Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar,

Herndon bölgesinde olan apartman dairemden lease zamanından önce çıkmam gerekecek ve 4 aylık süre için ev ihtiyacı olan kişiler varsa benimle iletişim kurabilirler. Detaylar için 703-655-6875 . Ev eşyalıdır ve 2 yatak odası bulunmaktadır.
    Teşekkürler

• Virginia eyaleti Herndon bölgesi

• Merhabalar
    Herndon gayet iyi biliyorum sayilir 1 sene Oak Hill'de yaşadım bilgi alabilirsem sevinirim daire bir apartment complex içinde midir imkanlar nelerdir sizden 4 aylık devir almam durumunda şartlar nelerdir....? Şimdiden teşekkürler iyi günler dileğiyle....

• @Betul-Urgancioglu
    Merhabalar Herndon'da 1 sene yaşadım oncesinde ....Oğlum ile birlikte yaşıyorum 2 kisiyiz....havaalanina yakın bir bölgede midir ev acaba....apartment complex içinde bir daire midir olanaklar nelerdir ve eğer sizden 4 aylık devir olarak alırsam şartlar neler olacak bilgi verebilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler....iyi günler dileğiyle

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |