Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Atlanta Cumming de yaşıyorum, eşim ve 2 oğlumla geçen yıl geldik.Şu an yeni güzel bir evde yaşıyoruz 2 adet fazla odası var. kirayı paylaşabilecek birilerini arıyorum şu an kira 2.000 sanırım 2.100 olacak. bahçeli müstakil ev ...detay bilgi isteyen olursa cevap verebilirim.. kiracı kabulümüz 1 martta olacak..

• İyi günler Erdal Bey. Ben eşim ve 2 çocuğumla birlikte 2021 lotosuna başvurduk,Şimdi 5 mayıstaki açıklama gününü bekliyoruz. Sizin ilanınız için şimdi değil ama green card alıp gelebilirsek bende Atlanta ya da Agusta civarlarını düşünüyorum. Daha sonrası için bilgi olabilmesi için bana biraz Atlantadaki deneyimlerinizden bahsedebilir misiniz rica etsem? Ben mesela otelde resepsiyonda çalışıyorum. Orada da böyle bir iş bulabilme olasılığım ne olur acaba? Şimdiden teşekkür ederim.
    İsmail ÇOBAN

Benzer Başlıklar

• 2
  • 1
  • 6
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |