Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• phidelpia da kiralık 2+1 ev bakıyoruz arkadasımla beraber. ny da yeterınce kalabalık yerde yasadıgım ıcın phl da sakin bir yerde sehir merkezine ortalama 30 dk uzaklıkta sakin bir yerde yasamak istiyorum butcemiz 1200 dolar para konusunda pek bi sıkntımız yok ama credi scoru olmadıgı ıcın ev kiralayamıyorız yardımcı olabilecek varsa cok sevınırım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Akif-Taskiran, içinde söyledi: kiralık ev

phidelpia da kiralık 2+1 ev bakıyoruz arkadasımla beraber. ny da yeterınce kalabalık yerde yasadıgım ıcın phl da sakin bir yerde sehir merkezine ortalama 30 dk uzaklıkta sakin bir yerde yasamak istiyorum butcemiz 1200 dolar para konusunda pek bi sıkntımız yok ama credi scoru olmadıgı ıcın ev kiralayamıyorız yardımcı olabilecek varsa cok sevınırım

bol sanslar... umarim birinin bildigi,tanidigi cikar...

• 15 Ekim'e kadar devam etmekte olan 1+1 kiramı başka bir şehir'e taşındığım için devir etmek istiyorum. Ev Houston Spring bölgesinde iyi bir lokasyonda bulunmakta. Elektrik su internet dahil olacak. İlgilenenler özelden iletişime geçebilir.

• @Akif-Taskiran Philadelphia bu konuda cok kotuydu benim icin. Sordugum hemen hemen her site bir senelik pesin kira odemesi istemisti. En sonunda kotu bir mahallede bir yer kiralayabilmistim. 450 green apartments in Norristown. Issiz olmama ragmen ertesi gun onaylamislardi. Bir bakin isterseniz 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |