Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhabalar,
    Bugün Greencard talihlisi olmanın sevincini yaşıyorum. Hem 3 ay kalmak hem de DS-260 formunda göstermek için bir adres ve kalacak yere ihtiyacım var.
    Biraz kendimden bahsedeyim 😃
    Benim adım Berke Arda Akın, İzmirliyim, 18 yaşındayım, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 1. Sınıf öğrencisiyim.
    İlgilenenler varsa lütfen benimle iletişime geçsin.

• @Peter_McQueen hocam adres için buna gerek yok.Kadir zora var ulaş ona o adresini verir size.

• @Peter_McQueen selam berke öncelikle tebrik ederim ancak süreç hakkında biraz bilgi edinmelisin sanırım çünkü selected yazısını görür görmez yarın amerikaya gidilmiyor malesef öncelikle case numberin çok önemli ds260, evrak talebi ve gönderilmesi süreçleri sonrasında konsolosluk ve saglık randevusu mülakat vs derken numaranın büyüklüğü , küçüklüğüne göre 1.5 yıl a kadar vaktin var bu günden kiralik oda bakmak biraz abes kaçmış gibi

• @ugurksknbck ds260 a yazacak onun için istiyor galiba

• @enemy Teşekkür ederim, kendisine instagramdan ulaşmaya çalışıyorum. Bir sorum olacak, diyelim Kadir abi bana adresini verdi ve ben o adresi ds260 formuna yazdım. Sonrasında Kadir abiye bir ücret karşılığında greencardı benim Türkiye'deki adresime göndermesini istedim ve Kadir abi kabul etti . Benim yine de Amerika'ya gelmeme gerek var mıdır?

• @ugurksknbck Teşekkür ederim. Süreç hakkında araştırma yapmaya başladım, ama işim biraz garanti olsun kafasındayım ve çok fazla bir bilgim yok. Amerika'da tanıdığım olmadığı için orada güvenebileceğim insanları bu forumda bulacağımı düşündüm. Zaten birisi yazarsa veya yazsaydı bütün süreç sonrası için anlaşacaktım. Başka önerileriniz varsa okumak isterim.

• @Peter_McQueen heyecanlı olmanı anlayabiliyorum ancak adım adım gitmekte fayda var zira 1.-1.5 yıl sonrasında lazım olcak şeyler için görüşmeler yapman şuan için seni gereksiz bi zaman kaybına uğratır o sebeple ilk olarak süreç hakkında forumdan bilgi edinmelisin hali hazırda tüm süreci anlatan konular forumda mevcut oradan bilgi edinip bir sonraki aşamaya geçip sıralaması ile ilerlersen zamanı daha ekonomik kullanmış olursun

• @ugurksknbck Tamamdır çok teşekkür ederim.

• @Peter_McQueen Amerika’ya giriş yaptıktan sonra kart gönderilir.siz ABD’ye girmeniz şart

• @enemy Teşekkürler bilgilendirmeniz için.

Benzer Başlıklar

• 4
  • 2
  • 4
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |