Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@yasvedev, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Dayanamadım, 22. başvurumu da yaptım 😞

Sanırsam forumda rekor sizde. 18 sanıyordum rekoru.

Evet görünen o ki benim rekor kırılmış.

• ⭐⭐⭐

Bende yaptım başvurumu, hayallerimizin gerçekleştiği bir serüven olur inşallah. Hepimize bol şans 😁

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller hayırlı uğurlu olsun abla 😃

• ⭐⭐⭐

@yasvedev Bir söz var çok seviyorum. Kaybettiğinde değil vazgeçtiğinde yenilirsin diye. Siz hiç vazgeçmediğiniz için kazanacaksınız bugün ya da yarın 😁 Hayırlı olsun bol şanslar 🙏

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller hayırlı uğurlu olsun abla 😃

@Rhonster sağol hepimize yoldaş 😁

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Sanırsam forumda rekor sizde. 18 sanıyordum rekoru.

Evet görünen o ki benim rekor kırılmış.

@ibrahimasar bu sene son olsun inşallah 🙏

• Pasaportumun geçerlilik tarihinin bitmesine yaklaşık 8 ay var. Başvuru ve olası kazanma durumunda bununla ilgili bir sorun yaşamam değil mi?

• @Fırat-Koç, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Pasaportumun geçerlilik tarihinin bitmesine yaklaşık 8 ay var. Başvuru ve olası kazanma durumunda bununla ilgili bir sorun yaşamam değil mi?

13. Vizeyi almadan pasaportumun süresi dolarsa veya pasaportumu kaybedersem ne yapmalıyım?
    Eğer herhangi bir sebeple pasaport numaranız değişirse, DV görüşme tarihinizin belirlenebilmesi için bu durumu, değişikliğin sebebini gösteren belgelerle birlikte Kentucky Konsolosluk Merkezi’ne (KCC) bildirmeniz gerekmektedir. Eğer yanlış, doğru olmayan veya geçersiz bir pasaport numarası girerseniz vize başvurunuz reddedilir. DV başvurusu için kullandığınız pasaportun okunur bir kopyasını almanızı ve konfirmasyon numaranız ile beraber güvenli bir yerde saklamanızı tavsiye ediyoruz. Fotokopi kendi başına doğru bir pasaport numarası girdiğinizi kanıtlamaz; ancak, size durumu açıklayabilmeniz için yardımcı olur.

• Şu sonuçlar keşke daha önce açıklansa şimdi nasıl beklenilecek onca ay keşke 1 ay sonra falan açıklansa😬

• secimlerde Biden kazanırsa gc mülakatlarında etkisi olur mu sizce ? mesela şu para konusunda

• Green card başvurusu yapacağım fakat lise diploması istiyor. Bende bazı sebeplerden dolayı liseyi 3. sınıfta bırakmak zorunda kalmıştım. Şu an 26 yaşındayım ve açık liseye kayıt oldum. 2021 ekim veya eylül ayında mezun olacağım. Yani 1 sene falan kaldı mezun olmama. Ben şu an green card çekilişine başvursam ve mayıs ayında bana çıkarsa bu vize, daha mezun olamadığım için red yer miyim? Eğer red yersin diyorsanız bu sene başvuru yapıp başkalarının hakkına girmek istemiyorum. Beni bu konuda aydınlatabilirseniz memnun olurum.

• ⭐⭐⭐

@Hyller hadi hayırlı olsun Çağlar. Bol şanslar🍀

• Merhabalar,sonunda dün başvurumu hem eşim hem kendi adıma yaptım ama kendi başvurumda kızımın doğum tarihinde gun ve ay'ı 01.11 olacağına 11.01 yaptım büyük ihtimalle .eğer çekilişte bana çıkarsa ds 260 formuna ve süreçe devam edeyimmi yoksa hiç boşuna masraf yapmayalım mı? bu konuda fikrinizi öğrenmek istiyorum.

• @Drywall tesekkur ederim

• arkadaslar grencard fotografını fotografcıda cektirdim ama duvar beyaz degıldı mavi gibi bir renk sıkıntı olurmu daha başvuru yapmadım arka planı shopla beyaz mı yapsam bilemedim yardım edebilirmisiniz ?

• ⭐⭐⭐

@b2cberrak, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar,sonunda dün başvurumu hem eşim hem kendi adıma yaptım ama kendi başvurumda kızımın doğum tarihinde gun ve ay'ı 01.11 olacağına 11.01 yaptım büyük ihtimalle .eğer çekilişte bana çıkarsa ds 260 formuna ve süreçe devam edeyimmi yoksa hiç boşuna masraf yapmayalım mı? bu konuda fikrinizi öğrenmek istiyorum.

Bence çok kritik bir hata değil. Canınızı sıkmayın.

• @b2cberrak Kazanırsın inşallah, ds 260 formunda düzeltirsin, görüşmede karşına çıkar diye bir açıklamanda olsun, görüşüme göre elenme nedeni olmaması lazım.

• @ozguryigit Resmi sitede beyaz yada kirli beyaz olabilir deniyor.

• @crazycells merhaba. size bir sorum olacaktı. Banka hesabında para göstermek yerine araç gösterebiliyor muyuz acaba yada ev.

• @Mst Orda iş bulamama durumunda kullanacağınız bir miktar paranın hesabınızda olmasını istiyorlar. Malesef araç veya ev arsa tarzı şeyler kabul görmeye bilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

168

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |