Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar sonuç ready konusu artık kesin gözle bakılan dosya gibi gözükmeye başlamış Avrupa için KCC nin gözünde önceki aylarla aynı artış gerçekleşecek üzgünüm bu tablo onun habercisi ümit veren bir tablo değil malesef belkide görüşme talebi ve sonuçlanan dosyaları gördükleri için bu şekilde gidiyor bekleyip görecek birşey kalmış gibi durmuyor malesef 😞

• @onur1601 Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Görüntü maalesef çok iyi değil. 18050 ye yani mayıs sonuna kadar ready 2091 tane. Ancak 18050 ye kadar Haziran ve Temmuz dan yani geçmişten gelen ready sayısı Haziran 280 Temmuz 356 Yani 18050 Mayıs sonuna kadar kalan ready sadece 1455(Temmuz Ağustos Eylül yine geleceklerde var.) Yani Temmuz ayında bu kadar geçmişten nasıl ready gelir akıl almıyor. Temmuz ayında geçmişten gelecek ready sayısı 400 ün üzerine çıkacak gibi.

Ağustos ve Eylül de yine geçmişten bu kadar gelir hesabına girer ve bu şekilde sayı açıklarlarsa sıkıntı olur.

AF için de durum benzer geçmişten çok başvuru geliyor. Vizeleri ne kadar hızlı verebilirler bilmem ancak ayda 2000 den fazla vize vermeyi becerebileceklerini düşünürlerse orayı çağırmaya devam ederek son açıklanan kota rakamını yakalama ihtimalleri doğar. Bizde kalan AS ile yetinmek zorunda kalırız 😞

Neden bu kadar cok ready var aklim almiyor u okuyunca aklima yine danismanin dedigi geliyor. ds260 formunu doldurup, ekonomik krizden dolayi vazgecenler cok bu yil demisti. Keske dedigi gibi olsa.

• Ama bu readylere bakınca çoğu mülakata gitmemiş onun da bir artısı olmaz mı ?

• En az 5K + 5K bekliyorum.

• valla hangisi doğru bilemedim yanlış anlaşılmasın birisi diyor olumsuz biris diyor olumlu neye göre hangisi doğrudur bilemedim .

• @onur1601 AF için bişey diyemem fakat AS nin max. 5.000 geçmeyeceğinden adım kadar eminim

• @yekta evet kac aydir ready olanlarin bu saatten sonra gorusmeye gitme ihtimalleri cok az.. Gecen senelerde olsa, gorusmesini erteleyenler son 3 aya kaliyordu resmen ama bu yil, hemen takip eden ayda gorusme alabildiklerini biliyoruz. Bu sekilde bir suru insan girdi gorusmeye. Bakin gecen sene subat gorusmesini erteleyn arkadasim eylulde girebilmisti mulakata. Bu yil, readyler temizlendi hep, bunu kcc goz onunda bulundurur. Ona gore bir cut off arttiriminda bulunurlar insallah

• @asilcenk yav umut dolusun kardesim. Helal sana banada umut oluyorsunuz. Ben yine yeniden CURRENT diyorum

• Sayin @arnblt sizin yorumunuz nedir

• Asya Afrika Avrupa toplam da 494 viZe verilmiş 547 tane de ap + red olmuş bu 1 hafta için de . Bunda üzülecek moral bozacak ne var ki ben anlamadım valla

• @yekta bende anlamadım ama adamın moralini bozuyorlar ya 😞 söyleyelim adminimize de eski oy getirsin olumsuz oyları eksileriz 😃

• ⭐⭐

Şu an için verilen vize 14000 civarı. Ready lerin 4000 in üzerinde kalacağını düşünüyorum. Ready leri verilmiş vize gibi düşünmek yanlış. Temmuz sonu 17 bin civarı verilmiş olur. Buna göre bir arttırım olur. Toplamda en az 3000 Real case ilerler. Bu ay kaç olur bilemem

• Toplamda derken bu ay aciklanacak olan cut off dahilinde yani son iki cutt offda 3000? Benim real case me bakabilecek biri varmi acaba

• @metert 3.000 real casede size hertürlü sıra geliyo baktım:)

• Bence 29.000 -30.000 bandındaki case numarası olanlar panik yapmasınlar..Tabi haklı olarak yılın başından beridir açılan cutofflar insanı kanser ediyo biliyorm ama bence bu numaraların bi sıkıntısı yok

• @efeser sizin no kaçtı

• @yekta 36.000 sonsuzluk numarası 😃

• @efeser haha demeyin öyle güneşli günler yakın :))

• @efeser cok tesekkur ederim

• @efeser as icin ready den ziyade refused cok oldugundan ban kalkmamasi ve 5K yi gecmemesi benimde tek temenni cunku bu bolge bizi dogrudan etkileyecek

@jade selamlar af de yuksek oranda bir ready kalacagini bekliyorum ancak bu durum eu icin gecerli olmayacak. Eu icin surekli gorunen 4K uzeri ready bizi yaniltiyor. Bunun nedeni surekli gecmisten yeni dosya gondere lerin olmasi.

Eu da 4387 ready nin 2100 u 18050 den oncekiler geri kalani iae haziran temmuzda yeni gelenler. Bu 2100 readyden haziran ve temmuzda gorusme yapmak icin toplamda 700 civari ready var. Yani aslinda suan ready olup gorusmeye gitme potansiyeli olmayan 1450 ready var onlarinda onumuzdeki 4 ay boyunca gitmeyeceginin garantisi yok.

Benim dusuncem eylul sonu itibariyle eu da maksimum 2K ready kalacagi. Umarim yanilirim ve rakam biraz daha artar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

34

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |