Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @serdal 🙂 konuyla ilgili aşırı farklı görüşler ve yorumlar var doğru cevabı almaya çok az kaldı ctesi 20:00 🙂

• ⭐⭐

@alpecino bu konuyu tekrar açmak istemiyorum ve kesinleşen bir şey yoktu. neticede 2 gün sonra öğreneceğiz eğer başvuru sayısını açıklarlarsa, tabi eğer iddia ettiğiniz gibi mülakatta elenecekse tamamen gereksiz bir uygulama çünkü önce ki seneler de de normal şartlarda pasaport ile mülakata gidiliyordu açıklanan sahte basvuların engellenmesine yönelik bir çalışma olduğu yetkililer tarafından ancak eğer eleme yoksa o zaman boş yapmışlar . Ve başvuran sayısı da eş zamanlı mi açıklanıyordu bilen var mı?

• Az evvel USD birikim hesabına dolar aldım. 71 TL vergi kesti.. Gelde isyan etme. !!!
    Ondan sonra millet niye kaçıyor bu ülkeden.

• @umutaga kac dolar icin kesti bunu?

• @umutaga arttirmislar %1 e demek

• evet gecenlerde arttı 5 katı katar.

• ⭐⭐

@umutaga daha geçen yüzde 1 yapmışlardı tekrar mı yapmışlar durduğumuz gün zarar

• @haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@umutaga daha geçen yüzde 1 yapmışlardı tekrar mı yapmışlar durduğumuz gün zarar

Artık takip etmekte zorlanıyorum. işte 1050 dolara 71 TL aldı. 10K dolar falan alsan Allah muhafaza 🙂

• DV2021 beklemede "hir" cikmis, Fransizlar saldiriya gecmis dediler, isi gucu birakip kavgaya geldim 😃 Ne oluyor var mi bisey, mahalleyi toplayalim mi? 🙂

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Tuğrul-Eğdemir, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@haymatlos_ Tampa ABD’nin en büyük askeri deniz üssü var iklimi çok sıcak ve nemli çevresinde gezilecek birçok yer var yıl içinde güneşin çok görüldüğü bir yer bazen aniden yoğun şekilde tropikal yağmurlar yağıyor ama alt yapı çok iyi olduğunda etrafta bir su birikintisi ve sel gibi bir durum yok Meksika körfezinde yılın bütün aylarında denize girebilirsiniz plajlarındaki kumlar beyaz renkte bana biraz garip gelmişti Sarasota çok beğenmiştik her türlü deniz ürünü bol ve ucuz güzel bir şehir ama bize çıkarsa Savannah’a gideceğiz eşinin ailesi şu an oradalar bol şans

Sarasota da yakın bildiğim kadarıyla Tampa'ya eklemek istediğiniz şeyler varsa merakla bekliyorum 😃 Tampa hakkında bilgi açıyım şuan 😃

Kardeşim Tampa da bi türk vardı youtube da . Kaldığı siteyi ve etrafı gezerek Tampa dan bahsediyordu o videoyu izledin mi ? Belki bi faydası olur senin için bilgi amaçlı.

• ⭐⭐

@MySea yok ki fransız pasaportumuz :))

• ⭐⭐

@hakangokhan ona fazlası lazım sokak sokak gezmiştir tampada @Rhonster

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@haymatlos_ Tampa ABD’nin en büyük askeri deniz üssü var iklimi çok sıcak ve nemli çevresinde gezilecek birçok yer var yıl içinde güneşin çok görüldüğü bir yer bazen aniden yoğun şekilde tropikal yağmurlar yağıyor ama alt yapı çok iyi olduğunda etrafta bir su birikintisi ve sel gibi bir durum yok Meksika körfezinde yılın bütün aylarında denize girebilirsiniz plajlarındaki kumlar beyaz renkte bana biraz garip gelmişti Sarasota çok beğenmiştik her türlü deniz ürünü bol ve ucuz güzel bir şehir ama bize çıkarsa Savannah’a gideceğiz eşinin ailesi şu an oradalar bol şans

Sarasota da yakın bildiğim kadarıyla Tampa'ya eklemek istediğiniz şeyler varsa merakla bekliyorum 😃 Tampa hakkında bilgi açıyım şuan 😃

Ben yasadim daha onceden Tampa, Brandon'da. Guzel yerler. Tampa'da deniz ussu degilde McDill hava ussu var. Sehrin tam en guzel yerinde, downtown'a da yakin mesafede.

Sarasota benimde favori sehirlerimden, oradada 1 ay kadar yasamistik. Restaurantlari ve guzel otelleri var. Turistik ve guzel manzarali bir sehir.

• ⭐⭐

@MySea şu şans yüzüme gülse en çok tanışmak istediğim insanlardan birisiniz

• @haymatlos_ Tesekkur ederim! Umarim hersey istediginiz gibi sonuclanir! 🙂

• ⭐⭐

@MySea teşekkürler umarım delaware uzmanı büyük iktisatçı 🙂

• Arkadaşlar 2019'da gc'ye başvurduğumda confirmation number'ı az, çok hatırlıyordum. 2021'in confirmation number'ına çok benzettim. Sıralı GGQXXX olmasından anımsadım. Bunun olması mümkün müdür sizce? Ya da bir dezavantajı olur mu acaba? Çünkü diyorum yahu bu sayıları ben nereden anımsıyorum?

• ⭐⭐⭐⭐

@hakangokhan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Kardeşim Tampa da bi türk vardı youtube da . Kaldığı siteyi ve etrafı gezerek Tampa dan bahsediyordu o videoyu izledin mi ? Belki bi faydası olur senin için bilgi amaçlı.

kim o 😃 ben nasıl denk gelmedim

• ⭐⭐

yakında @Rhonster tampada 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |