Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş yok onu sormadım abi nerden kimden duydunuz

cevatların hatçe söylediydi çeşme başında cevriyeye cevriyede osmanların zeynoya deyi vermiş ama bana ulaşana kadar bayağı bir kişi duymuş zaten 🙂

2003 den beri biliyordum gcyi hatta 2005 de formu doldurdum ama submit etmedim. duyum olarak değil int cafede reklamına denk gelmiştim o dönem.

• ⭐⭐⭐

@asilelif benim hep yurtdışında yaşama hayalim vardı aslında. Tabi hayatın gidişatı bazı şeyleri unutturuyor insana😏green kartı ilk internet sitelerinin reklamlarında görmüştüm 2010 öncesinde pek ilgilenmemiştim o zaman. 2013 te bir arkadaşımız başvuru yaptığını söyledi hatta yıllardır başvuruyormuş. Zaten gidişat malum ben de başladım araştırmaya😃

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif benim hep yurtdışında yaşama hayalim vardı aslında. Tabi hayatın gidişatı bazı şeyleri unutturuyor insana😏green kartı ilk internet sitelerinin reklamlarında görmüştüm 2010 öncesinde pek ilgilenmemiştim o zaman. 2013 te bir arkadaşımız başvuru yaptığını söyledi hatta yıllardır başvuruyormuş. Zaten gidişat malum ben de başladım araştırmaya😃

hiç yurtdışı hayalim olmadı kardeşim. ilki 1998 de almanya evlilik yolu ile gidicektim kızın evi arabası her şeyi vardı amcamın baldızı idi gitmedim iç güveysimyim demiştim kendi kendime hatta pasaportuda o zaman çıkartmıştım vazgeçtim. diğeri de yurtdışında hollandada çalışan arkadaş beni iş makinası operatörü olarak getirtecekti ben istemedim gurbet vs yapmam yaşamam dedim. ama şu son olanlar fikir değiştirmem sebep oldu özellikle çocuklarım için...

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş benim 1998 de daha lise yeni bitecek hastanede adam gel almanyaya götüreyim seni dedi anneme bile söyledim telefonunu vermişti güvenip gitmemiştim keşke gitseydim :)))

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş benim 1998 de daha lise yeni bitecek hastanede adam gel almanyaya götüreyim seni dedi anneme bile söyledim telefonunu vermişti güvenip gitmemiştim keşke gitseydim :)))

ben o dönem biraz asiydim ve dik başlıydım birde annemi bırakmak istememiştim düşün hatun almanyalardan geliyor görüşmeye ve ben olmaz diyorum. pişmanmısın dersen kesinlikle hayır. çünkü o dönem msn chat te almanyada yaşayan arkadaşlarım vardı konuştuğumda dil ve meslek olması şart demişti dil belki yoktu ama sağlam mesleğiim vardı kısacası iç güveylik bana göre değildi 🙂

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş Yani beni ne almancılar ne Hollandacılar istedi de gitmedim diyorsun 🤣

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş Yani beni ne almancılar ne Hollandacılar istedi de gitmedim diyorsun 🤣

eh biraz öyle oldu kardeşim 🙂 beni istiyeni ben istemedim benim istediğim beni isteyebilir görecez 🙂

• Selamun aleyküm herkese hayirli günler diliyorum.. calisanlara kolay, kendi isiyle ugrasanlara bol kazanc nasip eylesin allahim 🤗

• ⭐⭐⭐

@HPX, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Selamun aleyküm herkese hayirli günler diliyorum.. calisanlara kolay, kendi isiyle ugrasanlara bol kazanc nasip eylesin allahim 🤗

amin kardeşim bilmukabele 😉

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş isteyebilir Ne demek abi senin eşin Karadenizli değil miydi cart diye ağzını yırtar vallahi🤣

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş isteyebilir Ne demek abi senin eşin Karadenizli değil miydi cart diye ağzını yırtar vallahi🤣

almanya hollanda beni istedi ama ben istemedim beni isteyebilirmi anlamında ben amerikayı kastettim 🙂 bende karadenizliyim bizde geri vites olmaz ilerden döneriz 😉

• ⭐⭐

• Nasil gidiyor, ne var ne yok?

• ⭐⭐⭐

Nasil gidiyor, ne var ne yok?

aynı tas aynı hamam devam kardeşim beklemeye devam bekliyoruz beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır diyor şair 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

hiç yurtdışı hayalim olmadı kardeşim. ilki 1998 de almanya evlilik yolu ile gidicektim kızın evi arabası her şeyi vardı amcamın baldızı idi gitmedim iç güveysimyim demiştim kendi kendime hatta pasaportuda o zaman çıkartmıştım vazgeçtim. diğeri de yurtdışında hollandada çalışan arkadaş beni iş makinası operatörü olarak getirtecekti ben istemedim gurbet vs yapmam yaşamam dedim. ama şu son olanlar fikir değiştirmem sebep oldu özellikle çocuklarım için...

Eşiminde karşına bazı fırsatlar çıkmış ama o da aynen seninle aynı mantıkta gitmemiş.

• ⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Eşiminde karşına bazı fırsatlar çıkmış ama o da aynen seninle aynı mantıkta gitmemiş.

adam akıllıymış 🙂 iyide yapmış güzelde yapmış 😁

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş evet beni beklemiş😅

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş evet beni beklemiş😅

adamı pişman etmedin dimi beklediğine 🙂

• @Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Nasil gidiyor, ne var ne yok?

aynı tas aynı hamam devam kardeşim beklemeye devam bekliyoruz beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır diyor şair 🙂

En kötü günlerimiz böyle olsun abim 🤗 beklicez yani baska cagresi yok 🙂 vallah bendede ayni tas ayni hamam.. evden okula, okuldan dershaneye.. ondan sonra bide haftada bir gün calisiyorum (cuma günleri) öyle yani simdide sinavlar zamanina girdik, 1. ayin sonunda basliyor.. 8 tane sinavim var

Benzer Başlıklar

• 21385
  • 22189
  • 29823
  • 12293
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |