Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Programmer teşekkür ederim 🙏 peki doldurmasam da proplem olurmu mülakat dan sonra geri çıkış olacak yurt dışı çalıştıgimm çoğunluk 20 günlük bir girişim olacak ayrıca green card da kazannanim zaten ayrıca bir sorun şansımızı deneyelim dedim 🙏

• @ahmet001 Merhaba ;
    Dediğiniz gibi yeni Ds160 ile gittim ve sorun olmadı .
    Diğer sorularınız hakkında bilgim olmadığı için yönlendirme yapamadım .
    Ancak ds160’ı ilk doldururken konsolosluk seçiyorsunuz . O alanı Ankara seçerek deneme yaptınız mı ?

• ⭐⭐⭐

@cebrailoz Gren Card kazananıysanız ilk önce sürecinizi imzanıza taşmalısınız.
    İşsiz görünmeniz iyi olmaz. Ayrıca her zaman doğru beyan önemlidir. Hem işsiz hem DV talihlisi olmanız sıkıntı çıkarabilir.

• Selamlar, şu an Ankara da uygun randevu yok diyor aynı şekilde uyarı alan oldu mu?

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek randevuyu o tarihe almanıza kim yardımcı olmuştu acaba??? 😉 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@by_phtogpr kusura bakmayın ama haddim olmadan bikaç şey söylemek istiyorum. Danışanlarıma bu yaşadıklarınızı yapmamaları gereken şeyler olarak söylüyorum. geçmiş olsun. inşallah bir dahaki sefere alırsınız vizenizi.

• ⭐⭐⭐⭐

@mertsongultekin dilerseniz elinizdeki ds160 ile direkt gidebilirsiniz. bir sorun yaşamazsınız. ama formunuzu 2 aydan daha önce doldurduysanız bence bir daha doldurmanızı tavsiye ederim.

• ⭐⭐⭐⭐

@hfkcan en az 4 ay içinde mülakata girmenizi tavsiye etmem. zaten bugün randevu alsanız 4 aydan önce mülakata giremezsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz çok fazla giriş yaptığınız için 6 saat yasaklanmışsınız. 6 saat sonra tekrar denerseniz sorun olmadan randevuları görebilirsiniz.

• @denizci10 Evet fazla kaptırdım kendimi, bugün de vize alan arkadaşım ile konuşunca 🙂 Teşekkür ederim bilgi için

• ⭐⭐⭐

@denizci10 ahahah yaa cansın sen kardeşim 🙏🏻 ilk danışanların olarak tabiki senden yardım aldık, tek randevuyla kalsa yaptığın yardımlar, maddi manevi hep desteksin iyiki varsın 🙏🏻🙏🏻

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek estağfurullah 😂😉 öv beni öv beni öv beni 😂😂 takılıyorum yaa... o sizin güzelliğiniz...

• Merhaba. Daha önce eşimin vizesinin onaylandığını yazmıştım. Yalnız hangi aşamada seçiliyordu hatırlamıyorum ama bulunduğum il/adres yerine ANKARA / ÇANKAYA şubesi/işyerinde bekliyor. Telefon ile aradık ulaşamadık. 15 gündür orada bekliyor. Belli bir süre sonra ABD büyükelçiliğine mi iade edilir, prosedür nedir?

• Herkese merhaba ,

Eşimle beraber Eylül gibi Turistik gezi amacıyla 2 haftalığına ABD seyahati planlıyoruz.

Forumu uzun uzun okudum internette de araştırma yaptım fakat takıldığım ana sorular şunlar ;

1. Eşim ile beraber aynı anda randevuya girmek istiyoruz. Bunu randevu alma sayfasında nasıl yapacağız ve DS160 ta extra bir bilgi girmemize gerek var mı ? Ödeme 2 kişi için toplam mı çıkacak yanlış yapmak istemiyoruz ?
    2. Vizemiz onaylanırsa geleceği adres DS160 a yazacağımız adres mi yoksa randevu sayfasında ayrıca soruluyor mu ?
      3)Vizeye giderken götürülmesi zorunlu olan belgeler ; Pasaport , DS160 Onay , Randevu Onay ve 5x5 Fotoğraf Değil mi ?
    3. Daha önce Work and Travel ile ABD ye sorunsuz gittim ve geldim. DS160 formuna Social Security Number yazdığımda herhangi antipatik bir durum oluşturur mu ?
    4. Eşim Havayolu çalışanı. Ve bir çok kez beraber avrupa ve başka ülkerelere gittik. Randevu sayfasında ana başvuruyu onun üzerinden yapmak avantaj oluşturur mu ?

Yardımlarınızı bekliyorum.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 abi seni övmeye kalksak sanırım forumun bir harf sınırlaması vardır ona takılırız kesin 😃 şakası bir yana hayatlarımıza dokunuyorsun ellerine sağlık 🙂

• ⭐⭐⭐

@KADİR-AYTEKİN Merhaba bildiklerimi cevaplayayım

1. DS160 ları ayrı ayrı doldurup başvuru numarası alacaksınız, daha sonra randevu için farklı bir sayfadan işlem yapıyorsunuz, o sitede birlikte gireceğiniz kişilerin başvuru numaralarını ekliyorsunuz ödeme tüm ekleme bitip randevu talebinde isteniyor.
    2. Pasaportlar için adres bilgisi istiyor.
    3. bildiğim kadarı ile 2 kişiyi de değerlendiriyorlar sayfayı kimin üzerinizden açacağınızın çok bir önemi yok gibi aynı randevu da bir onay bir red bile gördük açıkçası 🙂
  • ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir estağfurullah yaa abartmayın... sadece elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana...

• Merhaba
    Gecen hafta abd vize reddi aldik ds 160 doldurmak icin youtube uzerinden bir video yardimi ile doldurduk ve orada daha once gocmenlik basvurusu yaptiniz mi sorusuna eveti isaretleyin gc basvuru yaptiysaniz diyordu bizde isaretledik sonra bircok yerden baktim ki ds260, doldurup basvuranlar eveti isaretlemesi lazimmis tekrardan basvuru yapacaz ama bu haneyi bu sefer ne yapmalıyız ilk seferinde evet diyip simdi hayir dememiz sorun olur mu? Dogrusu nedir yardimci olabilecek var mi?
    Not: daha once 8 ulkeye giris cikis yaptik esim ile esimde amerika vizesi var iki kere gorev amacli gitti ve dondu avusturalya vizesi shengen vizesi ve bircok ulke giris cikisimiz var evraklara bakmadan gc basvuru yapti iz mi diyip red verildi hic bir detay sorulmadi gezimiz hakkinda .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@avionic merhaba, ilk olarak DS260 formunuz şuan aktif olarak işlemde mi?

• @gucarslan hayir hic oyle bir form doldurmadik gecen sene gc basvurusu yaptik cikmadi o kadar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |