DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar kolay gelsin
    20 şubat 2020 tarihinde turist vizesi ile Amerikaya gittim 6 ay izin verildi bana fakat ben dönmek üzere iken pandemiden ötürü uçaklar iptal edildi hastalandım v.s bazı sorunlar yaşandı 6 aylık sürelimi 3 ay 10 gün aşarak toplamda 9 ay 10 gün kaldım sonrasında Türkiye ye döndüm ama vizeme iptal damgası basılmadı normal bir şekilde döndüm türkiyeye geleli 3 sene 3 ay olmak üzere ABD vizemin geçerli olup olmadığını hakkını bir bilgim yok bundan 1 sene önce tekrar gitmeye çalıştığımda istanbul havaalanında geri çevrildim sonrasında biraz araştırma yaptığımda 3 sene giriş yapmama cezası aldığımı okudum şuanda 3 sene geçti acaba giriş yapabilir miyim?
    Teşekkürler 🙏

• @Azat-Köklü Azat Bey 3 sene giris yasagi kondugu bilgisi size kim tarafindan verildi? E mail mi geldi yoksa siz mi internetteki bilgilerden boyle bir kaniya mi vardiniz?

Benzer Başlıklar

• 7
  • 5
  • 394
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

166

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.1k

| | | |