DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @OYUN-DELLENİRÜK, içinde söyledi: Amerika İçi Uçak Seyahati

@ATS16 çok teşekkür ederim inceliyecegim

New York LaGuardia havalimanindan Southwest ucusu var Atlanta'ya. Soutwest'te 2 ser bagaj hakkiniz var. 3 kisi tek yon $450 civarı gozukuyor. Incelemenizi tavsiye ederim.

• Bir arkadasimin tecrubesini aktariyorum. Birisine gerekebilir. Bu arkadasim TC pasaportu ile ve saniyorum O tipi vizeyle burada. Eyaletler arasi ucus yaparken pasaportunu evde unuttugunu havalaninda farkediyor. Kontroller sirasinda baska bir yere alip (memurlar alisikmis bu duruma) cep telefonu, ayakkabi ici ve kredi kartindan numuneler alip bir cihaza veriyorlarmis. Cihaz yesil isik yakarsa o sekilde yolculuga devam ediyormussun. Detaylari bilen buraya aktarsin lutfen. Ama sonuc su Pasaport yoksa bile ic hatlarda ucus gerceklesebiliyor.

• ......amerika vatandaslari ve green card sahipleri eyaletler arasi ucuslarda sadece kimlik gosterirler,kimligini telefona isletip gosterebiliyor veya yesil cardi....net uzerinden ucak bileti aliniyorsa zaten belli bilgiler veriliyor,australya icin gecen ay ben queensland eyaletine gittim,bileti on-line aldik, ucak sirketinin uyesiyim,hava alaninda kucuk makinelere bilgilerimizi yazdik ve boarding cardini makine print yapip verdi,ucaga binerken sadece boarding kartini makineden gecirdiler,amerikaya turist olarak gelenler yanlarinda belli bir kimlik tasimalari lazim,gerci 6 defa hawaii ye gittim pasaportlarimizi otel odasindaki kasaya biraktik,disarda polis bir sey sorsa turistim pasaportum otel odasinda derim..amerika hala terrordan korkuyor guvenlikleri biraz daha SIKI oluyor, sydneyden hawaii ye giderken bir suru soru sordular, daha sonra katar hava yollari ile turkiyeye gittik kimse bir sey sormadi.

Benzer Başlıklar

• 3
  • 20
  • 2460
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

139

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.4k

| | | |