Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler! Forumumuza yeni üye olan arkadaşlar şu iletideki kuralları okumalılar ve tüm kurallara dikkat etmeliler.

Almanya aile birleşim

• Bu konuda her türlü bilgiye açığım. Vakit yaklaşıyor. 😊

• Banned

tarafımdan a1 özel ders verilir cok ucuz rakamlara

• @Calibraturbo teşekkür ederim Goethe Institut kursum 1 aya başlıyor.

• kardesım bende o sınava cok basıt 🙂 ben 1 ay calıstım gırdım ve 78 aldım. kursa falanda gıtmedım .

• Arkadaşlar uzun bir aradan sonra forum aklıma geldi. Kursu başarı ile tamamladım ve sınavdan 98 puan aldım. Sınav gerçekten çok basit. Kalan arkadaşlar da vardı tabi. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Çalışan geçiyor. Çarşamba günü vize görüşmem var inşallah bir problem olmazsa 25 iş gününde vize çıkıyor ve artık almanyada kalıyor olacağım. Bu foruma geldiğim günü hatırlıyorum. Çaresiz bir şekilde gc ile ilgili bütün ayrıntıları öğrenmeye çalışıyordum çıkmadığında çok üzülmüştüm ama hayat gerçekten insanları çok farklı yerlere sürüklüyor. Ne zaman neyin olacağını kimse bilemiyor. Almanya aile birleşim ile ilgili soruları olan sorabilir elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Bol şans.

Log in to reply

Benzer Başlıklar

• 1
  • 19
  • 4
  • 20

60

7.7k
Users

2.3k
Topics

126.9k