Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar,

ABD büyükelçiliği halen vize başvurusu ve mülakatlar acil durumlar dışında çok uzun süreler sonrasında tarih vermektedir. Bu durum acaba ne zaman düzelecek veya yakın zamanda herhangi bir vize türü için görüşme,başvuru veya mülakat tarihi alan var mı? Hangi tarihe aldınız ve daha sonra güncelleme oldu mu? F1 VEYA J1 için verilen tarihlerin daha kısa süreli olduğunu duydum fakat aşağıda çıkan tarihler hiç de o şekilde değil.

Adsız.png

• Malesef şuan bu durumdan herkes mağdur ve durumun ne zaman düzelebileceğini kestirmek zor, bilen birisinini çıkacağını sanmıyorum.
    Ben 26 Ocak'ta L1-B vize randevumu 7 Mart 2023'e alabildim sonrasında konsolosluk 3 Ekim 2022'ye çekti ancak daha erkene almadılar, umutla bekliyorum belki Ağustosa çekerler diye.

Birçok arkadaş aynı durumda... Umarım en kısa zamanda düzelecektir.

• @vartorian, içinde söyledi: Vize mülakatı için verilen tarihler

Malesef şuan bu durumdan herkes mağdur ve durumun ne zaman düzelebileceğini kestirmek zor, bilen birisinini çıkacağını sanmıyorum.
    Ben 26 Ocak'ta L1-B vize randevumu 7 Mart 2023'e alabildim sonrasında konsolosluk 3 Ekim 2022'ye çekti ancak daha erkene almadılar, umutla bekliyorum belki Ağustosa çekerler diye.

Birçok arkadaş aynı durumda... Umarım en kısa zamanda düzelecektir.

Çok teşekkürler paylaşım için. Insallah en kısa sürede durum toparlanır. Bizde Tubitak burs sonucunu bekliyoruz. Temmuzda açıklanır açıklanmaz vize tarihi almak için kosacağız ama bu gidişle durum sıkıntılı ....

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |