuyoruz koyar koymaz tüm resim ekranı YEŞİL YEŞİL olacak

55.jpg

Daha sonra altında ki OK olan tuşa basarsanız artık resmi sitede ki programla da resminizi ayarlanmış oluyor

SONUÇ: Unutmayın yok il - ilçe - resim bunlarda BAHANE aramayın şansınız varsa 8 mayısta mektup çıkacak şansınız yoksa NOT SELECTED çıkacak bu kadar basit. Herkese bol şanslar

Çok güzel anlatım.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Tolgadengiz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhabalar herkese. Sormak istediğim bir soru vardı. Youtube da videolarda formu nasıl doldurucaz videolarını izlerken 2 isimli kişiler isimlerini yazarken first name kısmına boşluklu olarak yazıp, middle name kısmını boş bırakacak gibi bir yorum. Sebebi ise pasaportta middle name diye bir ibare olmadığı için .ben şuana kadar her başvurumda 2. ismimi middle name kısmına yazmıştım. Pasaportta name kısmında İsmail Tolga Surname kısmında Dengiz olarak basılı. Doğrusunu bilen var mı middle name kısmına tolga yazmalı mıyım yoksa her iki ismimide first name kısmında bir boşluk bırakarak mı yazmalıyım.
    teşekkürler. Bol şans herkese.

ilk isim ISMAIL ortanca isim TOLGA olarak yazin.

Ikisini ilk isim olarak yazsaniz da problem olmaz.

Şu ufacık kafa karıştırıcı olay ile kaç gündür kafa yoruyorum çok teşekkürler ya ♥

• Ek olarak ben 2022 yazında üniversiteden mezun oluyorum, 4 yıllık bölüm. Eğer Mayıs ayında kazanırsam Mayıs'ın sonunda üniversite bitiyor, başvurumda University Degree'yi mi seçmeliyim *

• Image is overly compressed. Please use a compression ratio that is less than 20:1 resim yükleyemedim bir türlü

• Merhaba arkadaşlar. Öncelikle başvuran ya da başvurmayı düşünen herkese bol şanslar.

Daha önce sorulmuş ama ben emin olmak adına yine sormak istiyorum.
    Eşim hem kızlık soyadını hem benim soyadımı kullanıyor. Pasaportu olmadığı için kimliğini referans alıyorum. Kimliğinde soy ismi kısmında hem kızlık soyadı hem de evlendikten sonra aldığı soyadı var. Bu durumda başvuru yaparken her iki soyadını da Last/family name kısmına mı yazmam gerekiyor?
    Ayrıca iki yıllık üniversite mezunları eğitim durumunda Vocational school seçmeli diye biliyorum. Doğru mudur?

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

günaydın herkese bir resim ayarlama dersine hoşgeldiniz başvuru yapanlara hayırlı olsun diyelim şimdiden 2 tane toplamda program var birincisi idphoto4you ikincisi photo tool idphoto4you zaten herkes su gibi ezberledi. Gelelim photo tool nasıl en kolay şekilde 600x600 uyarısını yada 20:1 uyarını almadan yapmaya geldi.

Her iki program da ne diyoruz. Eğer fotoğrafçıda çektirdiyseniz sizi makine çekip bilgisaya aktardığı ham halini yani oynamamış halini kendinize mail attırıyorsunuz. Yani vesikalık halini kendiniz çektiyseniz zaten vesikalık gibi oynanmamış gibi oluyor. Daha sonra aşağıdaki programı indiriyorsunuz
    photoscape programını ben indirme yapamayanlar için link koyuyorum
    https://www.gezginler.net/indir/photoscape.html

Yükleme yaptıktan sonra programı açıyorsunuz tam ortada duran üstte DÜZENLEYİCİ açıyorsunuz

11.jpg

Daha sonra resmi seçiyorsunuz OK işaretli yere tıklıyorsunuz

22.jpg

Şimdi buraya dikkat din. Yükseklik 601 üstünde olacak şekilde seçerken genişlikte 601 üstünde olacak şekilde SADECE yükseklik sayısı ile oynayın genişlik ona göre DEĞİŞECEK

33.jpg

Daha sonra sağda ki OK oradan kayıt ediyorsunuz resmi

44.jpg

Gelelim resmi sitede olan programı açmaya sitesi aşağıdaki gibidir;

Resmi bu ekrana koyuyoruz koyar koymaz tüm resim ekranı YEŞİL YEŞİL olacak

55.jpg

Daha sonra altında ki OK olan tuşa basarsanız artık resmi sitede ki programla da resminizi ayarlanmış oluyor

SONUÇ: Unutmayın yok il - ilçe - resim bunlarda BAHANE aramayın şansınız varsa 8 mayısta mektup çıkacak şansınız yoksa NOT SELECTED çıkacak bu kadar basit. Herkese bol şanslar

Güzel çalışma.Teşekkür ederim.Katkılarınız büyük.

• Merhabalar . Başvuruda resim burnum eğri iken ama mülakata çağırılırsam estetikli olacak . Bu Mülakatta sıkıntı yaratır mı 😂komik ama insanın aklına takılıyor

• @ebruuuu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhabalar . Başvuruda resim burnum eğri iken ama mülakata çağırılırsam estetikli olacak . Bu Mülakatta sıkıntı yaratır mı 😂komik ama insanın aklına takılıyor

Sorarlarsa burnun neden farklı.Estetik oldum dersin ve olay biter diye düşünüyorum.

• Yasaklı

@tolgasatir

Geldin mi ortam 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@tolgasatir

Geldin mi ortam 😂

Geldim geldim burdayım 😃 hatta büyük değişikliklerle geldim 😃 istifa ettim mesela 😃

• Hepinize bol şans diliyorum...

• Yasaklı

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@tolgasatir

Geldin mi ortam 😂

Geldim geldim burdayım 😃 hatta büyük değişikliklerle geldim 😃 istifa ettim mesela 😃

Gerekte yok zaten diye dusunuyorum. Nedense hic uzulmedim. 😂

• @Orcrist bunun için kanıt felan isterler mi acaba çünkü burundaki en ufak değişiklik İnan’ın çok farklı bir insan yapıyor

• Arkadaşlar bugün dv 2023 başvurusu yapacağım , bir sorum olacak , oğlumun doğum belgesinde ismi Yusuf yazıyor, kimliktede öyle ama pasaportda Iusuf yazıyor , oğlumun rus pasaportu var , size Yusuf olarak mı yazmalıyım yoksa Iusuf olarak mı ? , Yusuf yazarsam sorun olabilir mi mülakatda

• @kotpantelon, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bekle bizi Amerika... İnşallah bu çekilişte talihli kişilerden oluruz, hepinize bol şans diliyorum.

Teşekkürler.Sizde de bol şans.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@tolgasatir

Geldin mi ortam 😂

Gerekte yok zaten diye dusunuyorum. Nedense hic uzulmedim. 😂

yok ya başka iş buldum 😃 daha butik bir şiket daha bana göre bir iş

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emir23 vukuatlı nüfus örneğini göndereceğiniz için e devlette ne yazıyorsa

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |