Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese iyi günler dilerim öncelikle.Amerikada Biyomedikal Mühendisi olan veya biyomedikal mühendisliği okuyan arkadaşlarım ,abilerim , ablalarım varsa bilgi verebilirler mi?

• Furkan ben Biyoteknoloji üzerine çalışıyorum, henüz GC aldım. Siz öğrenci misiniz?

• Merhaba, aynı soruyu ben de merak ediyorum. Amerika’da biyomedikal mühendisi olarak çalışan var mı? Var ise denklik alıp mı iş fırsatı buldular yoksa mevcut lisans diploması yeterli oldu mu? Teşekkürler

• Bu ileti silindi!

• @furkanyildiz tam olarak ne soruyorsunuz, ben Amerikadan biyomedikal mezunum ve iki yıldır aktif bir ilaç firmasında çalışıyorum.

• @mary1014 Biyomedikal sektöründe çalışabilmek için denklik isterler mi yoksa mevut diplomamla iş fırsatı bulabilir miyim? Türkiye'den gelip de çalışabilen var mı?

@crazycells forumda biyomedikal alanında çalıştığınızı okumuştum. iş bulma süreciniz nasıl ilerledi acaba?

• Açıkcası green kartınız varsa denklik alıpta iş bulabilirsiniz ama birazcık zor olabilir bide ingilizcenize bağlı. Eğer green kartınız yok ve vatandaşta değilseniz burda master yada doktora yapıp okulda iken iş yerlerine başvurmak daha mantıklı bence

• @mary1014, içinde söyledi: Biyomedikal Mühendisliği

@furkanyildiz tam olarak ne soruyorsunuz, ben Amerikadan biyomedikal mezunum ve iki yıldır aktif bir ilaç firmasında çalışıyorum.

@mary1014 Merhabalar ilaç sektörü için hangi eyaletlere gitmek bizlere göre avantajlı olur?
    Teşekkürler

• İlaç sektörü denince akla gelen şehir Boston ve Michigan eyaleti

• @mary1014, içinde söyledi: Biyomedikal Mühendisliği

Açıkcası green kartınız varsa denklik alıpta iş bulabilirsiniz ama birazcık zor olabilir bide ingilizcenize bağlı. Eğer green kartınız yok ve vatandaşta değilseniz burda master yada doktora yapıp okulda iken iş yerlerine başvurmak daha mantıklı bence

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

Benzer Başlıklar

• 154
  • 23
  • 12
  • 7
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |