Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @daydreamer, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Fevzi-ÖZYURT-0 Dalgın dalgın okuyordum; "dalgıçlık kursu", "profesyonel yüzme", "akademi" filan diye giderken, Beykoz'lu arkadaş kesin surf eğitmeni, yüzme hocası filan gibi birşey oldu diye düşünüyordum tam,
    ZınK dedim kaldım 🤣

Ama saati 75 dolar iyiymiş 👍

🤣
    Türkiye de de bu işten ekmek yiyenler var. Ben denizcilik sektörüne yarı zamanlı hizmet veriyorum.
    Neler var böyle bir bilseniz. En güzel para zenginlerin oyuncaklarından (hobilerinden) kazanılıyor.

Güzel bir örnek olur diye paylaştım. Gitmeden önce Türkiye’ de yapılabilecek küçük öz yatırımlarla çok kolay tutulunabilir orada diye düşünüyorum.

• @fetihy, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Fevzi-ÖZYURT-0, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kaan-Türker zaten yapılıyor ki dediklerin yıllardır ondan içini ferah tut

Şahsen ben seninle aynı sene talihli olsam, ev arkadaşı olmam reis. Agresif adamsın evi swat basıp ters kelepçe yiyebiliriz her an 🤣

Şahsen ben sayın @ayvalik10 fatih abi ile aynı evi paylaşırım, 🙂
    İlk başvurumda bende fotoğraf ile alakalı bir soru sormuştum. Hemen halletmişti sağolsun

Benimki de latife zaten🙃 ben de konuları okurken kendisinin yazdıklarından çok şey öğrenmişimdir.

• ⭐⭐⭐

@Fevzi-ÖZYURT-0 fark etti takıldığınızı 🙂 bende eklemek istedim 😉

• ⭐⭐⭐

@Fevzi-ÖZYURT-0 sayın @ayvalik10 çevrimiçi kulakları çınlayıp gelecek mi bakalım 🙂

Sizin DV2022 kaçıncı başvuru?

Bu excel listelerine bakınca ilk seferde çıkan ve ilk 2-3 denemesinde çıkanların oranı o kadar yüksekki. İnsan biraz huzur buluyor

• ⭐⭐⭐

@fetihy, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu excel listelerine bakınca ilk seferde çıkan ve ilk 2-3 denemesinde çıkanların oranı o kadar yüksekki. İnsan biraz huzur buluyor

1. başvurumu yaptım. Nasibimizde varsa inşallah

1. başvurumu yaptım

Eğer bu sene bana ilk seferimde çıkarsa, 3 tane kuzu kesicem forum sakinleri buluşmasında 🤣 ulan adağıda adadık iyi mi 🤣

• ⭐⭐⭐

@Fevzi-ÖZYURT-0 inşallah herşey gönlünüzce olsun 🙏

@Fevzi-ÖZYURT-0 inşallah herşey gönlünüzce olsun 🙏

İhtiyacı veya hayali olan herkese çıksın inşallah.

• @Fevzi-ÖZYURT-0, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Şahsen ben seninle aynı sene talihli olsam, ev arkadaşı olmam reis. Agresif adamsın evi swat basıp ters kelepçe yiyebiliriz her an 🤣

İlk başvurumda bende fotoğraf ile alakalı bir soru sormuştum. Hemen halletmişti sağolsun

Benimki de latife zaten🙃 ben de konuları okurken kendisinin yazdıklarından çok şey öğrenmişimdir.

Ben de çok şey öğrendim, hepimiz öğrendik, hala da öğreniyoruz, sağolsun (hatta ara ara delikanlılık yapıyorum sonra da ödüm kopuyor engelleyecek de birgün birşey lazım olursa kalıcam dımdızlak diye 😱) ama işte insan korkuyor ne kadar da olsa.

Mesela örneğin diyelim aynı evdesin, bir sabah kalkınca sordun "abi corn flakes nerde" diye söyledi, sonra aradan 3 gün geçti Allah şaşırttı tuttun aynı soruyu bir daha sordun!!! Hadii, kim alacak seni elinden, ha? 🥶

• @daydreamer, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben de çok şey öğrendim, hepimiz öğrendik, hala da öğreniyoruz, sağolsun (hatta ara ara delikanlılık yapıyorum sonra da ödüm kopuyor engelleyecek de birgün birşey lazım olacak kalıcam dımdızlak diye 😱) ama işte insan korkuyor ne kadar da olsa.

Hadi diyelim aynı evdesin bir sabah kalkınca sordun "abi corn flakes nerde" diye söyledi, sonra aradan 3 gün geçti Allah şaşırttı tuttun bir daha sordun! Kim alacak seni elinden, ha? 🥶

Hangi konuda hatırlamıyorum, buna benzer bir muhabbet yapılmış. Genç bir arkadaş 5 odalı ev tutar herkese bir oda takılırız demiş. Doğada testesteron seviyesi yüksek hayvanların hepsinde ya bölgesini belirlene yada alfalık savaşı vardır. Ben oradan bir hırt çıkmayacağını sanmıyorum zaten. Belki kısa bir süre maddi sebeplerden tmm ama en kısa sürede kendi çöplüğünü bulmak lazım. 🤣

Gençler bunu anlamakta biraz zorlanıyor ama bu bir gerçek. Çocukluk arkadaşlarımla hala beraberiz biz. Hepimiz 30+ yız. 1 haftalık tatili sorunsuz atlatınca keyifleniyoruz. 🤣

• @Kaan-Türker Temiz, gece gürültü çıkarmayan ve evin içinde sigara içmeyen herkesle eve çıkarım 😃 Tabi önce bir kazanalım da gerisi gelir.

• @Melih-Tokal, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kaan-Türker Temiz, gece gürültü çıkarmayan ve evin içinde sigara içmeyen herkesle eve çıkarım 😃 Tabi önce bir kazanalım da gerisi gelir.

Benim de tek sorunum yemek yapmak. Yemek yapmayı bilen ve günlük kahvaltıyı hazırlayacak bir insan evladı olursa, hem faturaları öder hem de kira ya daha fazla koltuk çıkarım 🤣

Edit : sessizliğin hastasıyım. Sigarayı bıraktım.
    Melih sen bunu bir değerlendir. Genç adamsın duan kabul olur. Fevzi abime de çıkar inşallah de 🤣

• @Fevzi-ÖZYURT-0 Yemek ve kahvaltı işi kolay. Yeter ki başlangıç şehrimiz Texas ya da Florida olsun 😃 İnşallah bana da sana da çıkar 😃

@Fevzi-ÖZYURT-0 Yemek ve kahvaltı işi kolay. Yeter ki başlangıç şehrimiz Texas ya da Florida olsun 😃 İnşallah bana da sana da çıkar 😃

Sen yemekte sıkıntı yok dedin bir de bana da dua ettiğin sürece eyalet seçecek halim yok kardeşim. Sen iste Alaska dan giriş yaparız. 🤣🤣🤣

• Selamlar arkadaşlar, ben de aranızda yeniyim. 18 yaşında bir kardeşinizim 🙂 Bu yıl ilk defa Green Card başvurumu arkadaşım sayesinde yaptım. Green Card sonucumu sabırsızlıkla bekliyorum 🙂 Ayrıca bu yıl da bir wat programına katıldım umarım Green Card çıkar da program iptal olur 🐕

• @Fevzi-ÖZYURT-0 O zaman 8 Mayıs'ta Allah inşallah bize ''You have been randomly selected'' yazısını görmeyi nasip eder diyelim 😃

@Fevzi-ÖZYURT-0 O zaman 8 Mayıs'ta Allah inşallah bize ''You have been randomly selected'' yazısını görmeyi nasip eder diyelim 😃

Tmm bol bol dua etmeye devam et bende sana söz gitmeden ilk 6 kiramı burada vereceğim. Konsolosluğa para gösterirken faydası olur. Gidince kiraları sen ödersin. 🤣🤣🤣

• @Fevzi-ÖZYURT-0 Ooo maddi destek hayır demem 😃

@Fevzi-ÖZYURT-0 Ooo maddi destek hayır demem 😃

🤣 bütün forum şahit olsun, sözümdür. İkimize de çıkarsa sözünden dönen namerttir. 🤣

Şuraya Hürriyet in ikizler 2021 yorumunu koyuyorum. Benim gibi tüm ikizler biraz umutlansın. 🥴🥴🥴

İkizler burcunun 2021'de kariyer hayatı nasıl olacak?
    Kendinizi 2022 yılındaki büyük kariyer başarılarına hazırlayın! 2022 yılı sizin için kariyerinizde önemli bir zirve yılı olacak. Ama bunun olması için 2021 yılında yaptıklarınız çok önemli olacak. Bu yıl belki yurtdışında atacağınız adımların sonucunda başka bir ülkede yaşama fırsatını elde edebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |