Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Amerika'da yaşayan ve mümkense iPhone kullanan bir iş ortağı arıyorum

• Merhabalar. Yazacaklarım biraz konu ile alakasız görünebilir fakat nereye yazacağımı bilemedim. Ben Türkiye'de yaşayan girişimci bir öğrenciyim. Droppshipping yapıyorum.Yaptığım işte başarılı olabilmem için ABD'deki insanlara ulaşmam lazım.Bunun için de sosyal medya platformlarında reklam vermem ya da kendim içerik üretmem lazım.Benim yeterli sermayem olmadığı için kendim içerik üretmek zorundayım.Ancak bunu yapınca da Türkiye'de olduğum için (hangi yolu denersem deneyeyim) ürettiğim içeriklerimi sadece Türkiye'deki insanlar görüyor. Bu yüzden Amerika'da yaşayan ve mümkense iPhone kullanan bir iş ortağı arıyorum. Hiç bir para vermenize gerek yok.Yapmanız gereken tek şey günde 15 dakikanızı ayırıp size bedavadan göndereceğim ürünle tiktok videosu çekmek.Bunun karşılığında kârı paylaşacağız. Bu işi iyi biliyorum. Düzgün yaparsak her ay onbinlerce dolar kazanacağımıza eminim.İlgilenen herkesi burada mesajlara ya da Instagram'da dm'e beklerim.
    IG:lokman_adgzl

• Amerika Birleşik Devletleri'nde Yaşam bölümünden taşındı  crazycells crazycells 

• Mesaj gönderdim özelden.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

155

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.1k

| | | |