Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @alper41 tebrik ederim vizen hayırlı yolun bahtın açık olsun

• ⭐⭐⭐

@alper41 Hayırlı uğurlu olsun. Aynı fikirdeyim, bu sefer de olmazsa gelecek yaza inşallah gitmek istiyorum.

• @Muhtaradana konsolosluktan güzel bir video daha

• @ob16222 ben 2022 Şubat zamanında aldım 2 hafta ptt'de bekledi. Herhangi bir sorun yaşamadım ama şuan ne durumda ptt'ler bilmiyorum.

• @Brownhood teşekür ederim peki ayrı başvuru yapınca aynı gün Randevu alabilirmiyiz peki

• Merhaba arkadaslar , randevuya giderken pasaport fotograf kesinlikle lazim fakat onun disinda destekleyici evraklari yanimiza almamiz soyleniyor , Konsolosluga girerken evrak inceleyen bir bolum falan varmi eksik evrak var gibi soyleyen falan yoksa evraklarimizi yanimiza alip dogrudan gorusmeye mi gidiyoruz , bilen arkadaslar tecrubelerini paylasabilirlermi rica etsem

• @akmstdm destekleyici düşündüğünüz evrakları yanınıza alınız confirmation sayfası dışında sizdeki diğer evraklara bakmıyorlar.

• Cok tesekkur ederim cevabiniz icin

• merhabalar arkadaslar.
    dun istanbulda turistik vize mulakatim vardi. onay aldim 🤜
    sorular;
    -nicin amerikaya gitmek istiyorsunuz?

• Eşimle turistik seyahat etmek istiyoruz
    • nereye gideceksiniz?
    • florida
    • kac gun kalacaksiniz?
    • 2.5-3 ay
    • ne is yapiyorsunuz ?
    • suan calismiyorum.sponsorum esim
    • esiniz ne is yapiyor?
    • bilgisayar muhendisi
      -ne kadar maas aliyor?

sorular boyleydi. en son bankodaki gozluklu hanimefendi onayladi.

esim de 1 ay once onay aldi onun sorulari;

• ne icin gitmek istiyorsunuz?
    • esinizin vizesi var mi?
    • ne is yapiyorsunuz?
  • ⭐⭐⭐

@Tugce-nur-Veral tebrik ederim vizeniz hayırlı olsun

• @waterman cok tesekkur ederim

• Referenced by  ayvalik10 ayvalik10 
  • Referenced by  Lossantosdy Lossantosdy 

• @Yeşilkart-Forum hocam öncelikle selamlar iş yerim bana sponsor olup turist vizesi ile Usa-NJ'de ki şirkete ziyaret için göndermeyi planlıyor. ilk olarak daha önce yurtdışı seyahatımın olması için yunanistana gittim. iş yerimin bana dediği turist vizesi için başvurular yeni açıldığı ve benim başvuru işlemlerimin acenta tarafından yapılacağı. ben ise bu sene ilk defa greencard çekilişine başvurdum. eğer bana greencard çekişili çıkmaz ise veya benim vize görüşmem greencard çekilişinin açıklanmasından önce olursa bu vize görüşmesinde olumsuz bir etki yaratırmı? şimdiden teşekkür ederim...

• ⭐⭐⭐

@Osman-Kumpas-0 hayır etmiyor,sorarlarsa dürüst cevaplar verin ,zaten kendileri ds5501 formunu doldurduğumuzu görüyorlar.

• Merhaba Arkadaşlar,

Konsolosluk sitesini ve başvuru yapılacak siteye baktım ama soruların cevabını bulamadım. Ağabeyim ilk kez amerika vizesine başvuracak. 14 ve 17 yaşındaki çocukları için de başvuru yapacak.

1- Başvuru yaparken ağabeyim sadece kendi vize ücretini yatırıp çocuklar onun üzerinden mi vize alacak? yoksa; 3 ayrı vize ücreti parası mı yatırıp herkes için ayrı ayrı DS-160 formu mu dolduracak?

2- Çocuklar yüz yüze görüşmeye gidecek mi?

Bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim. Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@nyclover Merhaba, bildiğim kadarıyla herkesin ücretini yatıracaksınız. Ayrı ayrı da doldurabilirsiniz. İsterseniz Aile seçeneği ile de doldurabilirsiniz. Sadece 12 yaş altı çocuklar görüşmede zorunlu değil diye biliyorum. Uzmanımız net cevapları verecektir. 🙂 @denizci10

• ⭐⭐

Arkadaşlar merhaba ben irlandadayım. Vize başvurusunu irlanda konsololuğuna yapmayı düşünüyorum. Ama aklımda bir soru var. Ben istesem ileride bu başvuruyu türkiyeye taşıyabilir miyim?

• ⭐⭐⭐⭐

@nyclover merhaba. çocuklar 14 yaş ve üstü olduğu için vize görüşmesine gitmek durumundalar ve vize görüşmesine gidecek herkes için vize ücreti yani 160 dolar yatırılması gerekmektedir.

• ⭐⭐⭐⭐

@uzaysan maalesef hayır. ülke içinde değişiklik oluyor ama ülkeler arası olmuyor.

• @denizci10 çok teşekkürler bilgi için. Peki DS-160 formunu baba doldurabilir mi? yoksa oda herkes için ayrı ayrı mı dolacak? aile formundan bahsetmiş programmer arkadaşımız.

• ⭐⭐⭐⭐

@nyclover hayır her birey için ayrı ayrı ds160 doldurulmalı. 5 günlük bebek için bile doldurulması gerekiyor.

Benzer Başlıklar

• 47
  • 19
  • 5
  • 160
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

134

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.3k

| | | |