DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Oktay-İbiş yadirgamiyorum abi bana ters gelen madem böyle düşünüyorsun o zaman neden bilet alıyorsun sende o bileti alarak harama para yatırmıyormusun ha bir de madem çıktı almayacan git ihtiyacı olana ver

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_ adam çıkan şansına kafa atmış 🙂 keşke herkes bu arkadaş gibi kolay yoldan parayı kazanmak değilde alın teri ile nasıl paranın daha tatlı ve güzle olduğunu bilse idi kul hakkı yemenin yetim hakkı yemenin haram olduğunu bilseydi...

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş ya bence @asilelif dediğini yapsa olurdu 🙂

• ⭐⭐⭐

@asilelif o an hangi düşünce ile aldı yada hangi kafa ile aldı bilinmez bilemeyiz. onun için ben sadece yaptığını taktir ettim o bilete para yatırdığı içinde yadırgadım kardeşim.

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_ arkadaş adamın avukatı değilim banene niye vermedi bağışlamadı da yaktı banene ya 🙂 ben yaptığı işi taktir ettim sadece 😉

• ⭐⭐

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@haymatlos_ arkadaş adamın avukatı değilim banene niye vermedi bağışlamadı da yaktı banene ya 🙂 ben yaptığı işi taktir ettim sadece 😉
    Bugün haberlerde gördünmü üniversite öğrencisi 1 lt ile karın doyar mı diye intihar etmiş yazık Allah rahmet eylesin. Devlete kalsin diye bileti yaktığını söylemiş birde haberci çağırmış arkadaş. Ya devlet dediğin küçük biz işletme değil o paraya tenezzül bile etmez. Hiçbir şey bulamıyorsun git bir ilkokula liseye üniversiteye birçok fakir öğrenci var okumaya çalışan onlara ver. Ne takdir edecem reklam kokan hareketler bunlar. @Oktay-İbiş bana cevap yazacam diyede kızgın kızgın yazma bak 🤣🤣🤣🤣

• ⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bugün haberlerde gördünmü üniversite öğrencisi 1 lt ile karın doyar mı diye intihar etmiş yazık Allah rahmet eylesin. Devlete kalsin diye bileti yaktığını söylemiş birde haberci çağırmış arkadaş. Ya devlet dediğin küçük biz işletme değil o paraya tenezzül bile etmez. Hiçbir şey bulamıyorsun git bir ilkokula liseye üniversiteye birçok fakir öğrenci var okumaya çalışan onlara ver. Ne takdir edecem reklam kokan hareketler bunlar. @Oktay-İbiş bana cevap yazacam diyede kızgın kızgın yazma bak 🤣🤣🤣🤣

İkimizin yazısı karışmış

• ⭐⭐⭐

İkimizin yazısı karışmış

olur kardeşim bazen bende karıştırıyorum normal yumurta ile süpriz yumurtayı 🙂

• ⭐⭐

İkimizin yazısı karışmış

olur kardeşim bazen bende karıştırıyorum normal yumurta ile süpriz yumurtayı 🙂

🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_ @asilelif @Oktay-İbiş çok afedersiniz ama adam mallığın zirvesinde resmen yaa😂😂ayrıca devletimi kalacak milli piyango ve dolayısıyla bütün şans oyunları Demirören'e verildi. Yani onun servetine servet katıyor haberi yok

• Bileti yakarak parayi bazilarini zengin etmek icin birakti. Keske, parayi alipda ihtiyaci olana dagitsaydi veya bir cocuk okutsaydi!

• Dun farmers markette aliveris yaparken, Turk bir aileye rastladik. Turkce konustuklarini duyunca esimle beraber yanlarina gittik ve ben Turkce olarak "merhaba, Turkiyeden mi" diye sordum. Adam oyle yuzume bakti kaldi, kadin ise "merhaba, evet" dedi ve baska hicbirsey demeden geriye dogru donup uzaklastilar. Esimle ben birbirimize bakip kaldik. Halbuki tek dusundugumuz tanismakti. Ne insanlar var bu dunyada...

• ⭐⭐

@MySea öküzler işte türk bulmuşsun bi türk kahvesi içmeye çağır yok ama hemen uzaklaş (birinden zarar görmediysem zarar görene kadar kaçmam)

• @MySea, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Dun farmers markette aliveris yaparken, Turk bir aileye rastladik. Turkce konustuklarini duyunca esimle beraber yanlarina gittik ve ben Turkce olarak "merhaba, Turkiyeden mi" diye sordum. Adam oyle yuzume bakti kaldi, kadin ise "merhaba, evet" dedi ve baska hicbirsey demeden geriye dogru donup uzaklastilar. Esimle ben birbirimize bakip kaldik. Halbuki tek dusundugumuz tanismakti. Ne insanlar var bu dunyada...

Aynisi gecen hafta Orlando'da Disney World'dada basimiza geldi. Turk bir cifte rastladik, kucuk birde cocuklari vardi. Yine merhabalastik, tanismak icin ve yanyana yuruyorduk, hicbirsey demeden birden yanimizdan kayboldular. Hatta esime sormustum o zaman, uzayli gibi falan mi gorunuyoruz acaba diye 🙂

• ⭐⭐⭐

@MySea ne düşündüler acaba enteresan. Bizdemi böyle olacaz acaba gidersek bazen düşünmüyor değilim ama yok ya zannetmiyorum.

• ⭐⭐

@MySea ben şahsen tanışmak isterim olurda kazanırsam (disney birkaç yerde var mı)

• ⭐⭐

@bidünya türkten darbe çok yedilerse olabilir malum sıkıntı yaşayanlar varsa

• Aklima tek aciklama olarak bu karsilastigimiz kisilerin Turkiye'den daha yeni gelmis olabilecekleri ve buradaki yolda sokakta insanlarla hemen tanisma, konusup muhabbet etme adabini henuz daha bilmedikleri oldu. Burada markette kasiyerle hatta parka yuruyus yapanla bile hic tanimadiginiz halde aninda bir merhabalasma ve muhabbete rahatlikla girebilirsiniz. Kimse terslemez veya bunu asilmakmis, sorunmus falan gibi gormez.

• ⭐⭐

jenifer lopezi ağlatmışlar yapılacak iş mi bu :)))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.9k

| | | |