Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @bidünya Biz Adanalılar sıcaktan kopabilir miyiz bilmiyorum ama bana da hep vazgeçemem gibi geliyor. Bu yüzden Houston, Austin, Texas şimdilik ön planda. Yakınlarım Virginia' da risk almadan oraya giderim muhtemelen. Stepnede de bi Chicago yatıyor ama üşürüm orada çekemem şimdi aşırı soğuk ama bakalım artık 🙂

• ⭐⭐⭐

ama benim kafamda ilk 2 sene tek kalmak var. hem mesleğim açısından hemde onlar geldiğinde istiyorumki hemen sıkıntısız otursunlar. ben bu tür konularda çok etraflıca düşünüyorum ve çok detaycıyımdır. çıkmazsada devam kaldığımız yerden 🙂

• ⭐⭐⭐

@Hasan-HASAR, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya Biz Adanalılar sıcaktan kopabilir miyiz bilmiyorum ama bana da hep vazgeçemem gibi geliyor. Bu yüzden Houston, Austin, Texas şimdilik ön planda. Yakınlarım Virginia' da risk almadan oraya giderim muhtemelen. Stepnede de bi Chicago yatıyor ama üşürüm orada çekemem şimdi aşırı soğuk ama bakalım artık 🙂

Sıcak iyidir ben de sıcağı severim👍Ama virginia da çok güzel yer. Mutlaka gitmek istediğim yerlerden.
    Evet sıcak iklimde yaşayan daha çok üşüyor galiba. Biz Fethiye ye ilk geldiğimizde hiç üşümedik. Hatta çok güzel geliyordu hava bize. Bu yaz 60 derece sıcağı yiyince en önce üşüyen biz olduk😀

• @Oktay-İbiş ya her şehrin crime rate e göre bölgeleri var, okul keza aynı şekil, e downtown zaten her şehirde var😁
    Ben gönlünüzde yatan aslan var mı onu merak ediyorum

• @bidünya hah işte gönül nereleri istiyor onu soruyorum

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş ya her şehrin crime rate e göre bölgeleri var, okul keza aynı şekil, e downtown zaten her şehirde var😁
    Ben gönlünüzde yatan aslan var mı onu merak ediyorum

filmlerde gördüğüm kadarıyla miami şaka tabiki 🙂 ben başlangıç olarak newyork düşünüyorum sebebi ise dayımın kızı orada ilk giriş newyork,a yapabilirim 1 hafta kalırım. ama işlerin rayına yoluna girdiğinde aslında bende sahil tarafını düşünüyorum ama houston,da olabilir Türkler olduğu için en azından hanım ve çocuklar git gel yaparlar.

• ⭐⭐⭐

@bidünya hah işte gönül nereleri istiyor onu soruyorum

👍
    Ben küçük yerde yaşamayı sevsem de kalabalık şehirleri de seviyorum. Sanırım bu şizofrenik istanbul aşkımın bir sonucu😅Virginia yı çok merak ediyorum. Las vegası göresim var. New york ta yaşama hayali çok heyecan verici. Sanırım beni bir karavan paklar🤣

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya hah işte gönül nereleri istiyor onu soruyorum

👍
    Ben küçük yerde yaşamayı sevsem de kalabalık şehirleri de seviyorum. Sanırım bu şizofrenik istanbul aşkımın bir sonucu😅Virginia yı çok merak ediyorum. Las vegası göresim var. New york ta yaşama hayali çok heyecan verici. Sanırım beni bir karavan paklar🤣

ALLAH ömür verirse Türkiye,de yada amerikada ileride ormanı bol olan yerde yaşamak istiyorum kalabalık insan vs istemiyorum 🙂 her yer beton her yer inşaat her yer gökdelen bıktım artık. ama arada bir gezmek için olabilir 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş evet zor abi tabi insan hayatından beziyor bir süre sonra. Ama sessiz sakin yete gidince de özlüyor. Doyumsuzmuyuz neyiz bilemedim🙈

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş evet zor abi tabi insan hayatından beziyor bir süre sonra. Ama sessiz sakin yete gidince de özlüyor. Doyumsuzmuyuz neyiz bilemedim🙈

bence eskiye özlem var insanlarda yani sürekli büyüyen gelişen yerlerde betonlaşma yapılaşma olunca insan nefes alamıyor haliyle eskiye özlem başlıyor. rahmetli dedem eskiden bahçede domates biber fasulye ekerdi dalından koparıp yerdik keza elma armut nar diğer meyvelerde öyle idi. şimdi her şeyin sunisine yapayına kaldık nüfus arttıkça bunalımda arttı. önceden annem bizi yalınayak toprakta dolaştırırdı o toprağa çıplak ayakla bastığım günleri özledim. mesela yazın akçaya gittiğimde direkt kaz dağlarına atıyorum kendimi o kadar özgür ve hürümki şehir sizin olsun ormanlar benim olsun diyorum birde mangalı yakıp o yanan odunun kokusu bile bana yetiyor 🙂

• ⭐⭐⭐

yaşamak istediğim hayalini kurduğum hayat n elektrik ne telefon nede teknoloji 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş eşimde çok izler bu abimizi. O da doğa hayranıdır. Dağda bayırda gezsin mangal yaksın herkesi doyursun denize girsin çıkmasın😀 aslında burada tam da dedipin şartlara sahibiz. Birbuçuk yılda iki-üç kere limon almışımdır marketten. O da bahçedekilerin büyümesini beklerken. Yani doğada ne varsa herşeyden faydalanabiliyoruz. Kendi içimizde mutluyuz. Ama gel gelelim gitmek istememizin sebepleri hepimizce malum

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 inşallah bizlerde kazandıktan sonra canla başla yazar çizeriz 🙏

• @Oktay-İbiş tanidik olmasi buyuk avantaj, hem de ny gibi bir yerde 👍

• @bidünya hahaha galiba 👍😁😁

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş abi tanıdık yoksa napıyor insanlar ilk giderken 😞

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

kardeşim cidden kafaya koymuş kişiler sürekli araştırıyor. giden kişilerin youtubedeki videolarını izliyor fikir ediniyor. tavsiye ederim boş zamanlarında açıp izle sana fikir vermesi açısından yararını görürsün illaki faydasınıda. aklına takılan şeyler olduğunda sor elimizden geldiğince yardım ederiz güzel kardeşim.

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

kardeşim cidden kafaya koymuş kişiler sürekli araştırıyor. giden kişilerin youtubedeki videolarını izliyor fikir ediniyor. tavsiye ederim boş zamanlarında açıp izle sana fikir vermesi açısından yararını görürsün illaki faydasınıda. aklına takılan şeyler olduğunda sor elimizden geldiğince yardım ederiz güzel kardeşim.

@Oktay-İbiş teşekkür ederim abi, ver elini Amerika, evrimin renkleri, başladık sıradan izliyoruz 🙋♀️ bakalım

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş teşekkür ederim abi, ver elini Amerika, evrimin renkleri, başladık sıradan izliyoruz 🙋♀️ bakalım

Kadir zora yıda ekle forumdaki nicki @semavi youtube kanalı

ayrıyetten Kıvanç var ndorum nicki @kivo isimli arkadaşta var kanalı

• @Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş topuk kanı hassas konu 😁 normal kan almadan veya aşılardan farklı olarak bebeğin canını çok çok çok yakar, o kadar ki, aile hekiminde 2.topuk kanı alınırken anneleri dışarda bekletirler çünkü bebeğin o acısına anneler dayanamaz ve sütleri etkilenir diye, düşünün o derece.. Ben en son 4 ay önce beni dışarı çıkardıklarında bebeğimin o sesine dayanamamış ağlamıştım koridorda..

Kuzularımız Allah a emanet olsunlar..

annesi bayılmıştı zaten yanında almışlardı aybükenin topuk kanını hanımda bayıldı hanıma bir kaç kere tokat attım ayılsın diye çocuk ağlıyor elim ayağım dolandı birbirine nerdeyse bende ağlayacaktım hani alışık olmadığım bir durumdu sağolsun dayımın kızı su almak için inmişti aşşağıya gelince yardımcı oldu tabi ben o arada annemden sinirimi çıkarmıştım nerdesin sen kızım ağlıyor oğlum dur sakin ol ne oldu felan 🙂 dedim 7 / 24 ayrılmayacaksınız yanlarından yemek su kahve vs bana söyleyin ben getiririm size demiştim 🙂

Abi güldürdün beni😂😂benim eşimde öyle panik olurki

abim hiç alışık olmadığım durumlar bunlar yani ilk çocuk ilk heyecan 🙂

Allah analı babalı büyütsün. Bende 2 tane var ve nasıl afacanlar onlar merkez sen çember hayat onlarla daha güzel. Umarım hayaller onlar için daha da güzel ve istediğiniz gibi olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |