Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz forumda biri hizmet veriyor bu konuda da 1.000 TL isteniyor hemen randevu buluyor kurduğu sistem biraz fazla geldi bana da 🙄 160 dolar bütçemi fazlasıyla zorladı zaten

• @waterman Evet görmüştüm geçenlerde sayfası da var. Onun yaptığı bizim yapamadığımız ne diye düşündüm. Yazılım deniliyor ama Konsolosluk başka bir yazılım ile müdahale edilmesine nasıl izin veriyor bunu anlayamıyorum 🙂 Ücretten bahsetmiyorum bile 💀

• ⭐⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz evet baya soru işaretleriyle dolu bi sistem gibi geldi bana da.. konsolosluğun böyle bi hizmeti olsa kendisi açıklardı diye düşünüyorum

• ⭐⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz bildiğin bir yazılım sürekli kontrol ediyor sistemi, ve gün gördüğü an mail sistemi tetikleniyor girip hızlıca almaz ise bir anlamı yok aslında sadece gün kontrolü yapıyor otomatik almıyor

• @tolgasatir Anladım tabi hızlı olmakta önemli. Bende her gün kontrol ediyorum hatta bazen çok girdiğim için uygun randevu yok diye ban yiyorum 🙂

• ⭐⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz bence orda da sitenin bir açığından faydalanıyor olabilirler. Bunu ticarete dökmekte başka bir konu

• @tolgasatir Site açığını bulmakta ne bileyim 🙂 legal iş yaparken de farklı yollara saptırıyor bu ülke. Paranın yaptıramayacağı şey yok gibi günümüzde 🐌

• ⭐⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz ben bu tarz işlere karşıyım aslında para kazanmak uğruna başka insanların şanslarını elinden almak bana çok etik gelmiyor

• @tolgasatir Maalesef her yeri sarmış durum da.. Yapacak bir şeyimiz yok ne yazık ki mücadeleye devam 🙂 Şansımızı kendimiz yaratacağız.

• @Programmer, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@CİHAD-GÜNEŞ Merhaba, sorunuzdan anladığım, vize basılmış pasaportun PTT şubesinde bekliyor olduğu, doğru mudur? Eğer öyleyse PTT müşteri hizmetlerini aradınız mı? (444 1 788)

Merhaba. PTT işyerinde bekliyor maalesef. İkamet ilimiz yerine Ankara'yı seçmişiz ne alaka ise...

• ⭐⭐⭐

Kasım ayına mülakat tarihi var istanbul için

• selamlar herkese,

vize gorusmelerinde konsolosun, bizim ds160’ta bilgilerini verdigimiz aile uyesinin green card’i olup olmadigini gorme sansi var midir? sundan dolayi soruyorum; ablamin bir greencard basvurusu var suan halihazirda amerikada devam eden, fakat annemler icin doldurdugumuz ds formunda biz ablamin greencard’ini vize gorusmesine kadar cikacagini varsayarak ablami green card sahibi olarak gosterdik. fakat surec cok yavas ilerledi ve henuz ablamin basvurusu sonuclanmis degil. simdi gorusmeye girdiginde annemler, konsolos acaba bakip da sizin kizinizin greencardi var demissiniz ama yok gorunuyor diyebilir mi?

• @ahmet001 hocam amerika için söz senettir. Yalan beyanda bulunmayınız. Yerinizde olsam formu bir daha doldururdum. Önce ki formuda memur sorarsa yanlışlık yaptığımızı fark ettik ve yenisini doldurduk derdim. Siz memur olsanız , siz kendinize bu soruyu sorsanız ? Form da green cardı var demişsiniz ama green card ı yok diye. Vize verirmiydiniz kendinize ? Hangi bilgilere ulaşabileceklerini bilmiyorum ekranda ne gözüktüğüne dair ama ablanız sonuçta başvuru yaptığın da belli bilgileri sisteme girdi oradan filtre edip eşleşme yapabilirler bu sadece benim varsayımım ama bunlar olmasa bile ben asla yalan beyanda bulunmazdım. Size de bulunmamanızı tavsiye ederim.

• Merhaba arkadaşlar bugün İstanbul’dan ONAY aldım🙏🏻 Deneyimler konusuna gün içerisinde detayları yazacağım🙏🏻🍀

• ⭐⭐⭐

@historian hayırlı olsun 🙂 darısı başımıza

• @historian vizeniz hayırlı olsun

• ⭐⭐⭐⭐

@historian hayırlı olsun vizeniz

• @historian hayırlı olsun vizeniz

• 4-5 kere denedim problemi çözdüm teşekkkürler.

@gucarslan @crazycells

• @historian merhaba ben GC 2024 e başvurdum,mayısta sonuçlanacak malum fakat ben bir seyahat planlıyorum bu yaz için, turist vizesine başvuru yapacağım,da 160 ta bu soru var mı ve bilen biri varsa nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |