Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Okul donanımları Öğretmenlerin ve öğrencilerin farklı ihtiyaçlarını göz önüne alarak Eğitim materyalleri hazırlar. Amacı, eğitimin niteliğini arttıracak araç ve gereçleri, okullarımıza ve öğretmenlerimize en hızlı ve uygun şekilde ulaştırmaktır. Okullarda yapılan her aktivite, proje vb. uygulamaların öğrencinin ilgisini çekmesi ve eğitim öğretim sürecinde istenilen düzeye gelmesi için belli alanları ön plana çıkarmıştır. Bu alanlar okul içerisinde kullanılan materyallerin usta ellerden çıkmış ve istenilen konseptte basit uygulamalarla her öğrenciye hitap edecek olan görsel alanlardır. Öğrencilerin görsel alanlardaki hayal gücü profesyonel okul afiş ve baskılarına da yansımıştır. Okul donanımları olarak bizler, okul içerisindeki uygulama alanlarını ve görsel içerikleri, profesyonel kadromuz ile inceleyerek sizlere farklılık ve görselliğin kapılarını açıyoruz. Okul dizaynında kullanacağınız resim ve baskıları profesyonel makine ve ekipmanlarla ile sizler için hazırlıyor, basit uygulama ile zahmetsizce uygulama imkanı sağlıyoruz. Ayrıca sınıf içi panoları, ders afişleri, okul posterleri, fen sokağı posterleri , matematik sokağı posterleri, eğitim posterlerini sizlere sunuyoruz. Bunun yanında okulunuza özel tasarımlar yaptırmak için okul donanımları sitemizi ziyaret ederek özel tasarım isteyebilirsiniz.
    Okul donanımları ailesi olarak okul yönetimi ve idaresini de Bilgilendirici ve aynı zamanda eğlenceli yer ve duvar baskı afişleri ile ikaz, dikkat ve yönlendirici okul afişlerimizi de siz değerli okul yöneticilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Benzer Başlıklar

• 44
  • 2
  • 11
  • 35
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |