Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, foruma yeni üye oldum ve bu sene yeşilkart çekilişine katılmayı düşünüyorum. Ancak başvuruda bulunmadan önce bilgi almak istediğim bazı konular var.

1. Serebral Palsiye bağlı yürüme bozukluğum var yani ortopedik engelliyim. Anladığım kadarıyla başvuruda bulunurken devlete yük olmayacağımı kanıtlamam lazımmış. Nasıl kanıtlayabilirim?

2. Amerika'ya daha önce hiç gitmedim ve erişilebilir, ulaşımı kolay olan bir yer bulmam lazım. Yani öyle bir eyalet ya da şehir olmalı ki kendi başıma rahatlıkla bir yerden gidip gelebilmeliyim ve sağlık hizmetleri iyi durumda olmalı. Bu konuda hangi bölgeleri tavsiye edersiniz?

3. Her ay maaşımla döviz alıyorum ama bankadaki birikimimin yeteceğinden emin değilim. İş bakmak için hangi platformları kullanabilirim?

Cevaplayabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler!

Benzer Başlıklar

• 21
  • 12
  • 1
  • 6
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |