Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Burcu-Boz oradababalar gibi içişleri bakanlığı var tabiki mülakat bu kadar kısa sürer ve hiç bir ekstra belgeye bakılmaz şaka mı :))))

• @debbieLA77 bununla çok ilgili olduğunu sanmıyorum 🙂 ancak etkisi elbet vardır. en etkili olan şey ingiltere vizem olması ve zamanında geri dönmem.

• ⭐⭐

@Burcu-Boz evet olabilir

• Dün monte Carloda ve Nice de idim . bugün Cannes da. Yarın pariste olucam. Keşke hepspni ayrı ayrı pasaport a işletebilseydim 😂😂

• Merhabalar

öncelikler Vize başvurusu yapacak herkese başarılar dilerim

Ben B-1 vizesine başvuracağım kasım ayında

iş yaptığım firmanın Şubat ayında bir fuarı var o fuara katılmak için başvuracagım

İşim var aynı iş yeri üzerinden 2015 senesinden bu yana sigortam yatmakta
    Evliyim (eşimde çalışıyor)
    1 tane çocugum var okula gidiyor
    üzerime ev var
    belli miktar gelirlerimiz var
    ABD'de iş yaptığım firma ile alınmış ürün faturalım banka dekontlarım vs hepsi mevcut
    Firma bana bu fuar için katılım davetiyesi gönderecek

bütün belgeleri eksiksiz toplayacağım
    B 1 vizesine başvurağız bu pozisyondaki kişinin red yeme olasılığı var mı acaba

DAHA ÖNCE HİÇ YURT DIŞINA CIKMADIM BU ARADA

Kurulu düzenimiz her şeyimiz var fuara katılıp geri döneceyim

• @Onur0732 profiliniz şuan için olumlu gözüküyor. Ancak tamamen karşınızdaki memura bağlı. Davetiye alacaksanız eğer çok büyük sorun teşkil edeceklerini sanmıyorum.

• @Onur0732 Hocam profiliniz olumlu ancak burada size hiç kimse ama hiç kime evet bu profil ile %100 vize alırsınız diyemez bunu garanti edemez. Sadece tahmin edebilir. Bu şartlarda benim şahsi görüşüme göre red alacağınızı düşünmüyorum yine arkadaşın dediği gibi nihai kararı karşınızda ki vize memuru vereceği için biz ne desek boş.

• Selamlar, iyi forumlar.

ABD'de her yıl gerçekleşen Dünyanın en büyük teknoloji fuarı olan CES2023'e geliştirdiğim bir proje dolayısıyla davet aldım. Şirket tarafından bana bir vize davetiyesi iletildi. Şu anda 18 yaşındayım ve üniversite eğitimimi bir yıl ertelemek zorunda kaldım. Bu durumda resmiyette öğrenci değilim ve aktif bir çalışma durumum yok. Fuar için Las Vegas'a gitmem gerekiyor. Sponsorum babam olacak ve aktif olarak çalışıyor, düzenli geliri ve banka hesabında yeteri miktarda para mevcut. Ayrıca daha önceden kalma geçerliliğini yitirmiş bir yeşil ve bordo pasaportum var, iki pasaportla da daha önce yurtdışı çıkışım oldu. Şu anda elimde yeni aldığım bir bordo pasaport var. Profilim bu şekilde şu anda öğrenci olmamam herhangi bir olumsuz etki yaratır mı bunu merak ediyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

• @talhas Ben mezuna kaldım verdiler vizeyi hocam.Fuar davetiyesi de var sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.

• @Brownhood çok sağ olun hocam, mezuna kalıp da alabilen birini görmek mutlu etti. hiç görememiştim çünkü 🙂

• @talhas öncelikle tebrik ederim kral. Bence davetli olduğun için bir sorun olmaz. Denemekten başka çare yok. Başarılarının devamını dilerim.

• @MichaelJordan teşekkürler kral 🙂 aldık randevuyu kasıma bakalım ne olacak

• Merhaba arkadaslar,

Amerika'da J1 Internship yaptigim donemde ek is olarak uber eats, doordash tarzi isler yapmistim. Vize gorusmesinde onume cikabilir mi? tesekkurler

• Banned

@Gunes-T, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Merhaba arkadaslar,

Amerika'da J1 Internship yaptigim donemde ek is olarak uber eats, doordash tarzi isler yapmistim. Vize gorusmesinde onume cikabilir mi? tesekkurler

SSN kullanarak yaptıysanız kesin çıkar kanısındayım.
    Başkalarının hesaplarıyla yaptıysanız ihtimal.

• @Ping-PONG teşekkür ederim yanitiniz icin

• @kugutex green card cekilisine başvuru yapmanız vizenize olumsuz yonde bir etki yapmaz merak etmeyin.

• @Onur0732 merhabalar, olumlu yonden bakarsak davetiye büyük bir artı , olumsuz yonu de daha once yurt disi cikisiniz olmaması ve ilk olarak amerika vizesi deneyecek olmanız. umarım sorunsuz bir sekilde alirsiniz vizenizi.

• @Gunes-T @Ping-PONG a katiliyorum. kendi ssn numaranız ile yaptıysanız çıkabilir doğalar olarak. ama problem yaratır mi bir bilgim yok. baskasinin uzerinden yaptıysanız zaten çıkma şansı yok. umarım sikintisiz bir sekilde vizenizi alirsiniz.

• @Abraham-Trust merhabalar, bahsettiginiz sekilde bir kutu ne kadar alırsa vize veririz diye bir sey oldugunu hiç sanmıyorum acikcasi. kaldı ki daha önceki mesajlarımda da söylemiştim bence vizedeki gorevli ile görüşmenizden once büyük oranda vize alıp alamayacaginiz belli olduğu icin o sekilde bir kutu hesaplaması yapmalari çok mantıklı olmayacaktır.

• @egesahinkaya hocam yok öyle bişey zaten , birisi kuyuya taş atıyor uğraş dur sonra. Kutu hesabıyla vize mi verilir 😃 😃 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.1k

| | | |