DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Yani konsolus amca şuraya bir girip baksa mis gibi bizleri görür direk verir vizeyi ne kadar istekli olduğumuzu görmek istiyorlar ya işte herşey ortada 🙈

• ⭐⭐

@Beat-Army Aynı mantık bendede var günde 3 saat zillow.com da geçiriyorum evleri belirledim arabayıda cargurus.com dan çözdüm eşyaları ikinci el ve Ikea dan çözdüm her gün listeyi güncelliyorum

• ⭐⭐⭐⭐

@JohnColt, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

İnşallah bu sene extrem bir olay olurda hepimizi alırlar , Canı gönülden isteyen herkese nasip olsun... Kaç yıldır bekliyorum bilmiyorum ama gerçekten çok istiyorum , yaşımın verdiği dinamizmi kaybetmeden sıfır bi hayat kurmak istiyorum, bu sene bari olsun be , FBI mı bakacak CIA mı bakacak “ TAKE ME aloooo !! “

Hepimizi alırlar deyince aklıma geldi, Babam rahmetli yıllarca Spor Toto-Spor Loto oynardı. 13+1 diye bi şey var. 13 maçın hepsini bilicen bir de alttaki 3 maçtan herhangi birini bilicen. Büyük ikramiyeyi alıcan. Adam bir kez 13+1 tutturdu. O hafta 20 bin kişi mi ne tutturmuş, çok belliymiş demek ki maçlar. Çok az bi para kazanmıştı o kadar kişiye bölününce. Kıssadan hisse... Bunun ne alakası var derseniz, Katara gittiğimizde İlker diye bir arkadaş dedi ki, hayal kırıklığına uğradım, her yan Türk, ben hiç olmaz zannediyordum dedi... Bence GC ye başvuran herkes kazanamasın. Öylesine başvuran, burada ömrümüzü tüketen, bu ülkeden kaçmayı düşünmemize sebep olan tipler, Amerikada Türk algısını yerlere, ayak altına düşürecek, haysiyetsiz, onursuz, ukala tipler kazanamasın. Çok amin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ramazan https://www.apartmenthomeliving.com zillow kat be kat daha fazla veriyor

• Evi temizledim gideyim araba falan yıkayayım zaman geçsin

• ⭐⭐

@ayvalik10 biliyorum ama Zillow arayüzü daha iyi ve daha kullanışlı diye orada takılıyorum yoksa en az 6 site kayıtlı ve aylık oda kiralama bile mevcut listemde 😂 tüm ihtimalleri değerlendirmek lazım

• @Beat-Army, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bozo çıkarsa kalpten gidicez zaten boşuna hazırlanıyoruz. Eşinize selamlar, şans sizinle olsun 🙂

İnşallah kardeşim teşekkürler🤗

• @abrakadabra 2011 yılında ilk defa Abdye gittigimde benzer bir olay gelmişti başıma... DC'de otogarda sabahlamamız gerekmişti arkadaşlarla... evsizler hiç durmadan gelip bozuk para istiyordu; Hatta arkadaşımın elinde gazoz vardı, biri madem paranız yok gazozu verin deyip onu almıştı... sabaha yakın karnımız acıktı dışarıdan yiyecek alalım diye bir arkadaşı valizlerin başında bırakıp dışarı çıktık... Bir anda 5-6 kişi(evsiz) 'sir' 'sir' diye üzerimize koşmaya başladı, o yaşıma kadar o kadar korktuğumu hatırlamıyorum 😂 içeri nasıl kaçacağımızı şaşırmıştık 😅

• ⭐⭐

@TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Taciz her yerde bir problem, Türkiye'de bu video gibi bir şey yaşanması düşük ihtimal veya neredeyse mümkün değil ancak özellikle özgürlüklerin kısıtlanması alanında Amerika cezalandırmada daha etkili.

Katılıyorum ve ekliyorum ülkemizde bu gibi durumlar genelde sessiz ve kimsenin olmadığı anlardan yaşanıyor sapık ruhlu insanlar toplumda kendilerini saklarlarlar ve kimsesiz ve sesiz bir anda kendilerini belli ederler şahsen ben erkek olmama rağmen Ümraniye de şortla markete giderken erkek adam dışarıda şort giymez diye laf attılar sadece yüzlerine bakıp güldüm 🙂 onlara giren çıkan var mı? Diye sordum ses vermediler ama toplum değişik bir kafa ile şekillendiriliyor

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@JohnColt, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

İnşallah bu sene extrem bir olay olurda hepimizi alırlar , Canı gönülden isteyen herkese nasip olsun... Kaç yıldır bekliyorum bilmiyorum ama gerçekten çok istiyorum , yaşımın verdiği dinamizmi kaybetmeden sıfır bi hayat kurmak istiyorum, bu sene bari olsun be , FBI mı bakacak CIA mı bakacak “ TAKE ME aloooo !! “

Hepimizi alırlar deyince aklıma geldi, Babam rahmetli yıllarca Spor Toto-Spor Loto oynardı. 13+1 diye bi şey ver. 13 maçın hepsini bilicen bir de alttaki 3 maçtan herhangi birini bilicen. Büyük ikramiyeyi alıcan. Adam bir kez 13+1 tutturdu. O hafta 20 bin kişi mi ne tutturmuş, çok belliymiş demek ki maçlar. Çok az bi para kazanmıştı o kadar kişiye bölününce. Kıssadan hisse... Bunun ne alakası var derseniz, Katara gittiğimizde İlker diye bir arkadaş dedi ki, hayal kırıklığına uğradım, her yan Türk, ben hiç olmaz zannediyordum dedi... Bence GC ye başvuran herkes kazanamasın. Öylesine başvuran, burada ömrümüzü tüketen, bu ülkeden kaçmayı düşünmemize sebep olan tipler, Amerikada Türk algısını yerlere, ayak altına düşürecek, haysiyetsiz, onursuz, ukala tipler kazanamasın. Çok amin.

Hocam bende Almanya'dayken nadiren de olsa, arasira hafta sonlari iddia oynuyordum. Bir keresinde 20 Euroluk kupon yaptim, yanlis hatirlamiyorsam 4 mac vardi. Hepsini bildim 🙂 Ancak zaten hemen hemen banko maclardi ve ancak 70 Euro alabildim.

Bu arada baska arkadaslardan iddia hastasi olanlar vardi, 1200 ile 1500 Euro civarlarinda kazanip, o zamanlar Turkiye'ye, Yunanistan'a, Italya'ya o para ile tatile gidenler olmustu.

• @Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Yani konsolus amca şuraya bir girip baksa mis gibi bizleri görür direk verir vizeyi ne kadar istekli olduğumuzu görmek istiyorlar ya işte herşey ortada 🙈

sosyal medya hesaplarnı istiyorlar ya mülakat öncesi, keşke buranın adresini de ekleyebilsek. o bile yeter 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@elektra mülakat öncesi değil DS260 formuna yazacaksın

• @ayvalik10 9 mayıs paketi nedir?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@WithNaz içinde boş ds 260 ve açıklamalı hali Türkiyede ki evi kapatıp amerika hayatınla ilgili herşeyin bulunduğu bir sunum dosyasıdır.

• @Yasin-Söylemez Umarım çıkar. Benimde 2.başvurum.

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller dobarlan abla dobarlan 😃

• @ayvalik10 elinize sağlık ne güzel düşünmüşünüz

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler kanka sen değilmiydin silah resimlerinden ve bu tarz paylaşımlardan rahatsız olan diğer arkadaşlarla beraber ?

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler kanka sen değilmiydin silah resimlerinden ve bu tarz paylaşımlardan rahatsız olan diğer arkadaşlarla beraber ?

hayırdır öyle bir söylemim olmuş mu benim?

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler diğer arkadaşları tebrik etmiştin rahatsız olduğunu da belirtmemiş miydin 😃 ben mi yanlış hatırlıyorum 🙂 ama sonuçta diğer arkadaşları desteklediysen bu konu da rahatsız oluyorsundur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.1k

| | | |