Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, ben,eşim ve kızımız için B1/B2 vizesine başvursa bulunacağız. Acaba tam olarak neler gerekli ve Ds-160 formunun dolum örneği mevcutmudur. Çok teşekkürler şimdiden forum ailesine.

• Merhaba DS-160 formunda bazı bilgileri güncelledim ve yeni numara aldım. Garanti olması açısından yeni DS-160 numarasını sisteme işletmek istiyorum. hangi e-posta adresine göndermeliyim? e-postayı ingilizce mi yazmalıyım? Teşekkürler

• @Burcu-Boz şuan kendin gidip alıyorsun o derece 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@nyclover rica ederim. iyi günler

• ⭐⭐

Az önce randevu aldım İrlandadaki ABD konsolosluğundan. 6 Aralığa verdi. Beklediğimden çok erkene verdi. Daha da öne çekmeye çalışacağım.

• Sabah randevum var. Mail ile ds160’ı güncelleyemedim. Yeni formu yarın yanımda götürüp kapıda güncelleteceğim artık

• Merhaba, yarın sabah arkadaşımın vize görüşmesi var ancak ödeme dekontunu çıktı almamış sorun yaşar mı? Görüşme sonrası profilinden ve görüşme sonucundan bahsedeceğim 🙂

• Merhaba

Vize randevusu istanbul ve ankara en son hangi aylara randevu veriyor acaba bilen var mı ?

• @neslikaan geçen hafta şubat ayına veriyordu ama şu an hangi tarihtir bilmiyorum belki hala şubatta açık vardır

• @Emre-5 Emre bey güncellenebildi mi kapıda?

• Red aldım biraz önce.. detayları açıklarım gün içinde

• görevli: ne iş yapıyorsunuz ?

ben: öğretmenim

görevli: niçin gidiyorsunuz?

ben: tatil

g: amerika'da akraban var mı?

b: var

g: kız erkek kardeş?

ben: erkek kardeşim var?

g: nereye gideceksiniz

b: florida

g: daha önce yurt dışına çıktınız mı?

b: evet

g: nereye?

b: Fransa Belçika Hollanda

g: kaç senedir öğretmensiniz?

b: 4 senedir.

g: geçen ay kaç para kazandınız?

b: 12.000 lira

g: üzgünüm vize veremiyorum

• @frkbzdg ben ds160 form u nasıl doldurulur videolarını izleyerek doldurdum..gayet aciklayici tek tek gosteren videolar mevcut..yapamam sandım ama başardım ve vizeyide aldım..takıldığınız noktada burada ki tecrübeli arkadaşlardan destek alabilirsiniz

• Merhaba, bugün 8:30da randevum vardı. Profilim; 30 yaşında köklü bir şirkette uzman olarak 3 yıldır çalışıyorum. Yurtdışı çıkışım olmadı daha önce. 12 numaradaki zayıf kumral hanımefendiyle görüştüm, standart soruları sordu. Tek görüşmek istemediğim oydu fakat o denk geldi şansıma. Ters biri ve herkese red verdi. Bende doğal olarak red aldım yurtdışı çıkışım olmadığı için diye düşünüyorum ama önümde gayet iyi profili olan kişilere de red verdi ve neredeyse gördüğüm herkes red aldı. Belki 10 kişide 1 onay vardır.

• @Esef ben de ondan red aldım bugün

• Merhabalar, Guncelledigimiz dv160 formu konsolosluga bildirmemiz lazimmi onceden yoksa formu alip mulakata gittigimizde mi belirtmemiz lazim? Yardimci olabilirmisiniz arkadaslar, tesekkurler simdiden

• @Esef ben de bu memurdan red yedim bugün

• ⭐⭐⭐

@Emre-5 geçmiş olsun neden red aldınız sizce?

• Merhaba, Ds-160 formundaki ziyaret tarihim, ileri tarihe randevu bulabildigim icin guncelligini yitirdi. Cuma gunu randevum var. Ds-160 formunda bu kismi guncelleyebiliyor muyuz? Tesekkurler simdiden.

• @Esef üzüldüm,geçmiş olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |