Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Oktay-İbiş o bizim evde zor ama sizin evde varsa cağ çocuk toplanıp size gelelim 🤣

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş abi dalga geçme ya valla eve bir atsam kendimi direk yatmak istiyorum ama bu sadece bir hayal tabi aksam 7 kızı kreşten al eve gel yemek yap bulaşık yika çocuklarla oyna bu arada yatana kadar en az 10 kez tuvalet faslimiz var ufaklığa tuvalet eğitimi verdik şimdi kendi başıma yapıyorum diye sevinçten 10 dakikada bir tuvalete gidiyor sonra çocukları uyut ertesi gün giyeceklerini hazırla sonra yatmaya gidiyorum derken bakmışsın bulduğum ilk kanepede sızmışız hop sabah aynı

ben espirisine takıldım kolay değil tabiki hele hele çalışan bir bayan için çok zor bir nevi anne baba oluyorsunuz heel bir de yetişmediğiniz konularda yalnız kalınca dahada zorlaşıyor işler.ALLAH yar ve yardımcınız olsun inşallah...

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş @bidünya sizinle sohbet edicem diye öğle yemeğini kaçırdım neyse eşim dışarıdaydı ondan istedim getirdi ama yemin ediyorum siz bu konuyu açmadan aklımdan banu hanıma aksam ne yemek yapcaksınız diye sormak vardı biz hanımlar yemek konusunda fikir alışverişi yaparız erkekler pek bilmesede ama dedimki buraya yazsam beni bütün erkekler topa koyar bayan sohbeti yapmaya başladınız diye korkumdan yazmadıydım 🤣 artık rahatca sorabilirim konuyu erkekler açmış madem ben akşama ne yemek yapsam eşime sormuyorum ondaan gelen cevaba gıcık oluyorum hayatım senn ne yaparsan biz onu yeriz bende biliyorum ne yaparsam onu yiyeceksinde soru o değil 🤣🤣🤣

Yemek konusu gerçekten büyük sıkıntı🤣🤣🤣hele evde yemek seçen varsa yanmışız. Daha düşünmemiştim ama sen sorunca hemen ışık yandı kafada mecbur. dün akşamdan çorbam ve pilavım var yanına dolaptan bir taze fasulyeyle günü kurtarabilirim sanırım😀eşim taze barbunya bulmuş bir yerden sipariş etmiş hemde yazın bile 5 tl ye alamamıştık hayret ettim bu arada erken getirirse onuda değerlendirebilirim. Yarına da Allah kerim😌

soran sorgulayan değil düşünmeden yiyen insanlar her zaman hoşuma gitmiştir 🙂 yemekte ne var ne yaptın menü de neler var gibi sorular soranlarmı aman aman uzak olsun ileride dursun 🙂

abi öyle deme ben sabahtan anneme akşam yemeğini soruyorum 😃 ne yiyeceğini bilmek güzel 😃 ben hep planlı gidiyorum en azından 2 3 günüm herşeyiyle belli oluyor genelde.

hele evlende soru sor bakim ben seni o zaman görürüm 🙂

senden iyi olmasın bir abim var yeni evlenecek arkadaş vardı geçen sene muhabbet bunu açtı abi dedi ki bizim evde erkeğin sözü geçer vururuz masaya yumruğumuzu buyur karıcım deriz dedi. 😃 hala gülüyorum.

vallaha ben her zaman söylüyorum ben hanımdan korkmam hatta dediğin gibi arkadaşlarla sohbet esnasında lafı geçer ben korkmam derim sebep derler kimse altın yumurtlayan tavuğu kesmez ürkütmez korkutmaz 🙂 delilik kanımızda var 🙂

Aslında kimse hanımında korkmazda, galiba biraz dırdırından korkarlar diye duymuştum🙈

evet o dırdır meşhur 🙂 bazen ben o durumlarda işim var yada uykum geldi bana müsade diyorum napim dayanamıyorum. 🙂

Haklısın abi bende olsam dayanamzdım. O yüzden empati yapıyorum ve dırdır hakkımı çok gerekmedikçe kullanmıyorum😃

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş derler ya baktın esinle tartışıyorsun iş uzayacak ölü numarası yap diye🤣

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş o bizim evde zor ama sizin evde varsa cağ çocuk toplanıp size gelelim 🤣

bizim terasta yaparız vallaha beklerim her zaman çoluk çocuk 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş derler ya baktın esinle tartışıyorsun iş uzayacak ölü numarası yap diye🤣

😂😂😂çok doğru kim dediyse iyi demiş.

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş amin cümlemizin

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş @bidünya sizinle sohbet edicem diye öğle yemeğini kaçırdım neyse eşim dışarıdaydı ondan istedim getirdi ama yemin ediyorum siz bu konuyu açmadan aklımdan banu hanıma aksam ne yemek yapcaksınız diye sormak vardı biz hanımlar yemek konusunda fikir alışverişi yaparız erkekler pek bilmesede ama dedimki buraya yazsam beni bütün erkekler topa koyar bayan sohbeti yapmaya başladınız diye korkumdan yazmadıydım 🤣 artık rahatca sorabilirim konuyu erkekler açmış madem ben akşama ne yemek yapsam eşime sormuyorum ondaan gelen cevaba gıcık oluyorum hayatım senn ne yaparsan biz onu yeriz bende biliyorum ne yaparsam onu yiyeceksinde soru o değil 🤣🤣🤣

Yemek konusu gerçekten büyük sıkıntı🤣🤣🤣hele evde yemek seçen varsa yanmışız. Daha düşünmemiştim ama sen sorunca hemen ışık yandı kafada mecbur. dün akşamdan çorbam ve pilavım var yanına dolaptan bir taze fasulyeyle günü kurtarabilirim sanırım😀eşim taze barbunya bulmuş bir yerden sipariş etmiş hemde yazın bile 5 tl ye alamamıştık hayret ettim bu arada erken getirirse onuda değerlendirebilirim. Yarına da Allah kerim😌

soran sorgulayan değil düşünmeden yiyen insanlar her zaman hoşuma gitmiştir 🙂 yemekte ne var ne yaptın menü de neler var gibi sorular soranlarmı aman aman uzak olsun ileride dursun 🙂

abi öyle deme ben sabahtan anneme akşam yemeğini soruyorum 😃 ne yiyeceğini bilmek güzel 😃 ben hep planlı gidiyorum en azından 2 3 günüm herşeyiyle belli oluyor genelde.

hele evlende soru sor bakim ben seni o zaman görürüm 🙂

senden iyi olmasın bir abim var yeni evlenecek arkadaş vardı geçen sene muhabbet bunu açtı abi dedi ki bizim evde erkeğin sözü geçer vururuz masaya yumruğumuzu buyur karıcım deriz dedi. 😃 hala gülüyorum.

vallaha ben her zaman söylüyorum ben hanımdan korkmam hatta dediğin gibi arkadaşlarla sohbet esnasında lafı geçer ben korkmam derim sebep derler kimse altın yumurtlayan tavuğu kesmez ürkütmez korkutmaz 🙂 delilik kanımızda var 🙂

Aslında kimse hanımında korkmazda, galiba biraz dırdırından korkarlar diye duymuştum🙈

evet o dırdır meşhur 🙂 bazen ben o durumlarda işim var yada uykum geldi bana müsade diyorum napim dayanamıyorum. 🙂

Haklısın abi bende olsam dayanamzdım. O yüzden empati yapıyorum ve dırdır hakkımı çok gerekmedikçe kullanmıyorum😃

gün boyu zaten markette çocuklar müşteriler toptancılar kafa 1 milyon oluyor birde evde olunca çekemiyorum bazen. yada çok dırdır yapıcak hemen diyorum hanım Türk kahvesi yap içelim 🙂

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş insallah bir gün yolumuz düşerse geliriz

• ⭐⭐⭐

bizim hatun laz kızı olduğu için ölü taklidi işlermi denemek lazım 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş insallah bir gün yolumuz düşerse geliriz

inşallah her zaman beklerim kardeşim...

• ⭐⭐⭐

Biraz zor abi ama sen işi çözmüşsün bi kahve hayat kurtarır😀

• ⭐⭐⭐

Biraz zor abi ama sen işi çözmüşsün bi kahve hayat kurtarır😀

arada 40 yıl gibi bir hatır işi var 🙂

• ⭐⭐⭐

Bu arada kimler hangi şehirlerde yaşıyor arkadaşlar. Oktay abi gebzede onu az önce öğrendim. Ben Fethiyedeyim.

• ⭐⭐

@bidünya ben ankaradayım tamam mangala oktay abiye tatile sana geliyoruz banucum 🤣

• @bidünya “yatsılık”.. birinden duymayalı yıllar olmuş, babam rahmetli severdi yatsılık yemeyi ve ondan duymuştum en son🥰
    Eşim bilmezdi tabi yatsılık ne demek, ama gece atıştırmayı sever, ona da öğrettim yatsılık kelimesini, artık diyorki yesek mi yatsılık birşeyler 😁😁

• ⭐⭐

8 karakter olacakmış konya diyeyim

• Yasaklı

@aayhann çok pahalı tatile gilir :)))

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya “yatsılık”.. birinden duymayalı yıllar olmuş, babam rahmetli severdi yatsılık yemeyi ve ondan duymuştum en son🥰
    Eşim bilmezdi tabi yatsılık ne demek, ama gece atıştırmayı sever, ona da öğrettim yatsılık kelimesini, artık diyorki yesek mi yatsılık birşeyler 😁😁

Yaa Allah rahmet eylesin babacığınıza.
    Tabi yeni nesil pek bilmiyor bazı şeyleri gerçi bizde pek yeni sayılmayızda😄bazı şeyler unutulmuyor

• ⭐⭐⭐

@bidünya ben ankaradayım tamam mangala oktay abiye tatile sana geliyoruz banucum 🤣

Her zaman beklerim Beyhancım memnuniyetle🤗

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |